Skocz do zawartości

Miler Spirits & Style


4inHand

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy jest ten "muscle fit" - ciekawe, czy będzie dostępny dla rozmiaru kołnierzyka 46.

 

1. Kto jest producentem tkanin? Czy guziki są wykonane z masy perłowej?

2. Jako osoba mająca wysportowaną sylwetkę, nosisz osobiście wersję classic, czy super slim?

3. Jaką długość mają wyłogi poszczególnych rodzajów kołnierzyków? Czy kołnierzyki HAI są zapinane na dwa guziki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ciekawy jest ten "muscle fit" - ciekawe, czy będzie dostępny dla rozmiaru kołnierzyka 46.

 

1. Kto jest producentem tkanin? Czy guziki są wykonane z masy perłowej?

2. Jako osoba mająca wysportowaną sylwetkę, nosisz osobiście wersję classic, czy super slim?

3. Jaką długość mają wyłogi poszczególnych rodzajów kołnierzyków? Czy kołnierzyki HAI są zapinane na dwa guziki?

 

1. pytanie jest zbyt intymne na pierwszą randkę :) Natomiast nie wykluczam, że w przyszłości wypuszczę serię koszul z tkanin tak sławnych, że mają swoją osobną wszywkę i wtedy nazwa tych tkanin będzie zaczynać się na literę A, a kraj pochodzenia to Włochy. ... I może nawet szyję z nich już teraz :) 

 

2. Koszule RTW w mojej szafie to sylwetka classic.

 

3. Kołnierze:

 

HAI: 8 cm (na jeden guzik)

KENT: 7 cm

BD: 7 cm - efektywne 6 cm przez specjalnie wyprofilowany "roll" kołnierza, który skraca jego długość, ale zwiększa atrakcyjność wizualną :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie rozróżnienie rozmiarów ze względu na wzrost. Mam 180 cm i rękaw 67,5 na pewno byłby za długi. Czy w takiej sytuacji po prostu zakłada się skrócenie rękawa?

Na razie nie, ale nie wykluczam umożliwienia poprawek krawieckich w cenie koszuli.

 

Mam ten sam problem co Aron - kiedy będzie coś więcej wiadomo o możliwości poprawek? (tylko długość rękawów powstrzymuje mnie od zamówienia 'już dziś')   ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Mam ten sam problem co Aron - kiedy będzie coś więcej wiadomo o możliwości poprawek? (tylko długość rękawów powstrzymuje mnie od zamówienia 'już dziś')   ;-)

 

 

Jeśli zamówisz bez kodu rabatowego to skrócimy rękawy na wybraną długość w cenie koszuli u nas w pracowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak reszta kolegow skladam najszczersze gratulacje! Zawsze sie ciesze jak czyjsc biznes dobrze sie rozwija.

 

A pytanie techniczne mam takie. Jak wykonczone jest zakonczenie materialu przy plisie plaskiej? Moze zabrzmi to dziwnie, ale mam wrazenie, ze wiekszosc tkalni podkleja koncowke materialu, zeby sie nie strzepil. Mam problem z niektorymi koszulami - zwlaszcza widac to na letnich z cienkiej bialem bawelny - ze ten klej w pralce lapie jakies paprochy, ktore pozniej przeswituja na ciemno.

 

Czy wiesz i mozesz zdradzic takie informacje na temat Twoich koszul?

 

Dzieki :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy wiesz i mozesz zdradzic takie informacje na temat Twoich koszul?

 

Dzieki :)

 

Nie wiem, ale oczywiście mogę zdradzić tylko nie do końca rozumiem pytanie. Problemy innych koszul to jednak tutaj OT. Jeśli podeślesz mi na maila zdjęcie miejsca koszuli, które Cię interesuje chętnie odeślę zdjęcia rozwiązania technologicznego zastosowanego w moich koszulach z krytą plisą --> tmiler@spiritsandstyle.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przepraszam, ale dlaczego 46 classic fit jest taka mała? Jakbym mógł nosić 45 to bym nosił :-P  Skąd taka koncepcja rozmiarówki "dwa kołnierzyki - jedna koszula"? np. 45 i 46 oprócz kołnierzyka są identyczne?

Ponowię swoje pytanie o rozmiarówkę. Skąd taka koncepcja? Czy była na kimś / czymś wzorowana? A może jest poparta badaniami statystycznymi (któraś z łódzkich(?) szkół coś takiego chyba robiła)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przepraszam, ale dlaczego 46 classic fit jest taka mała?

...

Ponowię swoje pytanie o rozmiarówkę. Skąd taka koncepcja? 

 

Przepraszam, umknęło mi to pytanie. Taka rozmiarówka jest wynikiem pewnych decyzji biznesowych, które musiałem podjąć. Otóż wprowadziłem linię koszul RTW co wiąże się z odszywaniem tysięcy egzemplarzy. To poważny krok i nie ma tu miejsca na błędy, z których przy takiej skali naprawdę ciężko się potem wycofać. O ile zrobienie koszuli MTM na dowolny rozmiar nie jest żadnym problemem, rozmiarówka koszul RTW musi opierać się o dane statystyczne.

Analiza takich danych pokazuje, że korelacja między obwodem kołnierzyka a innymi wymiarami oczywiście istnieje, ale niekoniecznie jest wprost proporcjonalna. Oznacza to, że jeśli masz kołnierzyk 45 to wcale nie znaczy, że na 100% masz więcej w klatce lub talii niż ktoś kto ma kołnierzyk 44. Dlatego różne obwody kołnierzy mają te same obwody ciała.

Rozmiar 46 może wydawać się mały jeśli spojrzysz na niego subiektywnie przez swoje wymiary. Ja np. w swojej linii RTW noszę classic fit 45, ale wymiary inne niż kołnierz, barki i klatka są na mnie zdecydowanie za duże i muszę je znacząco przerabiać. Byłoby mi wygodniej zrobić w tym rozmiarze RTW swoją sylwetkę, ale nie odzwierciedlałaby ona budowy statystycznego klienta z mojej grupy docelowej.

Tworząc rozmiarówkę MLS oparłem się o doświadczenie ekspertów, którzy mają wieloletnie doświadczenie. Dlatego mam sylwetkę super slim, która jest mocno taliowana oraz classic, która jest zdecydowanie obszerniejsza. Myślę też o rozmiarówce slim fit dla osób o budowie atletycznej. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że koszule nie pokrywają wszystkich sylwetek, ale tę lukę wypełniam na razie koszulami MTM gdzie sylwetka i rozmiary nie mają znaczenia. Oczywiście wszystkie osoby, które chciałyby mieć koszulę MLS, ale wiedzą już, że rozmiarówka RTW nie jest dla nich, otrzymają rabat na koszulę MTM o identycznym kroju i standardzie odszycia   :D

post-210-0-21236300-1432384233_thumb.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film robi naprawdę duże wrażenie, profesjonalnie nakręcony i zmontowany. Czcionki są minimalistyczne, a przez to dość eleganckie i pasujące do całego filmu. Gratuluję świetnej kampanii reklamowej! :)

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dość długie (w stosunku do innych ujęć) jest ujęcie na stopkę maszyny szyjącej ścieg i tekst mówiony przez lektora, ale chyba tutaj się nie urwie dużo skoro tyle tekstu chcesz przekazać. W 00:30 tytuł zakończyć znakiem zapytania zamiast kropką, albo zostawić bez kropki.

 

tyle "porad" z mojej strony ;)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film w pełni profesjonalny, nie ma się do czego przyczepić.

 

EDIT: Po trzecim oglądnięciu jedna rzecz mnie zastanawia: ok. 1:40 na centymetrze najlepiej wyeksponowaną liczbą jest 13. Czy to celowy zabieg? Ta liczba jednak na ogół źle się kojarzy. Nie bardzo wierzę w jakieś teorie o oddziaływaniu na podświadomość konsumenta, ale faktem jest, że np. zdjęcia reklamowe zegarków zawsze pokazują wskazówki w "pozytywnej" pozycji bodaj 10:10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.