Skocz do zawartości

Spotkania BwB w Szczecinie


wally

Rekomendowane odpowiedzi

Następne spotkanie zorganizowane będzie nie szybciej niż w tygodniu od 17-23 października. Nie jest jeszcze wyznaczony dzień w tygodniu, póki co skłaniam się ku czwartkowi na godz. 20.00. Co do miejsca - proponuję albo Nowy Browar albo Starą Komendę. 

Niemniej jednak jak zwykle jestem otwarty na propozycję ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Lato się skończyło, nastała kalendarzowa i realna jesień. Len i loafersy poszły do szafy, natomiast wyskoczyły z niej tweedy, kaszkiety, trzewiki i wełniane krawaty.... tak, niewątpliwie winter is coming

Kierownik o Was nie zapomniał! ;) co prawda gdzieś się tam czaił zajęty własnymi sprawami ale....

Wyznaczam następne spotkanie na dzień 20 października 2016 r. godz. 20.00 w Starej Komendzie. 

Co do obecności, w przyszłym tygodniu jeszcze się każdemu z Was osobno przypomnę. 

Kiedy ostatnio spotykaliśmy się w Hospudce pogoda dopisywała. Czy dopisze tym razem? 

P.S. to akurat bez znaczenia, będziemy pod dachem ;) 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Krótki feedback ze spotkania:

Stawiło się 6 osób, najwytrwalsi siedzieli do ok. 23.00, myślę że każdy wyszedł ze spotkania zadowolony, ja z pewnością wyszedłem ze spotkania zadowolony i objedzony ;) 

Tak jak ustaliliśmy: kolejne spotkanie będzie miało miejsce 11 listopada 2016 r. - piątek godz. 19.00 - dzień wolny od pracy.

Tutaj proszę wyjątkowo o możliwie jak najwcześniejsze potwierdzenie obecności, ponieważ może być ciężko z miejscami w jakimś fajnym lokalu. 

 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Potwierdzam, że kolejne spotkanie będzie 11.11.2016 r. o godz. 19.00 w Nowym Browarze :)

Udało mi się zarezerwować stolik na 8 osób. Niemniej jednak każdy chętny jest mile widziany!

Obecność potwierdzili: @wally, @roland @pawlik @roelegant @mdm89  oraz @sirwellendowed  Także... prawie komplet ;)

Do zobaczenia na miejscu!

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dobrze, w takim razie oznajmiam, że w grudniu chciałbym zrobić 2 spotkania:

- pierwsze spotkanie będzie miało miejsce w czwartek 22 XII 2016 r. w Ceglanej o godz. 19.00. Ostatnio bawiliśmy się tam bardzo dobrze (pomijając dziwaczny system rezerwacji - co jednak nas teraz nie dotyczy, albowiem nie rezerwujemy w weekend). Innymi słowy dominuje koncepcja - piwko + jedzenie.

- drugie spotkanie będzie bardziej pijackie i będzie miało miejsce tydzień później tj. 29 XII 2016 r. w Czeskim filmie. Obowiązuje jedyna słuszna koncepcja: piwo (dużo). Strój casual ;) Dlaczego robię drugie spotkanie? Ponieważ trzeba będzie odreagować Święta i godnie przywitać Nowy Rok w naszym gronie :D przyda się też zmiana koncepcji na bardziej plebejską :) 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@roland @pawlik @roelegant @pawel_bodnar @Kewin @mdm89 @Sir Well Endowed @Arkadiusz @Krzysztof61 @mig92 (uff.. chyba wszyscy o których wiem?) i wszystkim innym Forumowiczom ze Szczecina i okolic chciałbym życzyć Wesołych Świąt, talonów na bespoke, dużych rabatów, wielu inspiracji na kolejne zestawy i przede wszystkim wielkiej frajdy z pogłębiania (w teorii i praktyce) wiedzy związanej z klasyczną męską elegancją :) 

Przy okazji - chciałby ogłosić, że kolejne nasze luźne wyjście na piwko odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 19.00, tj. 29.12.2016 r. w Piwnicy Kany ;) mówcie sobie co chcecie na temat tego miejsca, ale chociaż jest tam cisza i spokój - ostatnio w Ceglanej musieliśmy się przekrzykiwać. 

Kto będzie - niech mi trochę wcześniej da znać, jako Kierownik będę wdzięczny :) 

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Cześć, następne spotkanie forumowe będzie miało miejsce w piątek 17 lutego 2017 r. o godz. 19.00. w The Office Craft Beer Pub. Potem możemy iść gdzieś obok coś zjeść. 

Z innych atrakcji: 

1. Kto jest chętny iść na escape room na Wojska Polskiego (http://www.escapeme.info/szczecin/)? Potrzebujemy 5 osób :) termin do ustalenia na następnym spotkaniu. 

2. Wypad do EXP Pub, celem pogrania w jakieś fajne planszówki :) 

oczywiście obie opcje zakładają pewien casual w stroju ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pawlik napisał:

Ja jeszcze dokładam propozycję Laser Taga :D Bardzo fajna zabawa, ale najlepiej zebrać 10 i zarezerwować cały obiekt.

Tak, Laser Tag to również b. fajna opcja, ale żeby dobrze się bawić trzeba właśnie komplet 10-ciu ludzi. I koniecznie trzeba dla kamuflażu ubrać się na biało ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.