Skocz do zawartości

Spotkania BwB w Szczecinie


wally

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...

Cześć, słuchajcie Moi Drodzy - jutro spotkania niestety nie będzie z bardzo prozaicznej przyczyny. Rozchorowałem się i nigdzie nie wychodzę :( 

W związku z tym spotkanie przekładamy na następny tydzień piątek 24 lutego na godz. 19.00. Miejsce to samo tj. Office Craft Beer Pub na Starym Mieście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wally napisał:

@bodzixon Jakim cudem byłeś w stanie napisać posta w sobotę rano o 8:40??  

Ogólnie dziękuję wszystkim za przybycie :) widzimy się w przyszłym miesiącu, koło 20-21 marca. Dokładne miejsce i termin podam później.

Wyżej wzmiankowany kac morderca obudził. 

Do zobaczenia w marcu :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem spotkanie będzie miało miejsce (jak to zwykle bywa) w inny dzień tygodnia. Myślałem o wtorku, godz. 18.00-19.00, jakieś miejsce by wypić 2 piwka i ewentualnie coś zjeść. Jest to jeszcze do potwierdzenia.

Jak może nie wszyscy wiecie: http://eu.suitsupply.com/pl/store?StoreID=stores-Berlin

Sklep będzie jakieś 15 minut na piechotę od sklepu Shoepassion. Zrobimy wycieczkę w którąś sobotę czerwca/lipca :) szczegóły wkrótce. 

 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dnia 20.03.2017 o 10:58, wally napisał:

Przypominam wszystkim chętnym, że jutro o 20.00 jest spotkanie, które będzie miało miejsce w Teatrze Małym na Deptaku Bogusława :) 

Dzisiaj jeszcze postaram się z każdym skontaktować, by potwierdzić obecności. 

 

Spotkanie jak zawsze udane. Dzięki Tomek. Czekam na następny termin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, wally napisał:

Mała ankieta: następne spotkanie chcecie w czwartek 13 kwietnia czy piątek 14 kwietnia? 

Hmm spotkania piątkowe kończą się źle - bólem głowy w sobotę i poszukiwaniami części garderoby. Jednak, pomimo tego i tak zagłosuje za piątkiem 8-)

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dobrze, Moi Drodzy - z racji tego że pierwotnie planowany termin spotkania przypada bezpośrednio przed świętami zdecydowałem o jego zmianie:

Następny termin spotkania wyznaczam na czwartek 20 kwietnia 2017  o 19:30 w Tawernie Cutty Shark

Do każdego z Was odezwę się jeszcze z przypomnieniem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Słuchajcie, jeżeli chodzi o miejsce na spotkanie za tydzień to chodzą mi po głowie albo Czeski Film, Stara Komenda albo Teatr Mały. Ostateczną decyzję podejmę jakoś w tygodniu, mając na uwadze pogodę - jeżeli będzie ciepło to wiadomo, ogródek piwny. Przypomnę się jeszcze każdemu z Was SMSem, możecie również w wątku potwierdzić swoją obecność. 

Inny news: czas konkretyzować pomysł jednodniowej wycieczki do Berlina :) Jako datę proponuję 1 lipca 2017 (sobota). Niektórzy będą wtedy po sesji, ale jeszcze za wcześnie żeby wyjechać na saksy lub na wakacje. Termin może oczywiście ulec zmianie w zależności od okoliczności, pomówimy o tym na następnym spotkaniu. Moim zdaniem ten jest najbardziej optymalny. Wiem, że niektórzy już byli w Berlinie, niemniej mam nadzieje że będą mieli ochotę na wyprawę również i tym razem :) ( @pawlik @mdm89). Ogólnie koncepcja jest taka żeby miło spędzić dzień w dobrym towarzystwie a przy okazji odwiedzić kilka wybranych sklepów i dokonać przymiarek (lub zakupów dla chętnych, ale zostawiam to do indywidualnych decyzji). Na piwo i obiad wydacie nie więcej niż 15 euro, także koszty nie są jakieś potworne. 

Stałe punkty programu są takie:

1. Jedziemy pociągiem. Kosz to równowartość 29 euro na bilet dla 5 osób w obie strony, w cenie mamy komunikację miejską. Po przyjeździe szukamy jakiejś kawki, niekoniecznie fancy  i idziemy dalej:

2. Pierwszy przystanek: Shoepassion na Ackerstraße (obecnie SP ma w Berlinie 2 sklepy, ale idziemy do tego pierwotnego).

3. Suitsupply na Münzstraße 12. Planowo otwierają się w czerwcu. 

4. Piwo i obiadek :) 

*pomiędzy pkt 1-4 dopuszczane dalsze piwo :P 

** jestem otwarty na dalsze sugestię, niemniej Berlin znam dość słabo. 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, wally napisał:

Słuchajcie, jeżeli chodzi o miejsce na spotkanie za tydzień to chodzą mi po głowie albo Czeski Film, Stara Komenda albo Teatr Mały. Ostateczną decyzję podejmę jakoś w tygodniu, mając na uwadze pogodę - jeżeli będzie ciepło to wiadomo, ogródek piwny. Przypomnę się jeszcze każdemu z Was SMSem, możecie również w wątku potwierdzić swoją obecność. 

Znasz moje zdanie - jak ciepło - bulwary. Argumenty za tą miejscówką przytoczyłem ostatnio :) Ew. - Wały Chrobrego. Ale w sumie wiesz, że ja to tylko marudzę - gdzie będzie, to tam pójdę :)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykujemy nowe miejsce, spotkanie będzie miało miejsce w ten piątek o 20.00 w Stockholm Kitchen&Bar.

Przybytek otwarty jest do 22.00, także potem w zalezności od nastrojów możemy iść na piwo do Wyszaka/The Office albo Ukraineczki? 

Do zobaczenia!

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.