Gość sancho

Forumowa poradnia stylistyczna

6533 postów w tym temacie

1 godzinę temu, Rafix napisał:

Witam mam takie buty A.Testoni , wykonane z ręcznie malowanej skóry węgorza. Próbowałem je sprzedać na bazarku ale zainteresowania brak :) więc kołacze mi po głowie myśl żeby buty zostawić dla siebie. I teraz pytania: co myślicie o tych dość ekstrawaganckich butach fajne ? ewentualnie z czym je zestawiać? czy jednak koszmarki i za wszelką lepiej się ich pozbyć na portalach aukcyjnych ?

IMG_20170711_121638.jpg.01332003035570baa1f4f349c22c4aa0.jpg

IMG_20170711_121930.thumb.jpg.159ac9a0830dc0dd92a1c25e60fbdf14.jpg

Nie każde testoni są ładne, tak jak shoepassion, hering itd

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zakupiłem dwie koszule z zakrytymi guzikami. Nie wiem czy dobrze zrobiłem bo teraz zastanawiam się czy pasuje do takiej koszuli również krawat oprócz muchy?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 minuty temu, samek1993 napisał:

Zakupiłem dwie koszule z zakrytymi guzikami. Nie wiem czy dobrze zrobiłem bo teraz zastanawiam się czy pasuje do takiej koszuli również krawat oprócz muchy?

Krawat zakrywa takie guziki więc nawet nic nie widać, wg mnie nie masz czym się przejmować

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, Rafix napisał:

Witam mam takie buty A.Testoni , wykonane z ręcznie malowanej skóry węgorza. Próbowałem je sprzedać na bazarku ale zainteresowania brak :) więc kołacze mi po głowie myśl żeby buty zostawić dla siebie. I teraz pytania: co myślicie o tych dość ekstrawaganckich butach fajne ? ewentualnie z czym je zestawiać? czy jednak koszmarki i za wszelką lepiej się ich pozbyć na portalach aukcyjnych ?

IMG_20170711_121638.jpg.01332003035570baa1f4f349c22c4aa0.jpg

IMG_20170711_121930.thumb.jpg.159ac9a0830dc0dd92a1c25e60fbdf14.jpg

Nie martw się, każdy miewa zakupowe błędy. Z tym, że jedni mniejsze, drudzy większe. :D

Może spróbuj z ebayem? Na świecie są różni ludzi, może za granicą znajdzie się amator łososia. ;)

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

może znajdzie się chętny turecki sprzedawca dywanów :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

Potrzebuję drobnej porady. Na mój ślub wybrałem taki zestaw: garnitur dwurzędowy marki Próchnik do tego koszulę z krytą plisą, czarne oxfordy, białą lnianą poszetkę, onyksowe spinki do mankietów i biały goździk jako dodatek. Moje pytanie może brzmieć dla kogoś dość bagatelnie ale chciałbym aby ten zestaw był dobrze dobrany i bardzo klasyczny bez żadnych ubraniowych faux pas) Jakiej muchy użyć, granatowej czy grafitowej a może czarnej i z jakiego materiału? Przymierzałem się również do krawata lecz czuję się lepiej zakładając muchę.

20120787_1818204641558091_989300530_n.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czarna odpada. Granat i bordo to najlepsze wybory. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Albo szary. Jednak granat do granatu nie pasuje moim zdaniem, jak podobny zestaw zaprzęgałem do roboty. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta