Skocz do zawartości

Biznes - kontakty


Arkadyjczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Rynek jest taki, że programiści sami z siebie nie będą przecież odpowiadać na ogłoszenia, skoro DZIENNIE dostają parę konkretnych propozycji na maila / linkedin / goldenline - jak już to do jakiś swoich upatrzonych, wymarzonych firm, które koledzy polecali i gdzie jest lodówka z darmowym piwem np. :) 

Nawet parę razy widziałem jak oburzona rekruterka biła pianę, że jej "odbiory-kandydaci" nie odpowiadają na masówkę ze zmienionym imieniem - to dopiero jest bezczelne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Człowiek ogólnie myli się częściej niż dobrze zaprogramowana maszyna, jednak pomyłki ludziom wybacza się łatwiej niż bezdusznym urządzeniom. Za jakiś czas samochodami będą kierować komputery, zapewne będzie wtedy mniej wypadków, ale każdy z nich będzie powodem protestów przeciw tym maszynom.
Znana jest sytuacja algorytmu, który świetnie przewidywał jakość wina w danym roczniku, lepiej niż eksperci. Cóż, ci ostatni nie mogli się z tym pogodzić i algorytm odłożono na półkę.
W kwestii medycyny, to mamy dużo algorytmów dających prawdopodobnie optymalne rezultaty, ale opór przeciw ich stosowaniu jest ogromny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Mam niewielką agencję interaktywną w Łodzi. Jeśli jest na sali programista PHP (głównie WordPress) oraz specjalista SEM (głównie PPC) to bardzo chętnie umówię się na rozmowę w pierwszym tygodniu nowego roku. Mamy niewielki zespół (ja, grafik, link builder, programista, osoba od WoMM i jedna od content marketingu). Jeśli komuś to nie przeszkadza i nie jest fanem "korpo" klimatów to tym bardziej zapraszam.

I z drugiej strony - jeśli ktoś szuka solidnego wykonawcy stron www i głównie usług SEO, to chętnie pochwalę się naszymi dokonaniami. Robiliśmy duże i bardzo duże projekty, ale i od mniejszych nie stronimy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
W dniu 14.01.2018 o 22:07, KubaKuba napisał:

czy jest ktoś zajmujący się nieruchomościami lub może polecić taka osobę?

planuje zakup działki i chciałbym mieć wcześniej wiedzę zanim podejmę rozmowy z agencją nieruchomości / bezpośrednim właścicielem.

jeżeli działka pod budowę, to warto zabrać doświadczonego projektanta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Po 30 latach w dziennikarstwie gazetowym i agencyjnym, przeszedłem na samozatrudnienie jako redaktor do trudnych tekstów anglojęzycznych. Bardzo szeroki zakres tematyczny, ale moja specjalność to ekonomia, finanse, tematy historyczne lub społeczno-polityczne. Chętnie tłumaczę dowolne teksty z polskiego na angielski (odwrotnie nie za bardzo, co łatwo zrozumieją czytelnicy moich forumowych wpisów). 

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jestem profesjonalnym iluzjonistą :) łączę nowoczesną iluzję z dobrym humorem. Występuję praktycznie wszędzie: imprezy firmowe, wesela, urodziny, duże wydarzenia w miastach na wielu wielu eventach prywatnych. Dodatkowo prowadzę firmę zajmująca się nowoczesnymi rozwiązaniami dla firm w kierunku ergonomii pracy :) 

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Prowadzę firmę świadczącą usługi z zakresu Outsourcingu IT i rozwiązań informatycznych dla biznesu. Między innymi systemy e-commerce, ERP, CRM, systemy przetwarzania danych (zgodnie z RODO :)), indywidualne rozwiązania dla branż HoReCa. Ponadto automatyka procesów biznesowych i inwestycyjnych, machine learning, sztuczna inteligencja, systemy PoS.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 6 months later...

Hej,

Ja obecnie jestem jednym z glównych analityków z zakresu big data i machine learning w jednej z większych firm konsultingowych. Gdyby kogoś interesowała praca w takim obszarze, to zapraszam do kontaktu - postaram się pomóc. Mogę też służyć jako ekspert w tematyce obliczeń kwantowych i kwantowej informatyki :)

Pozdrawiam,

Piotr

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.