Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

dave8    2

Ja tak samo zamówiłem 3 pary berwicków.

Jedna para była za mała ze względu na kształt kopyta a wymienić się nie da...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Aron    4076

Udało mi się uzyskać informację dotyczącą długości paska plecionego. Konkretnie tego https://shopmiler.com/pl/akcesoria/paski/pasek-pleciony-braz

S - 105 cm (długość całkowita, bez klamry)
M - 113,5 cm (długość całkowita, bez klamry)

Przy tej okazji, dziękuję Pani Patrycji z obsługi sklepu za cierpliwość i pomoc. :)

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
FONos    372
19 minut temu, Aron napisał:

Udało mi się uzyskać informację dotyczącą długości paska plecionego. Konkretnie tego https://shopmiler.com/pl/akcesoria/paski/pasek-pleciony-braz

Przy tej okazji, dziękuję Pani Patrycji z obsługi sklepu za cierpliwość i pomoc. :)

To gdyby ktoś był zainteresowany to zmierzyłem swoje paski rozmiar 90 i bez klamry ich długość to dokładnie 105 cm czyli wychodzi że odpowiednikiem rozmiaru 90 jest "S"

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 26.11.2016 o 19:11, tkowalcz napisał:

Sądzę, że firma Miler trochę zagalopowała się z kolejnymi preorderami, podczas gdy poprzednie jeszcze nie są zrealizowane. Co więcej - wyprzedają wszystko nie mając nic na wymianę. Mój garnitur Phoenix (zamówiony w sierpniu) okazał się mieć za małą na mnie marynarkę (zbyt taliowana - oczywiście to moja wina). Wymiana rozmiaru 176/100 z wersji slim na classic okazała się niemożliwa, gdyż tej ostatniej już nie ma na stanie. Reklamowany Mix&Match działa tak, że na marynarkę będę musiał czekać do stycznia. Dodatkowo martwi mnie, że kazano mi nie odsyłać spodni - będę więc miał marynarkę uszytą z potencjalnie innej serii tkaniny.

Po dwóch miesiącach oczekiwania postanowiłem, że nie będę rezygnował, bo produkt naprawdę fajny. Niech to będzie ostrzeżenie na wypadek gdyby ktoś chciał planować, że wykorzysta zamówiony produkt na jakimś konkretnym wydarzeniu.

W sprawie garnituru skontaktowałem się z Panem we wiadomości prywatnej - liczę, że uda nam się rozwiać wszelkie wątpliwości :)

Odnośnie utrudnionego kontaktu przez ten weekend - wynikał on oczywiście z ogromnej ilości zamówień, jednak staraliśmy się odpowiedzieć na większość e-maili. Z mojej perspektywy wygląda to tak, że najłatwiejszym medium do komunikacji jest Facebook, także jeżeli nie uda się Panom otrzymać szybko odpowiedzi, proszę śmiało korzystać z kontaktu przez Facebooka. System powiadomień jest tam bardzo wygodny i nie pozwala przeoczyć żadnej wiadomości. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Apik    2

Zgadzam się niestety co do zarzutów o brakach rozmiarów do wymiany po zakończeniu pre-orderu (w moim wypadku butów).

Gdy padają pytania czy będzie można wymienić, odpowiedź zawsze brzmi - oczywiście! Niestety rzeczywistość jest mniej kolorowa, niektórym się uda, ale ogólnie w rozmiarówce "hula wiatr"

Nie będąc pewnym rozmiaru, trzeba zamówić 2 pary albo wcale. (Ewentualnie ktoś ryzykuje, a potem musi odesłać, na swój koszt + np. dochodzi strata za wybranie kuriera w pierwotnej przesyłce).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4inHand    2998
1 godzinę temu, alterte napisał:

Czyli po zakończeniu promocji, sprytnie.

Domniemanie złej woli jest niepotrzebne, ponieważ złej woli z naszej strony nigdy nie ma. Koszule przyjechały dzisiaj rano ze szwalni. Jest wśród nich kilka nowych modeli, np. takich jak ten na zdjęciu,  i musimy najpierw zrobić im zdjęcia i przygotować jako produkty w sklepie online. Nasze zespół robi co może, ale po intensywnym Black Friday zajmie nam to dzień lub dwa. Nie jest to związane z innymi promocjami w najmniejszym stopniu. Dzięki za wyrozumiałość ;) 

Zrzut ekranu 2016-11-28 o 20.29.29.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4inHand    2998
15 minut temu, Apik napisał:

Zgadzam się niestety co do zarzutów o brakach rozmiarów do wymiany po zakończeniu pre-orderu (w moim wypadku butów).

Gdy padają pytania czy będzie można wymienić, odpowiedź zawsze brzmi - oczywiście! Niestety rzeczywistość jest mniej kolorowa, niektórym się uda, ale ogólnie w rozmiarówce "hula wiatr"

Nie będąc pewnym rozmiaru, trzeba zamówić 2 pary albo wcale. (Ewentualnie ktoś ryzykuje, a potem musi odesłać, na swój koszt + np. dochodzi strata za wybranie kuriera w pierwotnej przesyłce).

Jeśli zapytałeś kogoś z nas czy wymiana butów po zakupie w preorderze jest możliwa, to jedyna prawidłowa odpowiedź to "Oczywiście". Jeśli jednak formułując pytanie w ten sposób miałeś na myśli to czy gwarantujemy 100% dostępność każdego modelu butów do wymiany po preorderze to niestety zaszło nieporozumienie. W tym drugim przypadku odpowiedzielibyśmy, że niestety jest to niemożliwe i tak dobrze nie ma nawet w magazynach producenta. Przykro mi, że kupiłeś buty, które są dla Ciebie nieodpowiednie i nie możemy wymienić ich od razu co oznacza zwrot z wysyłką na Twój koszt. Z pewnością jednak możesz zapamiętać jaki rozmiar jest dla Ciebie OK (mniejszy lub większy niż zamówiłeś) i zamówić go w kolejnym preorderze marki Berwick jeśli kiedyś taki zorganizujemy :) ... a z ciekawości zapytam jeszcze jaki model butów i w jakim rozmiarze zamówiłeś? 

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
KarloS    40
9 godzin temu, Aron napisał:

@Miler Spirits&Style Dodajcie proszę to info (+ szerokość paska) na stronie, bo teraz kilka osób (m.in. Aron i Pani Patrycja) straciło czas na wyjaśnienia, które byłyby zupełnie niepotrzebne, gdy ta informacja była na stronie. Nie licząc w ogóle kosztów utraconej sprzedaży przez brak kluczowych informacji przy sprzedaży internetowej.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Apik    2
14 godzin temu, 4inHand napisał:

Jeśli zapytałeś kogoś z nas czy wymiana butów po zakupie w preorderze jest możliwa, to jedyna prawidłowa odpowiedź to "Oczywiście". Jeśli jednak formułując pytanie w ten sposób miałeś na myśli to czy gwarantujemy 100% dostępność każdego modelu butów do wymiany po preorderze to niestety zaszło nieporozumienie. W tym drugim przypadku odpowiedzielibyśmy, że niestety jest to niemożliwe i tak dobrze nie ma nawet w magazynach producenta. Przykro mi, że kupiłeś buty, które są dla Ciebie nieodpowiednie i nie możemy wymienić ich od razu co oznacza zwrot z wysyłką na Twój koszt. Z pewnością jednak możesz zapamiętać jaki rozmiar jest dla Ciebie OK (mniejszy lub większy niż zamówiłeś) i zamówić go w kolejnym preorderze marki Berwick jeśli kiedyś taki zorganizujemy :) ... a z ciekawości zapytam jeszcze jaki model butów i w jakim rozmiarze zamówiłeś? 

Tomku, poniekąd się z Tobą zgadzam, nie można oczekiwać, że każdy model, w każdym kolorze i w każdym rozmiarze, w przynajmniej kilku egzemplarzach będzie grzecznie czekał, gdyż kogoś może najść ochota na wymianę :)

Niemniej jednak, przy takim pre-orderze trzeba liczyć się z tym, że wiele osób może kupować buty danego producenta czy dane kopyto po raz pierwszy, a jak wszyscy dobrze wiemy, utrafienie dobrego rozmiaru nie jest takie łatwie, przynajmniej z początku. Warto więc by było, aby rozmiarów było trochę więcej niż wynika to z samych zamówień, w końcu niesprzedane modele się nie przeterminują. W innym sklepie, przy okazji innego pre-orderu, zapewnili mnie np., że rozmiar na ewentualną wymianę będzie (akurat wymieniać nie musiałem, więc nie wiem jak byłoby w rzeczywistości, nie interesowała mnie później już dostępność).

A co do ostatniego pytania - zamówiłem poniższy model w rozmiarze 9 UK:

https://shopmiler.com/pl/obuwie/oksfordy/buty-berwick-3010-brown

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
50groszy    81

Muszę pochwalić za jakość tych krawatów.

https://shopmiler.com/pl/akcesoria/krawaty/krawat-z-szantungu-zielony

https://shopmiler.com/pl/akcesoria/krawaty/krawat-z-szantungu-brazowy

Idealne proporcję. Każdy węzeł bez problemu wychodzi bardzo dobrze zwłaszcza 4in hand. Czego np z szantungu od poszetki czy embassyofelegance nie mogę powiedzieć. Zbyt cienki w kluczowych miejscach a jestem średniego wzrostu co powoduję że 4 in hand duży, ładny ciężko zrobić.

Minus wielki za pakowanie produktu. Toteż otrzymałem 2 krawaty zwinięte parę razy w jedno malutki pudełko wielkości ja wiem 15cm x 10 cm . Biorąc po uwagę, że kupiłem 2 wypadło by zapakować w 2 ładne pudełka (kij już o rozmiary) w takiej cenię. A może chciałem na prezent?  Cena hmm raczej bym nie kupił  w pierwotnej cenie.(kupiłem za 269 zł jeden). Lecz to moja subiektywna ocena. 

Wniosek za cenne po obniżce  zdecydowanie od miller Cena podobna ,biorę od Miller(jakość lepsza) .Cena 2 razy większa biorę od poszetki. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
adamW    177

Trzeba przyznac ze zdjecia tych szantungow nie zachecaja do kupna- paskudnie zawiazane na zdjeciach. Fotki zdecudowanie do wymiany.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
50groszy    81
6 minut temu, wielgol napisał:

Trzeba przyznac ze zdjecia tych szantungow nie zachecaja do kupna- paskudnie zawiazane na zdjeciach. Fotki zdecudowanie do wymiany.

Też miałem wątpliwości. Co do zawiązania ładnego 4 in  hand. Jestem miło zaskoczony bo węzeł duży i ładny się robi .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
janeks    1

Spóźniłem się na Black Friday, a chciałem zamówić zestaw Niezbędnik Gentlemana za 259 zł.

Niestety cena tego produktu wzrosła do 349 zł, to jest poziomu wyższego niż przed piątkiem, pozostał za to stary opis, że

"Kupując zestaw zapłacą Państwo prawie 110 zł mniej, niż kupując każdy z produktów osobno", co mija się niestety z prawdą.

Proszę poprawcie ceny lub zmieńcie opis.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
xkoziol    5059

Z tego co pamiętam deklarowaliście Państwo, że Phoenix będzie garniturem half canvas. Jaka finalnie konstrukcja została zastosowana - half, ćwierć czy jeszcze inna ilość canvas czy może są całkowicie klejone?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
blueloafers    2301
23 godziny temu, 50groszy napisał:

Muszę pochwalić za jakość tych krawatów.

https://shopmiler.com/pl/akcesoria/krawaty/krawat-z-szantungu-zielony

https://shopmiler.com/pl/akcesoria/krawaty/krawat-z-szantungu-brazowy

Idealne proporcję. Każdy węzeł bez problemu wychodzi bardzo dobrze zwłaszcza 4in hand. Czego np z szantungu od poszetki czy embassyofelegance nie mogę powiedzieć. Zbyt cienki w kluczowych miejscach a jestem średniego wzrostu co powoduję że 4 in hand duży, ładny ciężko zrobić

Wniosek za cenne po obniżce  zdecydowanie od miller Cena podobna ,biorę od Miller (jakość lepsza) .Cena 2 razy większa biorę od poszetki. 

Czy jakosc porownujesz tylko na podstawie tego jaki w Twoim przypadku wychodzi wezel 4-in-hand (duzy, ladny)? :?

• Upvote 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
50groszy    81
8 minut temu, blueloafers napisał:

Czy jakosc porownujesz tylko na podstawie tego jaki w Twoim przypadku wychodzi wezel 4-in-hand (duzy, ladny)? :?

Nie. Po prostu dotyk i obszycie. Aczkolwiek jeśli węzeł dobrze wychodzi to samo przez się mówi.  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
FONos    372
5 godzin temu, janeks napisał:

Spóźniłem się na Black Friday, a chciałem zamówić zestaw Niezbędnik Gentlemana za 259 zł.

Niestety cena tego produktu wzrosła do 349 zł, to jest poziomu wyższego niż przed piątkiem, pozostał za to stary opis, że

"Kupując zestaw zapłacą Państwo prawie 110 zł mniej, niż kupując każdy z produktów osobno", co mija się niestety z prawdą.

Proszę poprawcie ceny lub zmieńcie opis.

Podobnie jest z opisem rękawiczek, gdzie wg opisu preorder miał trwać do dziś a skończył wraz z cyber monday :). Zresztą w wielu miejscach opisy na stronie nieco kuleją niestety :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
blekit    7511

Mam krawaty z szantungu od EoE i Poszetki i nie mam żadnych problemów z uzyskaniem ładnego, wysokiego 4-in-hand z łezką. Krawaty są standardowej długości i szerokości, a ja jestem raczej wysoki. A żeby nie było zupełnie off-topic, to muszę powiedzieć, że krawaty MiMe na żywo wyglądają dużo lepiej niż na zdjęciach w sklepie, a jedyny, który posiadam również wiąże się bezproblemowo i daje w pełni zadowalający efekt.

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4inHand    2998

1. @xkoziol ---> half-canvas pikowany stroblem. Nie spotkałem się wcześniej z pojęciem "ćwierć-canvas". 

2. Opisy w sklepie - finalna jest cena. Jeśli opis jest nieprzystający do oferty i to skłoni kogoś do zaniechania zakupu z wielkim żalem pogodzimy się z tym. Nie wynika to z zadzierania nosa lub ignorowania kogokolwiek. Mamy w tej chwili tak bardzo wzmożoną wysyłkę, że nie możemy robić nic innego niż pakować i odbierać telefony. Najpierw wysyłamy, potem poprawimy opisy i ewentualne inne niedociągnięcia. 

3. Krawaty

- zdjęcia - thx za feedback. Mam inną opinię i nie planuję zmienić tych zdjęć ponieważ one dobrze sprzedają. 

- jakość krawatów 

Krawaty MiMe z linii robionych we Włoszech to po prostu top of the top. Krawaty te powstały w Manufakturze, która ma kilkadziesiąt lat tradycji i produkuje krawaty najbardziej zapierających dech w piersiach marek na świecie. Ja również jestem codziennym użytkownikiem wielu krawatów i jest dla mnie jasne, że oprócz miłych dla oka detali takich jak brak podszewki, ręczne rolle, typ zamknięcia szwu, regielki itp. absolutnie kluczowe znaczenie dla wyglądu krawata ma korelacja wkładu krawatowego z chwytem i sztywnością okrywy. Zestawienie tych elementów nie jest mierzalne i trzeba mieć do niego "nosa". Według mnie Włosi robią to absolutnie bezkonkurencyjnie. Byłem w tej manufakturze - mają cały magazyn z kilkudziesięcioma rodzajami wkładów i dobierają je w mixie zwykle dwóch rodzajów. To dlatego te krawaty wiążą się nieziemsko i dlatego uważam, że nie mają produkowanej w Polsce konkurencji w parametrze jakość. Oczywiście niekonkurencyjna jest ich cena więc w parametrze "cena/jakość" sprzedażowo muszą ustąpić krawatom polskich producentów butikowych, których produkty również oceniam wysoko (na podstawie tego co pokazywali mi noszący je klienci MiMe) i nie mam nic przeciwko nim. @blueloafers --> z tego co pamiętam masz naszego ręcznie robionego 7folda w druku bez podszewki więc możesz z łatwością się do tego odnieść. 

Mogę także dodać, że krawatów z Włoch pod marką MiMe już nie będzie ponieważ ich cena jest zbyt wysoka w odniesieniu do innych produktów. Mam natomiast w planach utworzenie nowej marki, która nie będzie skupiać się na parametrze "cena/jakość", a wyłącznie "jakość" bez zwracania uwagi na cenę. Więcej na ten temat już za kilka dni na FB i w sklepie :)

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4inHand    2998
2 minuty temu, Orlin napisał:

Co to za włoska Manufaktura?

Nawet marki mają prawo do pewnej dozy prywatności ;) 

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta