Skocz do zawartości

Spotkania BwB w Szczecinie


wally

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę z opóźnieniem, ale ogłaszam że następne spotkanie będzie miało miejsce w czwartek 14 kwietnia 2016 r. w The Office Craft Beer Pub (Rynek Sienny) o godz. 19.00. Kto wie jakie tym razem czekają nas niespodzianki ;)

Oprócz tego, co napisał kolega, dodam, że spotykamy się w gronie przeważnie 5-7 osobowym przy piwie i ew. przekąsce. Nie ma wymagań odnośnie ubioru. Rozmawiamy o wszystkim i serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem sporo nas było tym razem :) niestety te selfie jest trochę rozmyte i nie za bardzo nadaje się do publikacji na forum, ale myślę, że powysyłam je w PM w wolnym czasie :)

 

Słuchajcie, następne spotkanie będzie miało miejsce bardzo szybko, bo już w piątek 29 kwietnia 2016 r. o 19.00 w Tawernie Cutty Shark. Postaram się zarezerwować odpowiednio wcześnie jakiś stolik w zacisznym miejscu.

 

Z innych atrakcji - planujemy takie luźne spotkanie, bardzo mile widziane nasze osoby towarzyszące - w następną sobotę 23 kwietnia o godz. 12.00-14.00 w muzeum przy 13 muzach :) @Sir Well Endowed zaoferował się w charakterze przewodnika :) wstęp jest tego dnia bezpłatny. Tutaj jeszcze będę z każdym z was się kontaktował telefonicznie, żeby ustalić frekwencję. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam w sobotę na zwiedzanie wystawy "Złoty Wiek Pomorza" w muzeum znajdującym się w Pałacu Sejmu Stanów Pomorskich(Muzeum Tradycji Regionalnych) na ul. Staromłyńskiej 27.

Przeniesiemy się w czasy Wielkiego Księstwa Pomorskiego zarządzanego przez słowiańską dynastię Gryfitów.

 

START: 13:00 (tak, wiem, że wcześnie, niestety jestem ograniczony czasowo. Zwiedzać będziemy ok. 1h - choć, tak na prawdę zależy to od waszego zaangażowania.)

Tymczasem ja się przygotowuje na sobotę :)post-1813-0-35205700-1461154058_thumb.jp

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę ogłoszeń:

 

Następne spotkanie będzie miało miejsce już w ten piątek o godz. 19.00 w Tawernie. Stolik jest zarezerwowany na moje nazwisko. Jeżeli jest jakaś nowa osoba, która chce się pojawić to proszę o PW :)

 

W ostatnią sobotę padł pomysł, żeby kiedy będzie cieplej - wynająć sobie łódkę, ubrać boat shoes i krótkie spodenki oraz spędzić cały dzień na Odrze :) kto byłby chętny? Jeśli chodzi o termin to pewnie będzie to przełom czerwca/lipca.

 

I ostatnie: pojawił się też pomysł na wycieczkę do Hamburga. Niektórzy np. mają pilną potrzebę kupna nowego garnituru, a niektórzy są po prostu ciekawi jakości Suitsupply - bo to ta placówka była by celem wizyty. Wstępnie proponuję datę 21 maja (sobota). Program wycieczki wyglądałby w ten sposób, że wsiadamy w auto (zatem liczba miejsc wynosi max 5), jedziemy z samego rana, oglądamy towar, jakaś wycieczka w miasto i wracamy na wieczór. Kwestię tę poruszę jeszcze na najbliższym spotkaniu. Do zobaczenia!

 

Kierownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie powiem, jako ten, który musi kupić garnitur.

Obszedłem dzisiaj szczecińskie sklepy jednak nic co byłoby strzałem w "10" nie znalazłem. Były "8" i "9".
Postanowiłem dać sobie jeszcze szansę z Suit Supply w Hamburgu.

Co do wyjazdu.
Chciałbym zarezerwować miejsce dla mojej dziewczyny, jako tej, która zna moją budowę i jest przeszkolona i zawsze z przyjemnością wyleje na mnie kubeł zimnej wody jak coś mi się za bardzo spodoba, a nie będzie mi szczególnie pasować.
Co do samochodu. Dysponuję serią 5 w kombi, zatem moglibyśmy całkiem wygodnie się przemieścić do Hamburga. Jednak mam 2,5 benzynę, która w trasie lubi łyknąć 10-11 litrów benzyny. W tym wypadku koszt od "głowy" oscylowałby w okolicach 80zł w dwie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co, myślisz że my z Ciebie nie pociśniemy jak coś będzie nie tak ;) ? Jeśli chodzi o auto to możemy wziąć Astrę II ode mnie, wtedy przy założeniu 5-ciu osób wyszło by 50-60 zł od osoby. 

 

Zobaczcie sobie tę stronkę http://www.strzelnica.szczecin.pl

Już raz tam byłem, jest całkiem spoko i ceny też mają relatywnie dobre. Najważniejsze że przeszkolenie jest w cenie, co nie zawsze jest standardem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następne spotkanie będzie miało miejsce 25 maja (leżeć Bożym Ciałem) w Starej Komendzie :)

*przed. Chociaż uprzedzam że miejsce może ulec zmianie, ale jeśli takie decyzje zapadną to na pewno tutaj w wątku napiszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następne spotkanie będzie miało miejsce 25 maja (leżeć Bożym Ciałem) w Starej Komendzie :)

*przed. Chociaż uprzedzam że miejsce może ulec zmianie, ale jeśli takie decyzje zapadną to na pewno tutaj w wątku napiszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następne spotkanie będzie miało miejsce 25 maja (leżeć Bożym Ciałem) w Starej Komendzie :)

*przed. Chociaż uprzedzam że miejsce może ulec zmianie, ale jeśli takie decyzje zapadną to na pewno tutaj w wątku napiszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.