Skocz do zawartości

Gdzie odświeżyć zegarek


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 2 years later...

Mam starego Poljota, automatik z lat 70-tych. Nie jest czymś specjalnie pięknym, ale jest pamiątką po ojcu. Mechanizm nie działa. 

Przebywając krótko w Polsce pokazałem go w punkcie naprawy. Da się naprawić. Jak mi go przy tym porysowali, to jednak podziękowałem za usługę. W innym punkcie widziałem, jak zegarmistrz po 80-tce upuścił zegarek klientki trzy razy na stół. Nie czekając aż spadnie na podłogę, zrezygnowałem.

Czy może ktoś  z Was może polecić jakiś serwis z wysyłką w Polsce w celu naprawy mechanizmu i wyczyszczenia zegarka? Podpowiedziano mi już kwestiaczasu,pl

Będę wdzięczny za każdą wskazówkę. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić pana Jana Szymańskiego, prawdziwy pasjonat i świetny fachowiec, ma pracownię na Tarchominie, Ceramiczna 5. Nie wiem niestety jak z wysyłkową obsługą, ale warto zadzwonić, albo odwiedzić przy wizycie w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
W dniu 5.02.2020 o 20:16, Midlife-Crisis napisał:

Mam starego Poljota, automatik z lat 70-tych. Nie jest czymś specjalnie pięknym, ale jest pamiątką po ojcu. Mechanizm nie działa. 

Przebywając krótko w Polsce pokazałem go w punkcie naprawy. Da się naprawić. Jak mi go przy tym porysowali, to jednak podziękowałem za usługę. W innym punkcie widziałem, jak zegarmistrz po 80-tce upuścił zegarek klientki trzy razy na stół. Nie czekając aż spadnie na podłogę, zrezygnowałem.

Czy może ktoś  z Was może polecić jakiś serwis z wysyłką w Polsce w celu naprawy mechanizmu i wyczyszczenia zegarka? Podpowiedziano mi już kwestiaczasu,pl

Będę wdzięczny za każdą wskazówkę. 😀

Damian Pietrzyk Watch SPA - znajdziesz w sieci bez problemu - polecam. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Damian Pietrzyk Watch SPA - znajdziesz w sieci bez problemu - polecam. 

 

Damian Pietrzyk nie zajmuje się czyszczeniem (serwisem mechanizmów ) ani naprawą mechanizmów , tylko naprawą stalowych kopert (abstrahujac od innych potrzeb kolegi, koperta w poljocie nie jest stalowa).

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.