Skocz do zawartości
Mateusz3M

Krawat, krawaty, poszetki, dodatki - cena \ styl \ jakość

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.08.2018 o 20:01, mosze napisał:

Poszetka z takim obszyciem nie nadaje się do sportu.

Masz rację, nie nadaje się, na szczęście nie zapłaciłem za nią zbyt dużo, a na zdjęciu na allegro nie było widać obszycia. Ale szukając budżetowych poszetek, które posiadałyby ręcznie obszyty rulonik, oprócz polecanego tutaj użytkownika allegro atelier_poszetki natrafiłem jeszcze na  poniższe strony: 
johnmalker.com
poszetkihandmade.pl
republicofties.com
Nie wszystko trafia w mój gust, nie wiem też czy ktoś używał, ale pomyślałem, że może zainteresuje się ktoś, kto będzie szukał krawatów lub poszetek, które da się kupić w niższej cenie, a wśród których można liczyć przynajmniej na w miarę solidne wykończenie. Wzór to kwestia indywidualna. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 31.07.2018 o 19:16, Zajac Poziomka napisał:

B46A7025-A440-4DF1-B353-F5D29E3FF011.thumb.jpeg.98b90cba1891497abd85666c4fb84603.jpeg

Rampley & Co. Moja druga i na pewno nie ostatnia poszetka tej firmy.

Bardzo ładne aż grzech składać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, flozbi napisał:

Co myślicie o krawatach Osovski? Teraz są po 79 zł. To chyba dobra cena?

Kiedyś zamówiłem grenadynę. Bardzo fajny krawat. Wymiary miał jak krawaty poszetki (chodzi i o proporcje). Ładnie się wiąże. Jednakże grenadyny i szantungi nie są przecenione. Imo nic zbyt ciekawego w ofercie za 79zł nie ma. Osobiście podobają mi się może jedynie 2 wzory.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi