Skocz do zawartości

Biznes - kontakty


Arkadyjczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Mój zawód co prawda biznesowy nie jest, ale jak ktoś potrzebuje informacji o jakiejś książce (najlepiej starej), ew. szybkiej kwerendy bibliograficznej, to u mnie, polecam też swoje usługi jako korepetytor z zakresu historii sztuki -wysoka skuteczność-jeszcze żaden mój uczeń nie oblał matury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że temat nie jest zbyt trafiony :( Zaki, Immune - skasujcie poproszę.

Ja uważam że jest trafiony. Proszę kolegów o powagę. Wyraźnie jest napisane: biznes - kontakty w temacie, więc proszę także używać odpowiedniego języka.

Zaki, tylko Ty i ja potraktowaliśmy to tak jak miałem na myśli, skasuj poproszę!

Skasowałem tylko niepoważne posty. Panowie to jest to wątek do wymiany kontaktów biznesowych. Wszelkie niepoważnie wpisy będą kasowane, tak samo jak próby dyskusji na ten temat. Proszę żartować w innych tematach. Na takiej wymianie kontaktów jaką zaproponował xkoziol opiera się świat biznesu. Jak z tego drwicie, to świadczy o tym że nic nie macie wspólnego z tym światem i wątek nie jest przeznaczony dla Was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zatrudniam specjalistów, którzy są w stanie zoptymalizować:

- wybór kredytu hipotecznego osobom fizycznym lub inwestycyjnego firmom,

- strategię inwestycyjną osób fizycznych (fundusze inwestycyjne, inwestycje alternatywne, wealth management, produkty strukturyzowane, alternatywy dla lokat bankowych, emerytury),

- ubezpieczenia na życie i majątkowe (np. mieszkaniowe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

1. Freelancer - tłumacz pisemny i ustny (tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne). Języki z których i na które tłumaczę: polski (ojczysty), ukraiński (ojczysty), łemkowski (ojczysty), angielski, niemiecki. Specjalizuję się w badaniach rynku, marketingu, polityce, artykułach naukowych oraz tekstach prasowych i podróżniczych.

2. Tłumacz literatury pięknej (poezja i proza).

3. Nauczyciel angielskiego i ukraińskiego w biznesie; prowadzę również praktycznie wszelkie kursy egzaminacyjne z angielskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wykształcenia - historyk.

Dziennikarz - robiłem chyba wszystko w tej branży. Pracowałem dla najważniejszych dzienników ("GW", "RZ"), telewizji (TVP). Piszę też książki. Zajmowałem się też PR (na początku l.90) teoretycznie i praktycznie (z dziedziny dość rzadkiej, bo dot. dużej inwestycji budowlanych).

Ponadto mam duże doświadczenie praktyczne, jeśli chodzi o działalność różnych organizacji i stowarzyszeń (bo trochę w życiu różnych rzeczy organizowałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat, niekoniecznie do networkingu, ale ciekawy przegląd forum. :) Niech i ja się dołożę: jestem redaktorem (co oznacza, że moją ambicją jest być oczko wyżej nad dziennikarzem - tu ukłony dla red. Frankensteina). Niestety jak dotąd nie udało mi się w pełni uciec od dziennikarstwa, ale nie przeszkadza mi to zbytnio, bo pisanie przychodzi mi z łatwością. Obecnie pracuję w branży czasopism biznesowych, wcześniej - w prasie lokalnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Hmm, motion design (dżingle, czołówki inne formy animowane i nieruchome) . Obecnie pracuję dla jednej z trzech dużych platform cyfrowych / telewizji. Projektuję również logotypy, tworzę komunikację itd.

Chętnie pomogę jeśli czas mi pozwoli.

Uu przydana, przydatna branża!

Jak tylko będę wdrażał kolejny projekt z pewnością się skontaktuję z kolegą ;)

Pozdrawiam,

Stylius

PS: gdybym mógł prosić na PM jakiś próbnik możliwości byłbym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.