Skocz do zawartości

Miler Spirits & Style


4inHand

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

32 minuty temu, Miro napisał:

Wielki dzięki :) Znowu wiem coś nowego.

Ale ciekawa rzecz - dwie moje marynarki M. Dutti, opisywane w sklepie jako robione metodą półtradycyjną, na płótnie (chyba było też tam użyte określenie half canvas), mają te dołki ledwo dostrzegalne, bardzo płytkie. W miarę jeszcze widać taką linię (może ciut gęstszą) wzdłuż zagięcia klapy, a na powierzchni klapy można je dostrzec, patrząc pod kątem.

A w trzeciej M. Dutti, tak samo opisanej, widać dwie b. słabe linie dołków tylko wzdłuż zagięcia klapy.

Czyż czyżby to znaczyło, że maszyna delikatniej chwyta tkaninę podczas fastrygowania?

Maszynę można ustawić tak, że igła wchodzi bardzo płytko, w ogóle nie przebija się na drugą stronę i nitka zostaje wewnątrz tkaniny. Do tego naprężenie nitki jest mniejsze, dlatego jest to słabiej widoczne. Ale, o ile mi wiadomo, funkcjonalnie pikowanie maszynowe w niczym nie ustępuje ręcznemu.

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Aron napisał:

Zamawialiście coś w ostatnich dnia ze sklepu Miler Spirits & Style? Przed chwilą zamawiałem koszulę, pojawiła się informacja, że czas realizacji zamówienia to 7 dni roboczych? Aż tak duży jest ruch? :) Może to tylko "wyliczenia systemowe".

Niestety to nie wyliczenia systemowe. Dziewczyny z działu wysyłki w tym tygodniu planują dwie nocki oraz pracę w sobotę i niedzielę. Prawdopodobnie w poniedziałek wrócimy znowu do 3 dni dostawy. Przepraszamy za utrudnienia, ale tak to jakoś wyszło w tym sezonie, że staliśmy się bardziej popularni niż można to było przewidzieć :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, 4inHand napisał:

Niestety to nie wyliczenia systemowe. Dziewczyny z działu wysyłki w tym tygodniu planują dwie nocki oraz pracę w sobotę i niedzielę. Prawdopodobnie w poniedziałek wrócimy znowu do 3 dni dostawy. Przepraszamy za utrudnienia, ale tak to jakoś wyszło w tym sezonie, że staliśmy się bardziej popularni niż można to było przewidzieć :D:D:D

Dziewczyny planują - jak to miło jest napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, pomijając kwestię kieliszków do koniaku, czy wiadomo kiedy Szustow będzie w sprzedaży? Nawiasem mówiąc, przeczytałem że najstarszym zakładem Szustowa była wytwórnia w Erewaniu, w której obecnie produkuje się armeńskie koniaki Ararat. Porównanie odeskiego Szustowa z erewańskim na przykład Otbornym będzie bardzo interesujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że na dostawę trzeba czekać trochę dłużej niż zwykle. Przykładowo - kupiłem sweter 25 listopada, zapłaciłem 28 listopada cały czas czekam na dostawę paczkomatem do Warszy :)

ps

czy wiadomo już kiedy zaczną być wysyłane Onyxy zamówione w pierwszym preorderze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, pablo102425 napisał:

Dziewczyny planują - jak to miło jest napisane.

Jeśli dobrze rozumiem to co napisałeś - że woaluję przymus miłymi słowami - to naprawdę bardzo się mylisz bo wcale nie tak to u nas wygląda. Eliza, szefowa działu wysyłki, po prostu przedstawiła mi dzisiaj jaki mają pomysł na tę wysyłkę. Oczywiście, że jest nam teraz bardzo ciężko, ale wszyscy jesteśmy niewiarygodnie zmotywowani. Szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że jednocześnie przygotowujemy nową kolekcję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Clovis napisał:

No dobrze, pomijając kwestię kieliszków do koniaku, czy wiadomo kiedy Szustow będzie w sprzedaży? Nawiasem mówiąc, przeczytałem że najstarszym zakładem Szustowa była wytwórnia w Erewaniu, w której obecnie produkuje się armeńskie koniaki Ararat. Porównanie odeskiego Szustowa z erewańskim na przykład Otbornym będzie bardzo interesujące.

To prawda. Kiedyś Szustow posiadał takżę ArArAt (obecnie Pernod Ricard) i Kvint. Dzisiaj to już tylko Odessa. Niestety cały czas nie mam daty dostawy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, RadekM napisał:

Potwierdzam, że na dostawę trzeba czekać trochę dłużej niż zwykle. Przykładowo - kupiłem sweter 25 listopada, zapłaciłem 28 listopada cały czas czekam na dostawę paczkomatem do Warszy :)

ps

czy wiadomo już kiedy zaczną być wysyłane Onyxy zamówione w pierwszym preorderze? 

Poproszę o numer zamówienia w wiadomości prywatnej - myślę, że coś wymyślimy ;) 

Garnitury zamówione w pierwszym preorderze pojawią się u nas w ciągu dwóch tygodni i wysyłka nastąpi natychmiastowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, 4inHand napisał:

To prawda. Kiedyś Szustow posiadał takżę ArArAt (obecnie Pernod Ricard) i Kvint. Dzisiaj to już tylko Odessa. Niestety cały czas nie mam daty dostawy :(

Trudno, czekamy. Swoją drogą, opis smaku Szustowa przypomina mi trochę smak wyższych modeli z Erewanu. Ale to trzeba sprawdzić samemu, a koniak Szustowa w Warszawie to chyba must have, biorąc pod uwagę popularność tej marki w lepszych czasach. Nawiasem mówiąc, co do kieliszków to chyba Riedel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Jamjest napisał:

Rozumiem, że natłok zajęć (szczerze gratuluję) oddala w czasie kwestię nowych dostaw od carminy?

Nie, Carmina jest akurat opóźniona przez natłok ich zajęć :) Nasza produkcja od dwóch tygodni stoi na palecie i czeka na wysłanie... Jak widzicie nie tylko my mamy problemy tego typu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2016‎-‎12‎-‎06 o 16:14, RadekM napisał:

Potwierdzam, że na dostawę trzeba czekać trochę dłużej niż zwykle. Przykładowo - kupiłem sweter 25 listopada, zapłaciłem 28 listopada cały czas czekam na dostawę paczkomatem do Warszy :) 

Dokładnie moje zamówienie z 25-go też jeszcze w drodze, wysyłka pewnie zapchana bo nawet na meila nie odpowiadają ... cóż trzeba czekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, TomiW01 napisał:

Ręcznie szyte rękawiczki - skóra z łosia i kaszmirowym wkład

449,00 zł

Zimowe, skórzane rękawiczki z kolekcji Supreme, wykonane ręcznie ze skóry jelenia.

:-D:-D:-D

Skóra jest z jelenia :) Rękawiczki z łosia są w kolekcji szytej maszynowo. Dzięki za zwrócenie uwagi, oczywiście poprawimy. 

57 minut temu, Jamjest napisał:

Pytanie - co wyróżnia koszulę https://shopmiler.com/pl/miler-supreme/koszula-polformalna-perloplaw i uzasadnia cenę?Poza guzikami z małża i ilością szwów oczywiście.

Mocno żebrowany twill Albini z topowych linii oraz guziki i usztywniacze do kołnierza z perłopława australijskiego. Tak wygląda to z bliska... 

unspecified-7.jpeg

Ta koszula, podobnie jak cała marka Miler Supreme, które być może zbyt wcześniej pojawiło się u nas w sklepie bez dodatkowej komunikacji, to takie ubraniowe "crème de la crème" dla osób poszukujących topowej jakości. 

A co do małża.... to dodam, że muszla, z której powstają guziki i usztywniacze wygląda tak: 

97-White_Mother_of_Pearl_Whole_Shell_Polished.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą mała uwaga:

"Koszula Supreme posiada również guziki wybijane z muszli perłopława australijskiego oraz perłowe fiszbiny, co zdecydowanie świadczy o byciu koszulą luksusową"

radzę, jeśli wolno, zmienić na: "...co zdecydowanie świadczy o jej luksusowym charakterze".

Edit: pomijam już filozoficzno-prawną dysputę o tym, czy koszula może coś posiadać (moim zdaniem nie, ale rozumiem upodmiotowienie jako element języka marketingowego, stosowanego mniej lub bardziej świadomie).

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te rękawiczki z łosia do złudzenia przypominają analogiczne rękawiczki ze sklepu Kalta.pl. Czy zasadne jest moje przypuszczenie, że ten sam producent za nimi stoi?

A odnośnie koszuli Supreme pozwolę sobie na uszczypliwość. W opisie stoi, że posiada ona  7 szwów na centymetr ściegu, szwy bieliźniane, dzielony karczek, poprzeczną dziurkę na rękawie - i są te informacje tak osadzone w kontekście, że nieobeznany z tematem klient pomyśli, że te cechy wyróżniają właśnie koszulę Supreme - tymczasem 7 szwów/cm, poprzeczną dziurkę na rękawie posiada np. każdy Lambert, a szwy bieliźniane posiada większość męskich koszul o poprawnej jakości.

Nie trolluję, tylko wyrażam swoją opinię na temat bardzo prostych, a jednocześnie bardzo skutecznych technik marketingowych, ujmujących każdą praktycznie cechę produktu jak cechę wybitną, podkreśloną dodatkowo okazyjnością cenową preorderu. Jako dość stały klient widzę po sobie skuteczność tej metody, lecz każdą zupę przesolić...

Z drugiej strony, prawie każda marka zachwala swoje produkty na potęgę, lecz Wasza stylistyka jest bardzo mocna.

PS. Paski z krupony, które nabyłem w cenie czarnipiątkowej, bardzo dobre w tej cenie. Jeszcze by się przydał bordowy :)

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.