Skocz do zawartości

Miler Spirits & Style


4inHand

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Na fali narzekania, to ja również trochę ;) Kupiłem czarne rękawiczki ze skóry łosia bodajże. Jeśli chodzi o dopasowanie, to trafiłem idealnie. Mam długie palce i z tym zawsze mam problem - tutaj jest bardzo ok. Jedna rzecz mi nie pasuje. Skóra tych rękawiczek śmierdzi jak tanie klapki z Carrefoura. Nie spotkałem się z czymś taki. Rękawiczki od Kuca mają ładny zapach skóry, nawet od wittchena zapach mają ok. Wiem mogę zwrócić, ale po pierwsze leżą bardzo dobrze, po drugie czekałem grubo ponad tydzień na realizację - boję się, że na zwrot pieniędzy czekać będę miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku była na forum dyskusja, z której wynikało, że rękawiczki Kuca i rękawiczki Milera to to samo, czyli Tomek pozyskiwał rękawiczki z łosia od p. Maćka. Jeśli tak rzeczywiście było i nadal jest, to po prostu Twój łoś się nie mył:-)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rumcajs43 napisał:

Na fali narzekania, to ja również trochę ;) Kupiłem czarne rękawiczki ze skóry łosia bodajże. Jeśli chodzi o dopasowanie, to trafiłem idealnie. Mam długie palce i z tym zawsze mam problem - tutaj jest bardzo ok. Jedna rzecz mi nie pasuje. Skóra tych rękawiczek śmierdzi jak tanie klapki z Carrefoura. Nie spotkałem się z czymś taki. Rękawiczki od Kuca mają ładny zapach skóry, nawet od wittchena zapach mają ok. Wiem mogę zwrócić, ale po pierwsze leżą bardzo dobrze, po drugie czekałem grubo ponad tydzień na realizację - boję się, że na zwrot pieniędzy czekać będę miesiąc.

Rumcajs, powiedz proszę czy rozmiar rękawiczek miałeś idealnie dopasowany do obwodu dłoni w cm, czy np, zszedłeś 0.5 cm pod dopasowanie? Ja mam dłoń 21.5 i strzeliłem w 21, ale co z tego wyszło dowiem się za tydzień.

Co do skory łosia - nie wiem, może trzeba przeszukać fora, ale chociażby renifer ma charakterystyczny zapach, to samo struś, wiec jeśli to był wielki niekastrowany samiec to może dawać "piżmem" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie ok 22cm. Wziąłem 22 i jestem zadowolony. Palce długie - z tym mam zawsze problem. Do tego całe rękawiczki są stosunkowo długie - przynajmniej centymetr dłuższe od rozmiaru 21 od Kuca (szerokość mają bardzo podobną). Kto od kogo kupuje mnie nie interesuje ;) Generalnie rękawiczki przechodzą właśnie proces wietrzenia. Swego czasu kupiłem wysyłkowo portfel który miał podobny "zapach" i go wywaliłem. Ufam,  że nie będę tego musiał robić z rękawiczkami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej zapach wynika ze złego magazynowania. Zbyt długo ubrania mogły leżeć w pomieszczeniach o dużej wilgotności i zbutwiały.

Moje ostatnie Meerminy, które zamówiłem od znanego wystawcy na ebay'u, nie mam pojęcia jak były przechowywane, ale skóra była tak zbutwiała, że po 2h po odebraniu paczki w pracy koledzy patrzyli się po sobie i pytali co tak  śmierdzi. Następnego dnia zapach wciąż się utrzymywał.

Obecnie wietrzą się w suszarni i wątpię, żeby coś z nimi udało się zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie macie doświadczenia z ich Facebookiem? Nie chcę specjalnie konta zakładać, ale jak będzie potrzeba to może ktoś wspomoże. Kurtka od tygodnia u nich. Powinienem dostać kod rabatowy żeby kupić większy rozmiar. Na zwrot pieniędzy mają jeszcze czas więc tutaj nie problem. Ale na maila wysłanego dwa dni temu odpowiedzi nie dostałem. 

Taka fatalna obsługa klienta u nich jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, eduardo napisał:

A jakie macie doświadczenia z ich Facebookiem? 

Ja mam dobre. Odpowiedzieli szybko na kilka pytań w czasie wielkiej promocji na BF. Nic więcej nie mialem z nimi do załatwienia.

Godzinę temu, eduardo napisał:

Taka fatalna obsługa klienta u nich jest?

Pamiętaj, że z reguły wypowiadają się tylko niezadowoleni, bo dobra obsługa jest stanem wyjściowym i zazwyczaj nie skłania do dzielenia się opiniami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej "słabo" to wygląda...

Mały offtop, ale obrazuje jakość podejścia do klienta - żona dzisiaj po 16 zamówiła jakąś grę i książki, sklep może nie wielki sieciowy, ale napewno nie mały ( bo tanio książki sprzedają). Przed 20 dostałem maila, że bardzo przepraszają, ale wysyłka opóźni się o 1-2 dni robocze, bo czegoś nie mają i przyjdzie z magazynu i cytuję "Jest nam niezmiernie przykro z powodu opóźnienia ale mamy nadzieję, że zaufanie do naszej firmy nie zostanie utracone"

Obsłudze bohatera wątku niestety chyba daleko do takiej jakości.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
18 godzin temu, eduardo napisał:

Zastanawiam się czy nie założyć ankiety pt. Ile najdłużej czekałeś na odpowiedź sklepu? Ciekaw jestem odpowiedzi.

Ja czekam na realizację z Black Friday. Sklep stosuje coraz bardziej nowatorskie rozwiązania biznesowe - jest jednym z perkursorów stosowania preorderu na masową skalę, a teraz pojawiła się kolejna nowość - tę samą rzecz sprzedajemy równocześnie różnym klientom :-). Niewątpliwie jest to korzystne dla sklepu i względnie korzystne dla klienta, który towar otrzymał (w tym przypadku @Żorż Ponimirski), niestety koncepcja nieco zawodzi w odniesieniu do drugiego z klientów, zwłaszcza jeżeli ten przypadkiem orientuje się, że zapłacił i nic z tego nie ma (padło na mnie). Być może sklep oczekuje, że klienci ustalą jakieś zasady timeshare, choć obawiałbym się, czy sklep nie zechce jeszcze prowizji za korzystanie przez klientów z tej koncepcji.

Nieco bardziej serio to po ustaleniu (z mojej inicjatywy, a jakże), że zakupiony przez mnie kaszkiet został już sprzedany komuś innemu, otrzymałem przeprosiny, kod zniżkowy na 20% (notabene nędza w porównaniu do zniżek oferowanych na BF) oraz informację o zwrocie środków. To ostatnie nastąpiło akurat szybko, a nawet zbyt szybko, ponieważ chciałem wybrać inny kaszkiet z zachowaniem ceny z BF. Sklep na to ostatnie wyraził zgodę, zażyczył sobie płatność przelewem oraz wysłanie potwierdzenia przelewu mailem, co nastąpiło kilka dni przed Świętami. Od tego czasu cisza.

W międzyczasie np. dzisiaj  doręczono mi przesyłkę z innego sklepu, gdzie zamówienie złożyłem w niedzielę późnym wieczorem (a wtorek był przecież dniem wolnym).

Teraz już całkowicie poważnie i stanowczo - kibicuję praktycznie wszystkim biznesom, jakie powstały z inspiracji forum, i jakoś tak wychodzi, że równo obdzielam je swoimi skromnymi zamówieniami. Jednak gdyby nie to, że tylko w MS&S są pasujące mi fasonem i rozmiarem kaszkiety, a niebieska OCBD classic fit leży na mnie lepiej niż zamawiane na miarę, to już chyba zrezygnowałbym z dalszej współpracy. Szczególnie irytująca jest w tym kontekście propaganda płynąca z social media, do której i tak na szczęście dostęp mam z własnego wyboru ograniczony.

  • Like 4
  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kyle przykro słuchać. Zastanawia mnie jednak jako chcąc nie chcąc statystyka, jaka jest proporcja pomiędzy osobami jak Ty i ja w realu (nie na forum). Czy 1:1 czy może 0.001:1 ? Gdyby obsługa była tak fatalna to chyba szybko poszliby z torbami, bo w tym biznesie gro zakupów to klienci powracający i z polecenia.

Zrobię na następny BF eksperyment i zamówię w ten sam dzień podobny zestaw (kaszkiet + coś) i będę miał n=2 obserwacji ;) Jak na razie z jakości rękawiczek i kaszkietu jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja nie jestem klient awanturujący się, ostatni kontakt ze sklepem był 20 grudnia (prośba o skan potwierdzenia przelewu, którą to prośbę od razu zrealizowałem), a dziś (zatem po dwóch tygodniach, w których akurat było sporo dni wolnych od pracy) wysłałem maila z przypomnieniem o moim zamówieniu. Pozostaję w oczekiwaniu na odpowiedź.

21 godzin temu, Żorż Ponimirski napisał:

@Kyle przykro słuchać. Zastanawia mnie jednak jako chcąc nie chcąc statystyka, jaka jest proporcja pomiędzy osobami jak Ty i ja w realu (nie na forum). Czy 1:1 czy może 0.001:1 ? Gdyby obsługa była tak fatalna to chyba szybko poszliby z torbami, bo w tym biznesie gro zakupów to klienci powracający i z polecenia.

Zrobię na następny BF eksperyment i zamówię w ten sam dzień podobny zestaw (kaszkiet + coś) i będę miał n=2 obserwacji ;) Jak na razie z jakości rękawiczek i kaszkietu jestem bardzo zadowolony.

Oczywiście zakładam, że takie przypadki jak mój są w zdecydowanej mniejszości. Ponieważ zakup nie był ani z kategorii natychmiast niezbędnych, ani nie był planowanym prezentem, nie odczuwam jakiejś szczególnej frustracji, tylko czuję pewien dysonans pomiędzy moim przypadkiem a wizją płynącą z komunikacji marketingowej. Przyznaję też, że same produkty z reguły się jak najbardziej bronią. Momentami zastanawia mnie polityka cenowa (obecna wyprzedaż jest z perspektywy klienta dużo mniej korzystna aniżeli oferta na BF, ale to nie jest przypadek tylko MS&S), niemniej to kwesta drugorzędna, po prostu kupuję wtedy, kiedy cena mi odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sytuacja trwa (chyba?). Zamówiłem dwie rzeczy, jedną zwróciłem. Zwrot pieniędzy otrzymałem po ok. 12 dniach od momentu jak odebrali paczkę i 2 mailach. Maile pisałem z prośbą o kod, który obniży cenę do ceny BF ( bo chciałem zrealizować wymianę rozmiaru i zaproponowali zwrot + kod, ich propozycja - aby nie było, że problematyczny klient jestem ;)). Po tych 2 tygodniach dostałem maila, że kasa wychodzi i kod dostanę następnego dnia. 20.12 dostałem zwrot pieniędzy, 27.12 zapytałem co z kodem, maila ponowilem wczoraj. 

Narazie kompletna cisza ze strony sklepu. Nawet nie wiem czy czekać dalej.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eduardo napisał:

U mnie sytuacja trwa (chyba?). Zamówiłem dwie rzeczy, jedną zwróciłem. Zwrot pieniędzy otrzymałem po ok. 12 dniach od momentu jak odebrali paczkę i 2 mailach. Maile pisałem z prośbą o kod, który obniży cenę do ceny BF ( bo chciałem zrealizować wymianę rozmiaru i zaproponowali zwrot + kod, ich propozycja - aby nie było, że problematyczny klient jestem ;)). Po tych 2 tygodniach dostałem maila, że kasa wychodzi i kod dostanę następnego dnia. 20.12 dostałem zwrot pieniędzy, 27.12 zapytałem co z kodem, maila ponowilem wczoraj. 

Narazie kompletna cisza ze strony sklepu. Nawet nie wiem czy czekać dalej.....

Co takiego wspanialego w swojej ofercie ma sklep Miler aby upierac sie i tam zamawiac pomimo takiego traktowania klientow? Czy na prawde nie ma sensownej alternatywy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, adamW napisał:

Co takiego wspanialego w swojej ofercie ma sklep Miler aby upierac sie i tam zamawiac pomimo takiego traktowania klientow? Czy na prawde nie ma sensownej alternatywy?

Zależy czy mówimy o BF czy o regularnych cenach. W regularnych chyba nic bym nie kupił (i mało jest marek gdzie w ogóle bym coś kupił za RRP). Za to ze zniżką 50% było sporo ciekawych rzeczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, eduardo napisał:

W moim przypadku mówimy o kurtce. Podjąłem decyzję, że cena na BF, przekonała mnie, aby ją sprawdzić.

No ale kurtki nie masz 😀 Jak nie chca Twoich pieniedzy to moze warto dac zarobic komus bardziej.. ogarnietemu? (Country Attire i Barbour?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2018‎-‎12‎-‎13 o 13:37, rumcajs43 napisał:

Mam podobnie ok 22cm. Wziąłem 22 i jestem zadowolony. Palce długie - z tym mam zawsze problem. Do tego całe rękawiczki są stosunkowo długie - przynajmniej centymetr dłuższe od rozmiaru 21 od Kuca (szerokość mają bardzo podobną). Kto od kogo kupuje mnie nie interesuje ;) Generalnie rękawiczki przechodzą właśnie proces wietrzenia. Swego czasu kupiłem wysyłkowo portfel który miał podobny "zapach" i go wywaliłem. Ufam,  że nie będę tego musiał robić z rękawiczkami ;)

Ciekawa sprawa. Mam zupełnie odwrotne obserwacje. Mam długie palce i rękawiczki do MiMe są jedynymi które są właśnie na mnie za krótkie (najkrótsze z tych które mam). Od Kuca są idealne od Romana też … 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.