Skocz do zawartości

Miler Spirits & Style


4inHand

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
3 godziny temu, Bacio napisał:

Co mogę/powinienem zrobić, aby otrzymać odpowiedź?

Długoterminowo: Zmienić miejsce robienia zakupów na kogoś poważnego
Krótkoterminowo: Zadzwonić i poprosić żeby odpisali bo chcesz mieć ustalenia pisemnie, a czekasz już 10 tygodni na załatwienie sprawy i 2 tygodnie na odpowiedź. Telefonicznie brak uzgodnień, tylko pogonić.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał rację @FONos - rozmowa telefoniczna wiele wyjaśniła, tj. że jedna z pracownic po prostu zignorowała moje zamówienie i moją płatność, a następnie ktoś zignorował mojego maila z pytaniem o sytuację, po czym ktoś zignorował drugiego mojego maila w tej sprawie, ale... rozmawiałem z panią, która treść maila znała i się ustosunkowała... także pisemnie.

Pozwalam sobie załączyć odpowiedź. Nadmieniam, że - wbrew temu, co napisano - zamówienie nie zostało zrealizowane następnego dnia, bo bym przecież następnego dnia "po realizacji" towar miał u siebie. Chociaż... nie wiem, co w firmie uznają, że realizację zamówienia.

Założę bloga chyba w tym wątku.

miler2.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Bacio napisał:

Założę bloga chyba w tym wątku.

Polecam zwyczajny konsumencki bojkot, jak założysz bloga to skazujesz się na przymusową sprecature i pisanie że GYW to ręczne, trwałe szycie 🐗 🐗 🐗


Troszkę przesadzam oczywiście w drugiej części wypowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

Miło mi poinformować, że dostępna jest już nowa kolekcja Miler Menswear FW18 :D Cały zespół MiMe jak zwykle chce zaprezentować nie tylko wspaniałe ubrania, ale także rozwój. Mamy aspiracje żeby konkurować z najlepszymi i w tym sezonie stawiamy kolejny krok do przodu prezentując zapierającą dech w piersiach sesję zdjęciową zrobioną w Tatrach, która pozwala nam ukazywać ubrania garniturowe w sposób równie atrakcyjny jak marki, które wielokrotnie przerastają nas budżetem marketingowym. 

Wiem doskonale, że dla forumowiczów BWB liczą się jednak fakty, a nie zdjęcia (choć mam nadzieję, że przyznacie, że te muszą być na poziomie) więc chciałbym dodać, że w kolekcji pojawiły się też ubrania dla osób zaawansowanych. Szczególną uwagę zwracam na marynarkę Madeira w kratę PoW i overcheck "windowpane" z przepięknej granatowo-fioletowej flaneli (widoczna na zdjęciu). To nasz pierwszy krok w stronę "soft tailoring" - szycia na miękko, z bardzo małymi lub zerowymi wypełnieniami w ramionach, płytką pachą i delikatnym wypełnieniem marynarki. Myślę, że nasze dążenie dość dobrze widać na załączonym zdjęciu, które nie było jeszcze nigdzie indziej publikowane. Wprawne oko dostrzeże zalety lekkiej konstrukcji oddającej naturalną linię ramion modela. Prezentowana marynarka to rozmiar 182/100 bez absolutnie żadnych modyfikacji krawieckich, upięć ani nawet PhotoShopa (innego niż korekta światła). Co ciekawe w naszej kolekcji znaleźć można także podobnie uszyte marynarki z Harris Tweedu, które dają światu elegancji coś czego jeszcze nie było, bardzo klasyczny wygląd szkockiej tkaniny połączony z niezwykłą lekkością noszenia wynikającą z lekkiej konstrukcji. W kolekcji znaleźć można także wiele innych ciekawych ubrań takich jak znany wszystkim garnitur Phoenix z włoskiej tkaniny Vitale Barberis Canonico w dwóch kolorach i w bardzo atrakcyjnej cenie (999zł w preorderze!) a także niezniszczalną marynarkę Turin z brytyjskiej tkaniny Alfred Brown (799zł w preorderze). Wszystkie z nich obejrzeć można tutaj --> https://shopmiler.com/pl/garnitury-marynarki-aw-2018 

834248423__MG_7592copy.thumb.jpg.1c8af9e5aba3906f2886230ec80eb1dd.jpg

Jako ciekawostkę wkleję także link do video z backstageu prezentowanej sesji foto w Tatrach. Nie wszystko musi być aż takie poważne ;) --> 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@4inHand, czy można prosić od czasu do czasu o jakieś zdjęcia nowych marynarek i proponowanych stylizacji do działu "Co mam dziś na sobie" ku chwale forum BwB ??

Jestem szczególnie ciekawy proponowanych dodatków do marynarki Madeira POW i tej z Harris Tweedu.

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
W dniu 16.10.2018 o 23:11, Żorż Ponimirski napisał:

@4inHand, czy można prosić od czasu do czasu o jakieś zdjęcia nowych marynarek i proponowanych stylizacji do działu "Co mam dziś na sobie" ku chwale forum BwB ??

Jestem szczególnie ciekawy proponowanych dodatków do marynarki Madeira POW i tej z Harris Tweedu.

Pozdrawiam !

Pewnie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Być może zainteresuje Was fakt, że oferta MiMe z okazji Black Friday w tym roku jest BARDZO atrakcyjna i wczytaliśmy ją już na sklep internetowy. Dla osób zaznajomionych z tematem pojawia się tym samym dość niezwykła możliwość do ponadprzeciętnie korzystnych zakupów. Pierwszy raz w historii MiMe, i szczerze mówiąc trochę wbrew mojej woli, a może raczej przez brak doświadczenia w prowadzeniu rosnącej marki, pojawiły się u nas nadwyżki magazynowe, które są dla nas utrudnieniem w przyjęciu nowej kolekcji (brak miejsca na magazynowanie). Więc, niezbyt ładnie i zwyczajnie chcemy (a raczej musimy) się ich pozbyć i przeceniłem je mocniej niż wypada. Jest to raczej jednorazowa sytuacja ponieważ popełniamy błędy, ale także wyciągamy z nich wnioski i zrobimy wszystko żeby takich sytuacji w przyszłości nie było. Oczywiście ubrania te (mówię głównie o marynarkach i garniturach) nie są dostępne w pełnej rozmiarówce, ale rozmiary, które są dostępne kupić można (szczególnie w świetle tkanina, z których powstały) w BARDZO atrakcyjnych cenach, które można określić jako niespotykane w tej jakości wykonania. Przykładem niech będzie marynarka klubowa z brytyjskiego hopsacku (!!!) Alfred Brown, który normalnie spotkać można raczej u krawca niż w markach RTW za 729: 

https://shopmiler.com/pl/marynarki/klubowa-marynarka-gekko

... albo garnitur Onyx ze splotem fil a fil i klapą frakową za 899: 

https://shopmiler.com/pl/garnitury/garnitur-szary-onyx

i wiele, wiele innych :D

Co więcej, oczywiście mamy też standardową ofertę Black Friday, w którą włożyliśmy całe serce i rozum z nadzieją, że przypadnie Wam do gustu :D

BWB jest pierwszym miejscem gdzie publicznie umieściłem informację na ten temat więc macie Panowie możliwość pobuszowania w pełnym magazynie. O 20 na moim FB i YT rusza Live, podczas którego przedstawię tę ofertę szerszej publice, a jutro rano rusza już oficjalna kampania marketingowa.

Znaleźć tam można też niektóre ciekawe okazje wynikające z różnych sytuacji, np. rękawiczki, które swego czasu były pomiędzy MiMe a BWB kością niezgody. Kupując je nie wiedzieliśmy, że producent wystawi jest online w cenach niewiele wyższych niż te, które uiściliśmy skutecznie uniemożliwiając nam ich sprzedaż i narażając nas na poważne konsekwencje wizerunkowe. Dzisiaj chciałbym zostawić ten temat za sobą więc rękawiczki są do wzięcia w bardzo, bardzo, bardzo atrakcyjnych cenach: 

https://shopmiler.com/pl/akcesoria/rekawiczki

Bardzo miłe dla oka rzeczy dzieją się także z okazji BF w działach

poszetki: 

https://shopmiler.com/pl/akcesoria/poszetki

oraz spodnie: 

https://shopmiler.com/pl/spodnie

Z pozdrowieniami :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, 4inHand napisał:

BWB jest pierwszym miejscem gdzie publicznie umieściłem informację na ten temat więc macie Panowie możliwość pobuszowania w pełnym magazynie. O 20 na moim FB i YT rusza Live, podczas którego przedstawię tę ofertę szerszej publice, a jutro rano rusza już oficjalna kampania marketingowa.

Chyba coś poszło nie tak, widziałem tą ofertę dziś rano na kanale fb ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 4inHand napisał:

 ..Pierwszy raz w historii MiMe, i szczerze mówiąc trochę wbrew mojej woli, a może raczej przez brak doświadczenia w prowadzeniu rosnącej marki, pojawiły się u nas nadwyżki magazynowe, które są dla nas utrudnieniem w przyjęciu nowej kolekcji...

Zdajecie sobie sprawę z tego, że macie na stronie mnóstwo asortymentu, który już od tygodni lub miesięcy nie jest dostępny, a nadal przy okazji różnego rodzaju promocji obniżacie jego ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@4inHand, w wielu przypadkach urealniliscie po prostu cene. Na przykladzie kurtki pikowanej, ktora jest wyceniona na 799 w regularnej ofercie co jest zdaje sie cena wyzsza niz Barbour Liddesdale (porownujac nawet z cena Zalando, a co dopiero CountryAttire). Oczywiscie kazdy kupuje gdzie chce. Do tego ten marketing 'och, ach'. Wiele marek wspolpracujacych z sukcesem z BwB nie pisze peanow o swoich produktach w mysl zasady ze dobry produkt sam sie obroni. Milego wieczoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.