Skocz do zawartości

Spotkania BwB w Szczecinie


wally

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...

Ok Koledzy! Następne spotkanie będzie miało miejsce w środę 16 marca 2016 r. o godz. 18.00 w Hospudce

 

Obecność obowiązkowa  ;) Przekładamy wszystkie kina, spotkania w innych stowarzyszeniach, naukę na koła, a w razie choroby akceptowalne jest zwolnienie tylko od lekarza sądowego! 

 

Stałym bywalcom przypomnę jeszcze smsami w marcu. 

 

Widzimy się zatem wszyscy tłumnie za miesiąc! Zapraszamy również osoby, które nigdy się jeszcze nie pojawiły :)

 

P.S. Wiem, że truję tyłek, ale dla chętnych - 27 lutego o 8:25 jest pociąg do Berlina. Na miejscu jesteśmy ok. 10.30. Planowany powrót pociągiem o 17.21 z Berlin Gesundbrunnen lub awaryjnie późniejszym o 18.38. Planujemy tradycyjnie zajść do Shoepassion (można tylko poprzymierzać, nikt nie będzie z tego powodu krzywo patrzał ;) ),  również na pewno Aleksanderplatz. Co do innych miejsc dalej jeszcze planuje.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dla chętnych (tych co jeszcze się wahają itd). W tę sobotę pomiędzy 8.00 a 8.10 zbieramy się przy dworcu PKP - tam przy górnej kasie od strony ul. Ogrodowej i przystanku linii 87. Kupujemy bilety i robimy całodzienny Drang nach Westen :P

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki Offtopic: czy ktoś z Was chce zamówić jakieś rzeczy z multirenowacji? Ja będę niedługo zamawiał także zapraszam, żeby się podczepić. Jakiś rabat też będzie. Jeżeli jesteście zainteresowani to piszcie PW.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam wycieczka nach Berlin, doszła do skutku?

Jak najbardziej, całe Shoepassion przymierzone ;) A oprócz tego bardzo przyjemny dzień, porządne niemieckie wursty zjedzone i czym należy popite.

A gdyby ktoś się zastanawiał czy warto kupować w Shoepassion powiem tylko, że pierwszy raz w życiu buty mierzone w sklepie były wygodniejsze niż te w których do sklepu wszedłem. Czuje, że marzec finansowo będzie ciężki ;)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A ja melduję, że miejsce zostało dziś sprawdzone, jest przyjemne, oferuje niezły wybór kraftów. Nie wiem jak będzie z hałasem w czwartek wieczorem, zobaczymy. We wtorek o 16 było pusto, chyba niewiele osób (jak na razie) wie o tym miejscu.

Rezerwacja przyklepana, także do zobaczenia w The Office!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.