Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, alterte napisał:

Czy możecie dodać koszulę do koszyka, czy tylko też pojawia się u Was komunikat o błędzie?

Powtarza się przy różnych produktach. Dany egzemplarz jest dostępny, a przy próbie dodania wyskakuje, że jest nieaktywny. Wygląda jakby ktoś namieszał w opcjach panelu administracyjnego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie o paski skórzane - czy paski wyglądają tak jak na zdjęciu głównym, czy tak jak na dodatkowych zdjęciach? Chodzi mi o dodatkowy kawałek skóry na klamrach - jeśli jest, to czy można go zdjąć tak, żeby cała klamra była odsłonięta? 

(chodzi mi o ten pasek: https://shopmiler.com/pl/akcesoria/paski/pasek-skorzany-do-spodni-czarny)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Miler Spirits&Style, można jakoś zakupić modele butów z wcześniejszego preorderu? Jeżeli nie, to wypadałoby je ukryć - a już na pewno nie powinno się ich obejmować promocją z okazji Black Friday. 

berwick.PNG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, KIERMAN napisał:

Mam pytanie o paski skórzane - czy paski wyglądają tak jak na zdjęciu głównym, czy tak jak na dodatkowych zdjęciach? Chodzi mi o dodatkowy kawałek skóry na klamrach - jeśli jest, to czy można go zdjąć tak, żeby cała klamra była odsłonięta? 

(chodzi mi o ten pasek: https://shopmiler.com/pl/akcesoria/paski/pasek-skorzany-do-spodni-czarny)

Na ile ja się orientuje to są dwa różne paski (zdjęcia dodatkowe są od innego paska, pasek o który pytasz na pewno nie ma tej skóry i wygląda jak na zdjęciu głównym wiem bo sam zamawiałem):

https://shopmiler.com/pl/akcesoria/paski/pasek-skorzany-do-spodni-czarny

https://shopmiler.com/pl/akcesoria/paski/pasek-skorzany-czarny-do-spodni

• Oceniam pozytywnie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie. Są to dwa inne paski. To musi być błąd na stronie.

Ten pasek mam i nie ma żadnego materiału na klamrze (tak jak na zdjęciu).
8472e2a593a53261fa265000f8bb668f.jpg

• Oceniam pozytywnie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Miler Spirits&Style Przydała by się w specyfikacji w sklepie internetowym szerokość pasków, a także rozmiarówka (M, L, XL) w jednostkach układu SI. ;)

To kluczowe parametry specyfikacji, które mnie powstrzymują przed zakupami online.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, przepraszamy za problemy. Trochę przegrzały nam się dzisiaj serwery od Black Friday i sklep zaczął źle funkcjonować. Na szczęście sprawa jest już naprawiona :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kamilp

Jeśli nie przekonują cię odpowiedzi innych użytkowników (to pytanie zostało już zadane kilka razy w różnych wątkach w ciągu paru dni), to zamiast spamować, 

zwyczajnie zasięgnij informacji u źródła:

61 225 87 82 (8:00-16:00 pon-pt) - kontakt w sprawie zamówień składanych przez Internet oraz wysyłki
61 226 63 23 (10:00-19:00 pon-pt, 11:00-16:00 sobota) - kontakt w sprawie whisky 
61 226 63 24 (10:00-19:00 pon-pt, 11:00-16:00 sobota) - kontakt ze sklepem stacjonarnym oraz w sprawie szycia na miarę. Pod tym nr telefonu udzielamy informacji dotyczących produktów innych niż whisky.

• Oceniam pozytywnie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@4inHand Nie wiem czy ktoś jeszcze jest uchwytny ze sklepu do odpowiedzi na zapytania przez weekend? :)

Chciałbym nabyć paski i połączyć je z preorderem torby skórzanej, który jest jeszcze w trakcie realizacji, żeby uniknąć podwójnych kosztów wysyłki naturalnie. Czy to możliwe? I jeśli tak, to wystarczy, że złożę nowe zamówienie z odpowiednim komentarzem i np. z opcją odbioru osobistego (żeby system nie naliczył kosztów dostawy)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, Apik napisał:

@4inHand Nie wiem czy ktoś jeszcze jest uchwytny ze sklepu do odpowiedzi na zapytania przez weekend? :)

Chciałbym nabyć paski i połączyć je z preorderem torby skórzanej, który jest jeszcze w trakcie realizacji, żeby uniknąć podwójnych kosztów wysyłki naturalnie. Czy to możliwe? I jeśli tak, to wystarczy, że złożę nowe zamówienie z odpowiednim komentarzem i np. z opcją odbioru osobistego (żeby system nie naliczył kosztów dostawy)?

Ja tak robiłem kilka razy i nie  było z tym problemu. Dział wysyłki jest ogarnięty :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sądzę, że firma Miler trochę zagalopowała się z kolejnymi preorderami, podczas gdy poprzednie jeszcze nie są zrealizowane. Co więcej - wyprzedają wszystko nie mając nic na wymianę. Mój garnitur Phoenix (zamówiony w sierpniu) okazał się mieć za małą na mnie marynarkę (zbyt taliowana - oczywiście to moja wina). Wymiana rozmiaru 176/100 z wersji slim na classic okazała się niemożliwa, gdyż tej ostatniej już nie ma na stanie. Reklamowany Mix&Match działa tak, że na marynarkę będę musiał czekać do stycznia. Dodatkowo martwi mnie, że kazano mi nie odsyłać spodni - będę więc miał marynarkę uszytą z potencjalnie innej serii tkaniny.

Po dwóch miesiącach oczekiwania postanowiłem, że nie będę rezygnował, bo produkt naprawdę fajny. Niech to będzie ostrzeżenie na wypadek gdyby ktoś chciał planować, że wykorzysta zamówiony produkt na jakimś konkretnym wydarzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tak samo zamówiłem 3 pary berwicków.

Jedna para była za mała ze względu na kształt kopyta a wymienić się nie da...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udało mi się uzyskać informację dotyczącą długości paska plecionego. Konkretnie tego https://shopmiler.com/pl/akcesoria/paski/pasek-pleciony-braz

S - 105 cm (długość całkowita, bez klamry)
M - 113,5 cm (długość całkowita, bez klamry)

Przy tej okazji, dziękuję Pani Patrycji z obsługi sklepu za cierpliwość i pomoc. :)

• Oceniam pozytywnie 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Aron napisał:

Udało mi się uzyskać informację dotyczącą długości paska plecionego. Konkretnie tego https://shopmiler.com/pl/akcesoria/paski/pasek-pleciony-braz

S - 105 cm (długość całkowita, bez klamry)
M - 113,5 cm (długość całkowita, bez klamry)

Przy tej okazji, dziękuję Pani Patrycji z obsługi sklepu za cierpliwość i pomoc. :)

To gdyby ktoś był zainteresowany to zmierzyłem swoje paski rozmiar 90 i bez klamry ich długość to dokładnie 105 cm czyli wychodzi że odpowiednikiem rozmiaru 90 jest "S"

• Oceniam pozytywnie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 26.11.2016 o 19:11, tkowalcz napisał:

Sądzę, że firma Miler trochę zagalopowała się z kolejnymi preorderami, podczas gdy poprzednie jeszcze nie są zrealizowane. Co więcej - wyprzedają wszystko nie mając nic na wymianę. Mój garnitur Phoenix (zamówiony w sierpniu) okazał się mieć za małą na mnie marynarkę (zbyt taliowana - oczywiście to moja wina). Wymiana rozmiaru 176/100 z wersji slim na classic okazała się niemożliwa, gdyż tej ostatniej już nie ma na stanie. Reklamowany Mix&Match działa tak, że na marynarkę będę musiał czekać do stycznia. Dodatkowo martwi mnie, że kazano mi nie odsyłać spodni - będę więc miał marynarkę uszytą z potencjalnie innej serii tkaniny.

Po dwóch miesiącach oczekiwania postanowiłem, że nie będę rezygnował, bo produkt naprawdę fajny. Niech to będzie ostrzeżenie na wypadek gdyby ktoś chciał planować, że wykorzysta zamówiony produkt na jakimś konkretnym wydarzeniu.

W sprawie garnituru skontaktowałem się z Panem we wiadomości prywatnej - liczę, że uda nam się rozwiać wszelkie wątpliwości :)

Odnośnie utrudnionego kontaktu przez ten weekend - wynikał on oczywiście z ogromnej ilości zamówień, jednak staraliśmy się odpowiedzieć na większość e-maili. Z mojej perspektywy wygląda to tak, że najłatwiejszym medium do komunikacji jest Facebook, także jeżeli nie uda się Panom otrzymać szybko odpowiedzi, proszę śmiało korzystać z kontaktu przez Facebooka. System powiadomień jest tam bardzo wygodny i nie pozwala przeoczyć żadnej wiadomości. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się niestety co do zarzutów o brakach rozmiarów do wymiany po zakończeniu pre-orderu (w moim wypadku butów).

Gdy padają pytania czy będzie można wymienić, odpowiedź zawsze brzmi - oczywiście! Niestety rzeczywistość jest mniej kolorowa, niektórym się uda, ale ogólnie w rozmiarówce "hula wiatr"

Nie będąc pewnym rozmiaru, trzeba zamówić 2 pary albo wcale. (Ewentualnie ktoś ryzykuje, a potem musi odesłać, na swój koszt + np. dochodzi strata za wybranie kuriera w pierwotnej przesyłce).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi