Skocz do zawartości

Miler Spirits & Style


4inHand

Rekomendowane odpowiedzi

Spóźniłem się na Black Friday, a chciałem zamówić zestaw Niezbędnik Gentlemana za 259 zł.

Niestety cena tego produktu wzrosła do 349 zł, to jest poziomu wyższego niż przed piątkiem, pozostał za to stary opis, że

"Kupując zestaw zapłacą Państwo prawie 110 zł mniej, niż kupując każdy z produktów osobno", co mija się niestety z prawdą.

Proszę poprawcie ceny lub zmieńcie opis.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

23 godziny temu, 50groszy napisał:

Muszę pochwalić za jakość tych krawatów.

https://shopmiler.com/pl/akcesoria/krawaty/krawat-z-szantungu-zielony

https://shopmiler.com/pl/akcesoria/krawaty/krawat-z-szantungu-brazowy

Idealne proporcję. Każdy węzeł bez problemu wychodzi bardzo dobrze zwłaszcza 4in hand. Czego np z szantungu od poszetki czy embassyofelegance nie mogę powiedzieć. Zbyt cienki w kluczowych miejscach a jestem średniego wzrostu co powoduję że 4 in hand duży, ładny ciężko zrobić

Wniosek za cenne po obniżce  zdecydowanie od miller Cena podobna ,biorę od Miller (jakość lepsza) .Cena 2 razy większa biorę od poszetki. 

Czy jakosc porownujesz tylko na podstawie tego jaki w Twoim przypadku wychodzi wezel 4-in-hand (duzy, ladny)? :?

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, janeks napisał:

Spóźniłem się na Black Friday, a chciałem zamówić zestaw Niezbędnik Gentlemana za 259 zł.

Niestety cena tego produktu wzrosła do 349 zł, to jest poziomu wyższego niż przed piątkiem, pozostał za to stary opis, że

"Kupując zestaw zapłacą Państwo prawie 110 zł mniej, niż kupując każdy z produktów osobno", co mija się niestety z prawdą.

Proszę poprawcie ceny lub zmieńcie opis.

Podobnie jest z opisem rękawiczek, gdzie wg opisu preorder miał trwać do dziś a skończył wraz z cyber monday :). Zresztą w wielu miejscach opisy na stronie nieco kuleją niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam krawaty z szantungu od EoE i Poszetki i nie mam żadnych problemów z uzyskaniem ładnego, wysokiego 4-in-hand z łezką. Krawaty są standardowej długości i szerokości, a ja jestem raczej wysoki. A żeby nie było zupełnie off-topic, to muszę powiedzieć, że krawaty MiMe na żywo wyglądają dużo lepiej niż na zdjęciach w sklepie, a jedyny, który posiadam również wiąże się bezproblemowo i daje w pełni zadowalający efekt.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. @xkoziol ---> half-canvas pikowany stroblem. Nie spotkałem się wcześniej z pojęciem "ćwierć-canvas". 

2. Opisy w sklepie - finalna jest cena. Jeśli opis jest nieprzystający do oferty i to skłoni kogoś do zaniechania zakupu z wielkim żalem pogodzimy się z tym. Nie wynika to z zadzierania nosa lub ignorowania kogokolwiek. Mamy w tej chwili tak bardzo wzmożoną wysyłkę, że nie możemy robić nic innego niż pakować i odbierać telefony. Najpierw wysyłamy, potem poprawimy opisy i ewentualne inne niedociągnięcia. 

3. Krawaty

- zdjęcia - thx za feedback. Mam inną opinię i nie planuję zmienić tych zdjęć ponieważ one dobrze sprzedają. 

- jakość krawatów 

Krawaty MiMe z linii robionych we Włoszech to po prostu top of the top. Krawaty te powstały w Manufakturze, która ma kilkadziesiąt lat tradycji i produkuje krawaty najbardziej zapierających dech w piersiach marek na świecie. Ja również jestem codziennym użytkownikiem wielu krawatów i jest dla mnie jasne, że oprócz miłych dla oka detali takich jak brak podszewki, ręczne rolle, typ zamknięcia szwu, regielki itp. absolutnie kluczowe znaczenie dla wyglądu krawata ma korelacja wkładu krawatowego z chwytem i sztywnością okrywy. Zestawienie tych elementów nie jest mierzalne i trzeba mieć do niego "nosa". Według mnie Włosi robią to absolutnie bezkonkurencyjnie. Byłem w tej manufakturze - mają cały magazyn z kilkudziesięcioma rodzajami wkładów i dobierają je w mixie zwykle dwóch rodzajów. To dlatego te krawaty wiążą się nieziemsko i dlatego uważam, że nie mają produkowanej w Polsce konkurencji w parametrze jakość. Oczywiście niekonkurencyjna jest ich cena więc w parametrze "cena/jakość" sprzedażowo muszą ustąpić krawatom polskich producentów butikowych, których produkty również oceniam wysoko (na podstawie tego co pokazywali mi noszący je klienci MiMe) i nie mam nic przeciwko nim. @blueloafers --> z tego co pamiętam masz naszego ręcznie robionego 7folda w druku bez podszewki więc możesz z łatwością się do tego odnieść. 

Mogę także dodać, że krawatów z Włoch pod marką MiMe już nie będzie ponieważ ich cena jest zbyt wysoka w odniesieniu do innych produktów. Mam natomiast w planach utworzenie nowej marki, która nie będzie skupiać się na parametrze "cena/jakość", a wyłącznie "jakość" bez zwracania uwagi na cenę. Więcej na ten temat już za kilka dni na FB i w sklepie :)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Orlin napisał:

Oczywiście, pytam z ciekawości. 

To tak jak w temacie producenta tkanin koszul, z ciekawości pytałem kiedyś, chcąc wiedzieć co kupuję płacąc ciężko zarobione pieniądze, ale odpowiedzi nie uzyskałem 😜

Więc na pewno jesteś terazbardzo zadowolony widując u nas metki Albini i Monti :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, 4inHand napisał:

Krawaty MiMe z linii robionych we Włoszech to po prostu top of the top. Krawaty te powstały w Manufakturze, która ma kilkadziesiąt lat tradycji i produkuje krawaty najbardziej zapierających dech w piersiach marek na świecie.

Czy wszystkie oferowane krawaty przez MiMe są z tej manufaktury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, xkoziol napisał:

@4inHand Tomku, rozwiń proszę - w którym miejscu jest "canvas", w którym "half", gdzie pikowanie?

Proszę bardzo - przód marynarki jest stabilizowany wkładem termozgrzewalnym (klejonką), pod którą ułożone jest kilka zszytych ze sobą rodzajów płótna (czasem nazywanym kamelą) oraz w niektórych miejscach filc zaszewkowy. Wkłady płócienne sięgają od ramion do mniej więcej połowy długości przodów marynarki. Wkład termozgrzewalny nie występuje w środkowej części piersi oraz na klapach ponieważ ustępuje wkładowi płóciennemu, który przypikowany jest do dolnej części wyłogu. Jak zapewne wiesz, pikowanie rozpoznasz po rollu klapy i niewielkich dołkach widocznych od wewnątrz klapy na każdym garniturze MiMe :) 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie ma koszul w sylwetce classic w rozmiarze 40 :( Niestety wersja slim jest dla mnie za wąską w tali ;) Z analizy tabel wychodzi mi, że 40 classic miała by identyczne rozmiary jak 41 slim (poza kołnierzykiem i rękawem). Zatem mam pytanie (skoro nie ma 40 classic), bo chyba już gdzieś ot tym było ... czy można w koszuli 41 slim zwęzić kołnierzyk do rozmiaru 40 bez uszczerbku na wyglądzie i układaniu się koszuli pod szyją?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.12.2016 o 18:37, 4inHand napisał:

Wkład termozgrzewalny nie występuje w środkowej części piersi oraz na klapach ponieważ ustępuje wkładowi płóciennemu, który przypikowany jest do dolnej części wyłogu. Jak zapewne wiesz, pikowanie rozpoznasz po rollu klapy i niewielkich dołkach widocznych od wewnątrz klapy na każdym garniturze MiMe :) 

Czy mogę prosić w celach edukacyjnych o jakiejś zdjęcie tych dołków? Czy one występują w marynarce half canvas każdej marki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.12.2016 o 19:01, FONos napisał:

Dlaczego nie ma koszul w sylwetce classic w rozmiarze 40 :( Niestety wersja slim jest dla mnie za wąską w tali ;) Z analizy tabel wychodzi mi, że 40 classic miała by identyczne rozmiary jak 41 slim (poza kołnierzykiem i rękawem). Zatem mam pytanie (skoro nie ma 40 classic), bo chyba już gdzieś ot tym było ... czy można w koszuli 41 slim zwęzić kołnierzyk do rozmiaru 40 bez uszczerbku na wyglądzie i układaniu się koszuli pod szyją?

 

Jest taka możliwość, wystarczy wspomnieć o przesunięciu guzika w uwagach do zamówienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.12.2016 o 22:02, Miro napisał:

Czy mogę prosić w celach edukacyjnych o jakiejś zdjęcie tych dołków? Czy one występują w marynarce half canvas każdej marki?

Tutaj robione ręcznie (zdjęcie znalezione na szybko w sieci). Robione maszynowo są zwykle gęstsze i równiejsze. Każda marynarka half canvas będzie takie miała bo w half canvas chodzi właśnie o to żeby mieć zalety pikowanych klap bez komplikacji i kosztów wynikających z szycia w całości na płótnie.

IMG_1512.jpg

  • Oceniam pozytywnie 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki dzięki :) Znowu wiem coś nowego.

Ale ciekawa rzecz - dwie moje marynarki M. Dutti, opisywane w sklepie jako robione metodą półtradycyjną, na płótnie (chyba było też tam użyte określenie half canvas), mają te dołki ledwo dostrzegalne, bardzo płytkie. W miarę jeszcze widać taką linię (może ciut gęstszą) wzdłuż zagięcia klapy, a na powierzchni klapy można je dostrzec, patrząc pod kątem.

A w trzeciej M. Dutti, tak samo opisanej, widać dwie b. słabe linie dołków tylko wzdłuż zagięcia klapy.

Czyż czyżby to znaczyło, że maszyna delikatniej chwyta tkaninę podczas fastrygowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.