Skocz do zawartości

Miler Spirits & Style


4inHand

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tyle normalne, co częste.

Chwilowa (jak sądzę) moda na shantung pozwala wykorzystywać tkaniny, w których efekt surowości i nieregularności jest spotęgowany.

Warto poczytać po angielsku tutaj, lub chociaż obejrzeć fotki:

http://www.edelweisspatterns.com/blog/?p=1399

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dnia 22.02.2017 o 18:27, Servetch napisał:

Coś nie najlepiej działa przy swetrach: nie można wejść w rozmiarówkę i nie wyświetlają się dostępne rozmiary (wszystkie są jednolicie szare).

Od kilku dni nie można wejść w tabelę rozmiarów nie tylko swetrów, ale chyba wszystkich produktów (na pewno koszul, butów, spodni, marynarki Turin)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem pasek pleciony brązowo niebieski, jest zakończony elementem skórzanym, który jest szerszy nawet od samej klamry i trzeba go "nawlekać" na nią po skosie. To samo w sobie nie stanowi problemu, ale w przypadku szlufek nie ma już takiego pola manewru. Założenie paska jest zatem dość trudne, sprawdzałem na dwóch parach spodni (Benevento). Natomiast zdjęcie go jest już prawie niemożliwe. Skórzana końcówka rozszerza się w kierunku zdejmowania i nie jest tam zaokrąglona, a ścięta i niewykończona - zahacza o szlufkę.

Widzę na Waszym instagramie, że model korzysta z tego paska więc jakoś się da :). Czy to mój egzemplarz jest wybrakowany czy jego użytkownik?

IMG_3978.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2017 o 13:36, Marcous napisał:

świetne poszetki z motywami zwierząt - rysunki autorstwa A.Morawskiego 

czy można by było uzupełnić zdjęcia o widok ułożonej w brustaszy, tych których zdjęc nie ma  np dzik który przypadł mi do gustu 

Zdjęcia poszetek ułożonych w brustaszy będą dostępne lada dzień :)
 

Dnia 22.02.2017 o 18:27, Servetch napisał:

Coś nie najlepiej działa przy swetrach: nie można wejść w rozmiarówkę i nie wyświetlają się dostępne rozmiary (wszystkie są jednolicie szare).

 

Dnia 25.02.2017 o 15:42, Pablo84 napisał:

Od kilku dni nie można wejść w tabelę rozmiarów nie tylko swetrów, ale chyba wszystkich produktów (na pewno koszul, butów, spodni, marynarki Turin)

 

Dnia 25.02.2017 o 23:02, pablo102425 napisał:

Ja mam ten sam problem z rozmiarami. Nie wiem co się dzieje.

Niestety, mamy problemy z naszym sklepem internetowym. Pracujemy nad ich rozwiązaniem. Poinformujemy Panów, gdy wszystko wróci do normy.
 

1 godzinę temu, tkowalcz napisał:

Kupiłem pasek pleciony brązowo niebieski, jest zakończony elementem skórzanym, który jest szerszy nawet od samej klamry i trzeba go "nawlekać" na nią po skosie. To samo w sobie nie stanowi problemu, ale w przypadku szlufek nie ma już takiego pola manewru. Założenie paska jest zatem dość trudne, sprawdzałem na dwóch parach spodni (Benevento). Natomiast zdjęcie go jest już prawie niemożliwe. Skórzana końcówka rozszerza się w kierunku zdejmowania i nie jest tam zaokrąglona, a ścięta i niewykończona - zahacza o szlufkę.

Widzę na Waszym instagramie, że model korzysta z tego paska więc jakoś się da :). Czy to mój egzemplarz jest wybrakowany czy jego użytkownik?

IMG_3978.JPG

Jest to kwestia zależąca od szerokości szlufek. Zgadzamy się z tym, że ten skórzany fragment jest szerszy. Wzięliśmy to pod uwagę w naszych nowych modelach chino, w których poszerzyliśmy szlufki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Miler Spirits&Style napisał:

Niestety, mamy problemy z naszym sklepem internetowym. Pracujemy nad ich rozwiązaniem. Poinformujemy Panów, gdy wszystko wróci do normy.

A czy moglibyście wrzucić tabelę z rozmiarami chino tutaj? Chciałbym kupić ale niestety nie wiem jaki rozmiar mam wybrać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Miler Spirits&Style napisał:

Zdjęcia poszetek ułożonych w brustaszy będą dostępne lada dzień :)
 

 

 

Niestety, mamy problemy z naszym sklepem internetowym. Pracujemy nad ich rozwiązaniem. Poinformujemy Panów, gdy wszystko wróci do normy.
 

Jest to kwestia zależąca od szerokości szlufek. Zgadzamy się z tym, że ten skórzany fragment jest szerszy. Wzięliśmy to pod uwagę w naszych nowych modelach chino, w których poszerzyliśmy szlufki.

Jeśli pasek nie ustąpi, proszę go odesłać - mamy możliwość wymiany końcówki :) 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, adamW napisał:

Witam,

nie mogę dodać do koszyka chino w kolorze błękitnym, rozmiar 48. Czy ten rozmiar jest dostępny, a może jest awaria na stronie sklepu? Inne kolory (piaskowy, beż)- ta sama sytuacja.

Proszę o kontakt w tej sprawie na info@shopmiler.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontakt na adres mailowy? Przecież i tak Państwo nie odpowiadacie, a jeżeli już, to oczekiwanie na odpowiedź jest zdecydowanie za długie..

Niestety, trzeba mieć dużo dobrej woli i cierpliwości aby robić zakupy w Państwa sklepie. Dwa razy kupiłem buty. Za pierwszym razem przysłano niewłaściwy kolor, za drugim uszkodzone buty. Na paragon czekałem ponad miesiąc. Pisanie maili niewiele daje. Zaznaczam, iż problemy udało się załatwić pozytywnie i jeżeli już z kimś rozmawiałem wszyscy byli mili i uprzejmi.

Dla przykładu, problem z tabelami rozmiaru zgłosiłem już w czwartek i prosiłem o przesłanie tabeli. Tabelę otrzymałem w poniedziałek. Cztery dni oczekiwania na wklejenie tabeli do maila? W mojej ocenie nieco długo. Od razu w poniedziałek rano, odpowiedziałem na maila i zapytałem o swetry, odpowiedzi brak.

Problemy z poprawnym działaniem strony są częste. Wydaje się, iż warto nieco zainwestować w obsługę informatyczną. Obecnie wszystko sprawia wrażenie nieco „chałupniczego”.

Polski sklep, polska inicjatywa i jak najbardziej chcę ją wspierać, ale jak napisałem, wymaga to sporo dobrej woli i cierpliwości.

Łatwiej zrobić zakupy u konkurencji, nie mam wtedy wrażenia niejako „proszenia się” czy narzucania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, pablo102425 napisał:

Po co odsyłacie do kontaktu e-mailowego, jak i tak odpowiadacie na e-mail że skoro spodni dodać nie można to ich nie ma... Nie można tutaj napisać że tych spodni nie macie?

 

Poprosiłem Pana o kontakt mailowy, aby dział wysyłki mógł sprawdzić, czy jakaś para spodni w rozmiarze, który Pana interesuje, nie została w sklepie stacjonarnym. Niestety, nie udało im się takich spodni odnaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.