Jump to content
Sign in to follow this  
Rad04

Problem z nabłyszczeniem Oxfordów

Recommended Posts

Witam kolegów forumowiczów. Zdarzyło mi się ostatnio popełnić nie do końca przemyślaną akcję "konserwacji" moich oxfordów, a mianowicie- wskutek mojej ignorancji i wrodzonego nastawienia "spróbuj samemu", postanowiłem natłuścić swoje skórzane obuwie. Do tego celu użyłem oliwki Johnsons Baby, co okazało się być nie do końca przemyślanym posunięciem, ponieważ od tego czasu nie moge ich nabłyszczyć. Uzywam zwykłej pasty Kiwi, która doskonale sprawuje się w przypadku moich innych butów. Ponieważ jak już wspomniałem nie mogłem ich doprowadzić do połysku, zdecydowałem się dokładnie je wyczyścić i próbować usunąć nadmiar oliwki, jednak mimo to maksymalnym efektem możliwym do osiągnięcia jest półmat, wielokrotne polerowanie na sucho i wilgotną szmatką nic nie zmienia. 

 

Uprzejmie proszę kolegów forumowiczów o powstrzymanie się od oceny moralnej moich działań i wskazówki, w jaki sposób mogę je jeszcze uratować :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tłuszcz, olej z połyskiem nie współpracuje. Daj im trochę czasu i przy kolejnej konieczności gruntownego czyszczenia zrób to od początku i tak, jak trzeba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.