Skocz do zawartości
Gość Nereusz

Dobrze ubrana kobieta

Rekomendowane odpowiedzi

Moja luba mnie na zakupach ciągnęła do Simple - tam też 3 razy drożej, niż we wspomnianym reserved, ale ubrania proste i klasyczne ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem żonie kaszmirowy płaszcz z kołnierzem z norek z lat 50tych. Chyba się spodobał ;)

6593EB47-A327-4E7A-8FAB-72250694B5A2.jpeg

• Oceniam pozytywnie 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, Beny23 napisał:

Kupiłem żonie kaszmirowy płaszcz z kołnierzem z norek z lat 50tych. Chyba się spodobał ;)

@Beny23, nie krzywdź proszę pięknej dziewczyny takimi wykrętasami rodem z horroru klasy B. Pamiętam, że kiedyś zamieszczałeś Wasze wspólne zdjęcia bez cenzury. Chyba, że żona sobie teraz nie życzy.

W sumie ja akurat nie powinienem kamieniem rzucać, bo sam skrzętnie pysk zasłaniam ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyłączam się do wniosku Tanatosa :)

Miałem to samo napisać w wątku co mam dziś na sobie ale jakoś nie zebrałem się na odwagę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stwierdziłem że zdjęć rodziny nie będę publikował bez cenzury.

@Tanatos70 przyganiał kocioł garnkowi ;)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[mention=6001]Tanatos70[/mention] przyganiał kocioł garnkowi
Myślę że więcej osób ogląda Twoje nieocenzurowane zdjęcia na instagramie czy facebooku niż ocenzurowane tutaj na forum.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

• Oceniam pozytywnie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Beny23 napisał:

@Tanatos70 przyganiał kocioł garnkowi ;)

Ja nie mogę się pokazywać, bo jestem stary i brzydki, ale członka rodziny prezentuję w całej usierścionej krasie :-D.

• Like 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja nie mogę się pokazywać, bo jestem stary i brzydki, ale członka rodziny prezentuję w całej usierścionej krasie :-D.
Oj tam stary i brzydki. Tutaj na forum to nazywamy vintage.
  • Like 4
  • Oceniam pozytywnie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
On 1/14/2018 at 4:20 AM, eye_lip said:

Myślę że więcej osób ogląda Twoje nieocenzurowane zdjęcia na instagramie czy facebooku niż ocenzurowane tutaj na forum.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Insta i Facebooka mam prywatne więc kontroluję kto ogląda moje zdjęcia ;) tutaj jednak cała Polska i świat mają wgląd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, melonia napisał:

A co myślicie o eleganckich koszulach nocnych?  Zwracacie bardziej uwagę na krój czy kolory?

"Nieważne fatałaszki, miła

Ważniejsze to, coś w nich ukryła".

T. Gicgier

• Like 2
  • Oceniam pozytywnie 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W kilku miejscach na forum padało już pytanie o Suistudio, ale nie natrafiłem jeszcze na relację z pierwszej ręki. Tak więc debiut i kilka uwag na gorąco. Narzeczonej bardzo odpowiada stylistyka Suitsupply i często narzekała, że „dla kobiet nie może nigdzie znaleźć takich ładnych ubrań”. No to znalazła ;) Przesyłka szła 3 dni robocze, więc chyba nawet odrobinę szybciej niż w SuSu, polityka kosztów wysyłki i zwrotów identyczna. Marynarka zapakowana w zdecydowanie ładniejsze pudełko, w środku wyższej jakości pokrowiec (wyściełany czymś miękkim od wewnątrz) i solidniejszy wieszak. Sama marynarka na dobrym poziomie wykonania Suitsupply, nic nie odstaje, bardzo przyjemna, cienka flanela od VBC, miła w dotyku podszewka, pracujące guziki przy mankietach. Nie znam się zbytnio na dopasowaniu damskich ubrań, ale chyba leży bardzo dobrze i obędzie się bez poprawek krawieckich. Narzeczona zdecydowanie poleca :) 

42DCE822-9564-430E-BD73-4E9F1BDBD3CC.jpeg

D0E29E9A-64AE-4B9D-84D5-8021CB741F20.jpeg95072D81-1C24-4C34-B0AF-F8E4DCA6050B.jpeg

D363CA0E-35FF-4AFB-B477-D2D9742761E2.jpeg

• Like 3
  • Oceniam pozytywnie 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale taki sam solidniejszy wieszak dostałem też w SuSu, gdy kupowałem kurtkę dla siebie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi