Skocz do zawartości

[Miler Bespoke Tailoring] Dwurzędowy garnitur z prążkowanej flaneli


4inHand

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko się siada ;)

 

Może nie ciężko, ale na pewno mniej komfortowo niż przy rozpiętej marynarce jednorzędowej. Dodatkowo jeśli noszący marynarkę trochę się przygarbi to poły marynarki mogą się mocno otworzyć. Dwurzędówka potrafi też podejść bardzo wysoko do góry w czasie tańca kiedy trzeba trzymać ramę (warto o tym pamiętać zamawiając np. smoking na wesele). Ogólnie są przepiękne, ale mniej uniwersalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bardziej oficjalnej uroczystości (spotkanie biznesowe, obiad w gości) nie rozpinamy, w biurze dowolnie, ja rozpinam. Upierdliwe jest tylko ciągłe zapinanie, szczególnie jak ktoś często wstaje od biurka. 

Ja wtedy zapinamy na szybko tylko na zewnętrzny. 

 

Gratuluję, to jest 100% power suit. 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO rozpięta dwurzędówka wygląda bardzo źle, ale tak naprawdę nie rozpinam jej siadając bo gdybym za każdym razem miał uporać się ze wszystkimi guzikami włączając w to ten wewnętrzny, to mój dzień musiałby mieć pewnie kilkadziesiąt minut więcej. Wolę w tym czasie zapalić cygaro albo napić się whisky :P 

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietny garnitur Tomku! Powodzenia w rozwoju pracowni i zeby wszystkie kolejne realizacje, a zwlaszcza te dla klientow, byly tylko co raz lepsze.

 

Czy moglbys zaprezetowac na zdjeciach te detale spodni, o ktorych mowiles?

 

Dzięki :D Dodałem jeszcze jedno zdjęcia do pierwszego posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garnitur piękny :)

4inHand, z tego co mi się wydaję jesteś raczej niską osobą o szerokich barkach. Czy węższa nogawka nie wydłuża i wyszczupla sylwetki? Jeżeli tak to co wpłynęło na wybór stosunkowo szerokiej nogawki?

 

Jestem bardzo przeciwny "fobiom optycznym" (tak je nazywam:P). Można zatem założyć, że nogawka mnie pogrubia, a prążek wyszczupla więc efekty się zerują :P A tak poważnie to uważam, że jest prawdą, ze wiele zabiegów optycznych wyszczupla, ale konieczne jest stosowanie ich w kontekście i ze zrozumieniem, a nie na ślepo i zawsze. Jeśli chcesz wiedzieć dlaczego nie noszę szerokich nogawek, możesz przeczytać mój art. na ten temat --> http://milerszyje.pl/upadek-trendow.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szersza nogawka pozwala na uzyskanie zbliżonych do ideału, prostych linii spodni (kantów). Widać to wyraźnie na jednym ze zdjęć. Węższa nogawka załamuje się w kolanie - tym bardziej, im jest węższa i im nogi są bardziej umięśnione (uda, łydki). Proste linie na wąskiej nogawce mogą się udać tylko i wyłącznie wtedy, gdy nogi są, delikatnie ujmując, szczupłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garnitur totalnie zaorał temat. Jest cudowny. Spodziewałem się granatowego, ale szarość też super. Swoją drogą pierwsze zdjęcie wygląda jakby było z jakiegoś artykułu za 20 lat opisującego Tomka Milera, który wykupił wszystkie destylarnie i, w którego garniturach chodzą wszyscy prezydenci świata. Tak trzymaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, że zdecydowałeś się na wpis także tutaj, nie tylko na swoim blogu!

 

Dwurzędówka - cóż, od pięciu minut oglądam zdjęcia, aby się do czegoś doczepić, i nie mam do czego. Znakomicie dobrany garnitur do Twojego typu sylwetki. Gratulacje.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczny garnitur!

Po obejrzeniu Wilka z Wall Street zastanawiałem się, jaką definicję właściwie ma power suit. Poczytałem, dowiedziałem się, od tamtego czasu jeszcze wiele przykładów widziałem.

Doszedłem do wniosku, że definicja to jedno, ale power suit roztacza niepowtarzalną aurę jak właściciel się w nim pewnie czuje. Twój jest absolutnie power!

Podpinam się pod prośbę o zdjęcie tkaniny z bliska, wygląda fenomenalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.