Skocz do zawartości

Miler Spirits & Style


4inHand

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 29.03.2017 o 18:06, dave8 napisał:

Czy jest szansa odszycia koszul lnianych w rozmiarze 44 classic z długością 86 cm tzn jak 45 classic?

80cm w takim rozmiarze to trochę krótko. Jeśli tak się da to chętnie zamówię.

Niestety, taka ingerencja kwalifikuje się już do MTM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

13 godzin temu, alterte napisał:

Czy planujecie może w przyszłości uzupełnić rozmiarówkę koszul jeansowych? Zostały same super slimy.

W najbliższym czasie nie planujemy... Proszę nas śledzić na mediach społecznościowych, na pewno powiadomimy, gdy będziemy się do tego przymierzać! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu musiałby się wypowiedzieć ktoś z kolegów prawników, ale wydaje mi się, że jeśli np. wysłałeś im marynarkę z formularzem zwrotu, a nie reklamacji to cały proces nie ruszył. Wyślij im jeszcze raz tylko zaznacz, że żądasz dodatkowo zwrotu kosztów poniesionych na kuriera.

https://prawakonsumenta.uokik.gov.pl/reklamacje/rekojmia/

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2017 o 20:16, Miro napisał:

Kupiłem krawat z ostatniej kolekcji bawełniano-jedwabny w POW, oceniam goarrow-10x10.png pozytywnie. Z ciekawości zapytam - bo ładnie się wiąże - z czego jest wypełnienie krawatów POW z tej serii?

Przy różnych chwytach i rodzajach tkanin stosujemy różne rodzaje wypełnień. Nie możemy jednak zdradzić tajemnic naszego producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Faktycznie innych kanałów niż telefon nie obsługują:

Cytuj

Nie znaleziono adresu 
   Wiadomość nie została dostarczona, ponieważ nie znaleziono adresu odbiorcy (info@shopmiler.com). Sprawdź, czy w adresie nie ma literówek lub spacji, i spróbuj jeszcze raz. 
   Odpowiedź:
 
 550 No such recipient here

 

Ciąg dalszy złej passy Milera. Zrobili w marcu preorder na koszule i teraz wysyłka (maj) ale części zamówienia brak bo "Niestety w dostawie nie otrzymaliśmy koszul" (i tu pada rodzaj).

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
16 godzin temu, KonradK napisał:

Dzisiaj ostatni dzień maja, garnitury zostały wysłane? Jeśli nie, to czy będzie jakaś indywidualna wiadomość o przesyłce kurierskiej?

 

15 godzin temu, tkowalcz napisał:

Kilka dni temu wysłałem zapytanie w tej sprawie. Zapewniono mnie, że najpóźniej w czwartek będę miał garnitur. Wczoraj dostałem smsa i maila z DHL, więc wygląda na to, że jest szansa.

 

15 godzin temu, Bacio napisał:

U mnie też zmienił się status zamówienia... Ale dosyć śmiesznie, bo zmienił się na... "Nieopłacone". Ważne, że się dobrze halsuje!

miler2.jpg

Garnitury zostały wysłane wczoraj :)

Do Pana Bacio napisałem wiadomość prywatną, żeby wyjaśnić ewentualne błędy :)
 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1f525.png🔥1f525.png🔥1f525.png🔥 Zastanawiam się czy wśród Forumowiczów BWB są mistrzowie pielęgnacji obuwia chętni do zaprezentowania swoich umiejętności na żywo 1f60e.png😎1f60e.png😎1f60e.png😎
... bo jeśli tak to 10 VI, podczas 2. urodzin sklepu Miler Spirits & Style organizujemy Mistrzostwa Polski w robieniu lustra na butach 1f603.png:D I szukamy śmiałków, którzy mają odwagę zmierzyć się w takich zawodach 1f44a.png👊1f44a.png👊1f44a.png👊

Zasady są proste - zawodnicy otrzymają niezbędne kosmetyki i półtorej godziny czasu, by wyczyścić przyniesione przez siebie buty renowatorem, a następnie "od zera", za pośrednictwem dostępnych w sklepie kosmetyków doprowadzić do pojawienia się na nich lustra, które jury uzna za najbardziej spektakularne 1f45e.png👞1f45e.png👞1f45e.png👞
W skład jury wejdą także osoby, które o robeniu lustra wiedzą wszystko - Daniel Ziętek z Multirenowacja/Patine oraz Andrzej Olender z The Shine 1f51d.png🔝1f51d.png🔝

Jak wystartować? 
Prześlijcie w komentarzu pod tym postem zdjecie efektu lustra uzyskanego na swoich butach, a my skontaktujemy się z Wami jeśli uznamy, że Wasze lustro reprezentuje wysoki poziom i kwalifikuje do startu. Oczywiście o dodanie zdjęcia proszę wyłącznie osoby chętne do wystartowania w zawodach.

Jutro ogłosimy listę osób, które staną w szranki podczas najbardziej wyczekiwanej imprezy czerwca 1f603.png:D i powalczą o zdobycie pierwszego miejsca oraz atrakcyjnych nagród.

A jest o co walczyć:
1 miejsce - dowolna dostępna para butów Berwick
2 miejsce - dowolna koszula z kolekcji @Miler Menswear
3 miejsce - zestaw kosmetyków do renowacji obuwia

Czekamy na Wasze zdjęcia! 
Wszystkie informacje o 2. urodzinach sklepu Miler w Poznaniu znajdziecie na stronie eventu na FB (plan uproszczony - rano pastujemy, wieczorem degustujemy): 

https://www.facebook.com/events/1828684107451567

Mistrzostwa_Polski_poziom.jpg

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie napisać coś więcej o szyciu bespoke podczas waszych urodzin 10.06? 1999 zł to cena za bespoke rzadko spotykana. Cena zawiera materiał? Jakie materiały są dostępne? Czy to prawdziwe szycie na miarę ( czyt. będę chciał spodnie z zaszewkami, mankietem czy ramiona bez wypełnienia to dostanę to co chce w tej cenie, czy będę musiał dopłacać, a jak tak to ile itp ) ?

Myślę, że parę osób byłoby zainteresowanych takimi informacjami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, faber napisał:

Możecie napisać coś więcej o szyciu bespoke podczas waszych urodzin 10.06? 1999 zł to cena za bespoke rzadko spotykana. Cena zawiera materiał? Jakie materiały są dostępne? Czy to prawdziwe szycie na miarę ( czyt. będę chciał spodnie z zaszewkami, mankietem czy ramiona bez wypełnienia to dostanę to co chce w tej cenie, czy będę musiał dopłacać, a jak tak to ile itp ) ?

Myślę, że parę osób byłoby zainteresowanych takimi informacjami ;)

To szycie miarowe metodą Made to Measure, a nie bespoke. Cena obejmuje 6 tkanin: granatową wełnę wysokoskrętną znaną z Phoenixa, tkaninę z Onyxa, tkaniny z Phoenixa Summer oraz Onyxa Windowpane oraz tkaniny, z jakich uszyte są marynarki Turin i Sanremo (w przypadku tej promocji w wersji ze spodniami).

Zaszewki, mankiety, ramiona bez wypełnienia - wszystko możliwe, wszystko bez dopłat.

Serdecznie zapraszamy 10.06. do Poznania (podczas urodzin umówimy wizytę) lub do Warszawy (po wstępnym umówieniu telefonicznym, miarę ściągamy tam na miejscu).

Zachęcam również do zapoznania się z promocją na garnitury MTM z próbnika Standeven British Classic za 2799 oraz promocjami obowiązującymi w przypadku uszycia u nas 3 garniturów z której z dwóch wymienionych wcześniej ofert.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna uwaga z mojej strony co do systemu zamówień: dobrym usprawnieniem byłaby możliwość oznaczania zamówień jako "zreazliwaone" (w tym momencie moje zamówienie z przed roku wisi jako wysłane) oraz wprowadzenie historii do zamówienia  - jakiego dnia zmieniono status etc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sanctim napisał:

Jedna uwaga z mojej strony co do systemu zamówień: dobrym usprawnieniem byłaby możliwość oznaczania zamówień jako "zreazliwaone" (w tym momencie moje zamówienie z przed roku wisi jako wysłane) oraz wprowadzenie historii do zamówienia  - jakiego dnia zmieniono status etc. 

Tomek, to jest tak piękne, że wprowadź to :D 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.