Skocz do zawartości

Miler Spirits & Style


4inHand

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ależ to musiało hajsu kosztować - widać po każdym detalu!

 

W życiu bym nie pomyślał, że to Poznań - prędzej jakieś 100-letnie atelier na Savile Row.

Wnętrza, witryna urządzone naprawdę w najznakomitszym, angielskim guście.

 

Z uwag: żal na takie piękne stoły kłaść fabrycznie zawiązane muszki czy też tanio wyglądające krawaty.

 

Oby tylko znaleźli się wystarczająco zamożni klienci, bo mam wrażenie, że zwykłego śmiertelnika z ulicy wystrój może trochę "odstraszać".

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ to musiało hajsu kosztować - widać po każdym detalu!

 

W życiu bym nie pomyślał, że to Poznań - prędzej jakieś 100-letnie atelier na Savile Row.

Wnętrza, witryna urządzone naprawdę w najznakomitszym, angielskim guście.

 

Z uwag: żal na takie piękne stoły kłaść fabrycznie zawiązane muszki czy też tanio wyglądające krawaty.

 

Oby tylko znaleźli się wystarczająco zamożni klienci, bo mam wrażenie, że zwykłego śmiertelnika z ulicy wystrój może trochę "odstraszać".

 

 

Dzięki za miłe słowa! 

Dodam jeszcze, że w całym sklepie nie ma ani jednej fabrycznie zawiązanej (w sensie zaszytej) muszki, z kolei fabrycznie przewiązane muszki po prostu ładniej wyglądają. 

Co do tanio wyglądających krawatów mogę też zaprosić do przejrzenia najnowszych 6 i 7 foldów z grenadyny, bez podszewki z ręcznie rolowanymi brzegami, szytymi we Włoszech w jednej z najznakomitszych firm parających się produkcją krawatów. 

Nie sposób też nie zauważyć, że drogi wystrój wcale nie musi oznaczać drogiego sklepu. Można kupić u nas butelkę za kilka tysięcy albo krawat za 500+, ale można kupić też whisky za 50 albo krawat za 199. Nie ma zatem co ulegać wrażeniom, po prostu trzeba wpaść i zobaczyć na własne oczy :) 

  • Oceniam pozytywnie 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę też zaprosić do przejrzenia najnowszych 6 i 7 foldów z grenadyny, bez podszewki z ręcznie rolowanymi brzegami, szytymi we Włoszech w jednej z najznakomitszych firm parających się produkcją krawatów. 

Widziałem te krawaty i z tego miejsca chciałbym serdecznie przeprosić zaprzyjaźnione firmy zajmujące się produkcją/sprzedażą krawatów obecne na forum za to, co za chwilę napiszę: nie mogą z tą ofertą konkurować jakością (wyłączając EofE, bo ich krawatów nie miałem w rękach). Inna sprawa, że to nie ta sama półka, bo krawaty dostępne u Tomka są wyraźnie droższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku - nie sposób oprzeć się takiemu zaproszeniu/ofercie.

Jako, że do Poznania ostatnio, zawodowo mi nie po drodze, postanowiłem tak ustawić wakacje, by móc choć na chwilę wpaść na Podgórną 4 (rezerwacja potwierdzona)   ;-)  

 

'...Panie doktorze - czy to normalne?...' :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, widziałem i dotykałem :) Na zdjęciach sklep i asortyment wygląda fantastycznie, ale na żywo zapiera dech w piersiach. Życzyłbym sobie, żeby w każdym polskim mieście był choć jeden sklep urządzony z taką pasją i sercem oraz posiadający tak profesjonalną obsługę. 

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jako, że do Poznania ostatnio, zawodowo mi nie po drodze, postanowiłem tak ustawić wakacje, by móc choć na chwilę wpaść na Podgórną 4 (rezerwacja potwierdzona)   ;-)  

 

'...Panie doktorze - czy to normalne?...' :roll:

 

Mam podobne objawy :). Co prawda, nie zmieniam planów wakacyjnych, ale wpłynąłem na grafik trzech osób, żeby najbliższe kilka dni spędzić w Poznaniu.

Będę w czwartek!

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skoro krawaty wywołano już do tablicy, to przypomniało mi się, że mamy przecież ich zdjęcia do jutrzejszego newslettera. Ponieważ tylko kilka krawatów jest podwójnych nie robiliśmy fotografii produktowej tylko "zdjęcia grupowe", które otrzymają nasi klienci celem umożliwienia zamówień indywidualnych. Z przyjemnością prezentuje je forumowiczom BWB jako pierwszym. 

 

Forumowicze BWB -->  - 10% od ceny na zdjęciu

Członkowie Stow -->  - 20% od ceny na zdjęciu

 

Info dot. zakupów na pm

 

3fold, jedwab drukowany, bez podszewki, ręcznie rolowane brzegi.

Granatowy to małe kwiatki (nosiłem taki na wczorajszej imprezie)

 

post-210-0-33252800-1435006152_thumb.jpg

 

3fold, grenadyna, bez podszewki, ręcznie rolowane brzegi

 

post-210-0-69733300-1435006124_thumb.jpg

 

6fold, grenadyna, bez podszewki, ręcznie rolowane brzegi

 

post-210-0-65374900-1435006087_thumb.jpg

 

7fold, grenadyna, bez podszewki, ręcznie rolowane brzegi

post-210-0-87497900-1435006136_thumb.jpg

 

 

Wszystkie krawaty są robione całkowicie ręcznie przez producenta, który produkuje m. in. dla takich marek jak Gucci, Armani, Versace, Hilfiger.

 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.