Skocz do zawartości

Tylko Męska Klasyka - Poznań 21 czerwca 2015 roku


roland

Rekomendowane odpowiedzi

Po łącznie, prawie 18 godzinach spędzonych w pociągu musze powiedzieć jedno, warto było jechać! Dziekuje za fantastyczną atmosferę spotkania, za możliwość poznania wielu członków naszej społeczności osobiście, za ciekawe dyskusje i wymianę poglądów jak i za ciekawy "afterek" ;-)

Do następnego spotkania!

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję za spotkanie, jak zwykle było za krótkie!

 

Pogoda dopisała, hotel piękny, partnerzy przygotowani. Frekwencja mogła być z powodzeniem większa bo dysponowaliśmy całym parterem hotelu (i tarasem na dachu; widok!). W konkursie wizytówkowym mieliśmy do rozdysponowania 30+ nagród od partnerów wydarzenia: buty, torbę weekendową BwB, książki o modzie, książki o zegarkach, portfele, poszetki, krawaty, etui przeróżne, kosmetyki do skór, egzemplarze magazynu o dużych prędkościach, i inne.

 

Koneserzy whisky mogli cieszyć się ciekawostkami przygotowanymi na envent przez sami wiecie kogo :D

 

Uczestnicy mogli również ocenić osobiście nasz krawat forumowy BwB. Na evencie byli obecni zarówno starzy bywalcy TMK jak również nowe osoby, które dotychczas znaliśmy tylko z forum. Na tej edycji zdecydowanie poprawił się wskaźnik płci pięknej do płci pod krawatem ;)

 

Ze spotkania będzie relacja video i foto, jak tylko dostaniemy pierwsze zdjęcia zostaną opublikowane tutaj w temacie.

 

pozdrawiam!

D

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historyczne zdjęcie z Tylko Męska Klasyka w Poznaniu. Od prawej: mistrz Henryk Krupa ( Krupa & Rzeszutko - Krawiectwo Miarowe ), Roman Zaczkiewicz ( Szarmant.pl - antropologia męskiej elegancji ) oraz mistrz Karol Rzeszutko (pracownia jak wyżej) podziwiają vintage'owy kupon wełny Scabal z rocznika misji Apollo 13, przywieziony przez Romana z Pitti Uomo. Z lotniska Poznań-Ławica (lot z Florencji bez opóźnień) Roman dostał się do Hotelu Kolegiackiego czerwonym Tarpanem udostępnionym przez jednego ze sponsorów imprezy, Magazyn Wiraże !

 

 

1978812_866652773413606_1969700492965703

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak prywatnie, jak i zawodowo!

 

Dziękujemy...

 

- Stowarzyszeniu But w Butonierce za stworzenie sposobności w Poznaniu, do aktywnego uczestnictwa w tak ciekawym dla nas wydarzeniu,

- Damianowi za jego solidne zaangażowanie w sprawy organizacyjne i opiekę nad przebiegiem całego spotkania,

- Partnerom Stowarzyszenia za prezentację swoich rzemieślniczych  pasji, wyrobów oraz towarów,

- całej obecnej społeczności Forum,

- oraz wszystkim przybyłym gościom.

 

Dziękujemy również opiekunom użyczonego nam wnętrza Hotelu Kolegiackiego!

 

Po kolejnym tak dosłownym skonfrontowaniu naszej sztuki tworzenia ubioru, z Waszą szeroko pojętą znajomością tematu elegancji, jesteśmy bardzo pozytywnie "naszpilkowani" nową energią do pracy i do dalszego rozwoju krawiectwa miarowego na naszym podwórku.

 

Poniżej kilka fotografii, które udało nam się zrobić jeszcze przed przybyciem pierwszych gości... (proszę wybaczyć jakość zdjęć;)

 

 

post-4996-0-65682200-1435010374_thumb.jp

 

 

post-4996-0-06939100-1435010380_thumb.jp

 

 

post-4996-0-76364600-1435010378_thumb.jp

 

 

post-4996-0-39934300-1435010379_thumb.jp

 

 

post-4996-0-85329700-1435010375_thumb.jp

 

 

post-4996-0-27056900-1435010377_thumb.jp

 

 

post-4996-0-06854900-1435010378_thumb.jp

 

 

 

 

Serdecznie pozdrawiamy,

 

Krawiectwo Miarowe

Krupa i Rzeszutko

 

www.kruparzeszutko.pl

www.facebook.com/kruparzeszutko

www.instagram.com/kruparzeszutko

 

 

 

 

  • Oceniam pozytywnie 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne ujęcia :) Żałuję, że nie mogłem się pojawić - mam nadzieję, że przy kolejnym spotkaniu nadarzy się okazja.

 

Przy okazji mam pytanie, które nasunęło mi się po przejrzeniu zdjęć. Czy jest jakiś powód, dla którego Pan Henryk Krupa ma stosunkowo długie rękawy swojej bordowej marynarki z jednym guzikiem, które niemal na żadnym ze zdjęć publikowanych w różnych wątkach na forum nie odsłaniają mankietów? Będąc przekonanym, że nic w strojach Pana Karola i Pana Henryka nie jest dziełem przypadku, zaintrygowało mnie to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musiało być niezwykłe wydarzenie... Zdjęcia są świetne!

 

Czy jest jakiś powód, dla którego Pan Henryk Krupa ma stosunkowo długie rękawy swojej bordowej marynarki z jednym guzikiem, 

 

Cóż, nie zastanawiam się nad powodem. Jak widzę tak ubranego Mistrza, to mam ochotę "zapuścić" rękawy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.