Skocz do zawartości
Gość sancho

Forumowa poradnia stylistyczna

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, prośba o poradę. Mam dwie koszule MiMe (półformalne, biała i niebieska z półwłoskim kołnierzykiem - ten model: https://shopmiler.com/pl/koszule-meskie/koszula-polformalna-niebieska )  - w sumie mam też praktycznie ten sam model, tylko na spinkę kupione wcześniej i też w sumie występuje tam ten problem, a nie zauważyłem tego. W lnianych koszulach z kołnierzykiem włoskim problem nie występuje.

Mianowicie - chodzi o układanie się koszuli na karku, po obu stronach szyi - tj. na barkach. Nie mam jakichś wielkich "kapturów" (może to właśnie błąd i trzeba nad tym popracować :) ?), a te koszule układają się.. hm.. dziwnie w tym miejscu. Wcześniej nie zauważyłem tego w koszulach białych (na spinkę i na guzik), tych dwóch już nie mogę zwrócić, natomiast ewentualnie mogę tą niebieską (zauważyłem to mierząc ją teraz). Pytanie czy to jest wg was rażące? Tak dziwnie się roluje do góry materiał tej koszuli na karku, jakby było go tam za dużo.  W pozostałych miejscach moim zdaniem koszule leżą bdb, natomiast np. gorzej wytaliowane Lamberty, które mam - nie mają takich problemów.

Z góry dzięki za poradę. Ciężko to było uchwycić na zdjęciach, te miejsca, które mnie interesują zaznaczyłem czerwonymi okręgami. W sumie chyba najlepiej oddają to zdjęcia: z profilu i ostatnie, w niebieskiej koszuli (po lewej stronie zdjęcia).

P1050006.JPG

P1050007.JPG

P1050008.JPG

P1050011.JPG

P1050012.JPG

P1050013.JPG

P1050019.JPG

P1050024.JPG

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta