Skocz do zawartości

Forumowa poradnia stylistyczna


Gość sancho

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety po dwóch nieudanych zakupach za pośrednictwem strony www, ten został zakupiony w salonie w innym mieście, gdzie była dostępna rozmiarówka

Przywiózł mi go znajomy przy okazji. Wcześniejszy wadliwy garnitur w tym rozmiarze leżał zdecydowanie lepiej.... i teraz jestem w kropce, zgodnie z prawe pozostaje mi chyba tylko wymiana towaru?!

Ehh czuję, że to ostatni zakup produktów marki Bytom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, zarejestrowałem się na forum dopiero dzisiaj, chociaż śledzę wątki od pewnego czasu. Zakupiłem niedawno garnitur z Bytomia, teraz czas na przeróbki. Z pewnością trzeba zwężyć spodnie w pasie, zastanawiam się też nad delikatnym skróceniem rękawów. Czy w ogóle się opłaca pracować nad tym zestawem, czy lepiej zwrócić i szukać czegoś nowego?

 

IMG_7890.jpg
 
IMG_7895.jpg
 
IMG_7897.jpg
 
IMG_7902.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosiłem p. Statyw i Samowyzwalacz, mam nadzieję, że teraz będzie OK. Wiem, że muszę również zainwestować w porządne buty, ale wolę to zrobić, jak będę za granicą, ze względu na ceny i dostępność.

 

Zdjęcia można powiększyć klikając na nie. Wielkie dzięki za pomoc.

 

IMG_7861.jpg
 
IMG_7862.jpg
 
IMG_7865.jpg
 
IMG_7869.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie garnitur leży całkiem dobrze, marszczą się nieco rękawy (nigdy tego nie przerabiałem - nie wiem, czy warto), plecy do korekty, może spodnie pod tyłkiem (też nigdy nie korygowałem), ale najważniejsze linie z przodu są czyste. Nie wiem tylko, czy po rozcięciu rozporka z tyłu rozporek się nie rozjedzie (rozchyli), bo już teraz tak wygląda. Ogólnie, jak na tanie RTW, dobrze to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na fali szaleństwa wyprzedażowego popełniłem taki zakup

http://eu.suitsupply.com/en/suits/madison-light-grey-plain/P3695.html?vpid=P369502

Chciałbym go nosić raczej jako rozkompletowany. Nie jest za bardzo formalny więc uważam, że nie popełnię błędu jeśli np marynarkę założę do jeansów czy chino. Chciałbym zapytać Was w jakich zestawieniach kolorystycznych byście widzieli takie łączenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na fali szaleństwa wyprzedażowego popełniłem taki zakup

http://eu.suitsupply.com/en/suits/madison-light-grey-plain/P3695.html?vpid=P369502

Chciałbym go nosić raczej jako rozkompletowany. Nie jest za bardzo formalny więc uważam, że nie popełnię błędu jeśli np marynarkę założę do jeansów czy chino. Chciałbym zapytać Was w jakich zestawieniach kolorystycznych byście widzieli takie łączenia?

 

Materiał ma dość delikatną fakturę, co tworzy raczej formalny efekt. Nie zaryzykowałbym dżinsów.

Najbezpieczniej byłoby zlecić uszycie węższych w kroju spodni z manszetem, w granacie lub jeśli Ci pasuje jaśniejszym brązie.

 

Taki koordynowany zestaw byłby bardzo ciekawy!

 

P.S. Ładny garnitur.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad tym modelem i trochę odstraszył mnie materiał - pima cotton. Pomijam walory użytkowe, ale fakt jak może się układać w dwurzędówce. Mam jedną marynarkę DB z MD wykonaną z bawełny i chwilami czuję się, jakbym miał na sobie bluzę od dresu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.