Jump to content

Alkohole dla gentlemana

Recommended Posts

• Replies 790
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

w temacie zdominowanym przez  "rudą wódę na myszach" chciałbym polecić Wam rum. bardzo ciekawa pozycja dla początkujących entuzjastów jak ja. Botucal / Diplomatico Reserva Exclusiva, z Wenez

Miałem okazję wczoraj podczas proszonej kolacji w Szwajcarii degustować Tesseron XO Exception Lot 29. Jest to jedyny koniak, któremu Robert Parker przyznał maksymalną notę 100 punktów, blend mocno wie

Można jeszcze walnąć "setę" i podczas polerowania chuchać na buty... gwarantuje, że efekt jest ten sam

Posted Images

No i kupiłem tego stouta od Ciechana. Powiem szczerze, że piwo niezłe, ale bez przebłysków. Dużo lepiej podchodzi mi ciemne Eire z Czarnkowa. Za to niejako przy okazji zakupiłem "Lagerowe" z Ciechana - chyba najlepsze jasne piwo jakie do tej pory piłem - szerze polecam (u mnie cena poniżej 3 zł)

Przetestowane dzisiaj pozytywnie, polecam:

Dołączona grafika

Niestety już chyba mija termin ważności tej warki, ale Ciechan wypuścił w tym roku nieco ponad tysiąc butelek stouta leżakowanego przez 3 lata. Cena zabójcza jak na piwo rodzimej produkcji, ok. 12 zł za butelkę, ale warto porównać moim zdaniem co się dzieje z piwem po takim czasie ;)

znajomy dostał koniak z początku lat 70', od żony polskiego dyplomaty pracującego wówczas we Francji.

Pytanie do znawców - czy taki koniak przedstawia jakąś wartość ?

Pewnie, ja bym pił :D

• 2 weeks later...

Obawiam się, że to wino pite w Polsce nie będzie smakowało tak dobrze jak w Portugalii. Dotyczy to też i innych win, a chodzi o kontekst :D

Przywiozłem je do Polski ,chłodzi się w lodowce .Jestem pewien ze smaku nie zgubi. ;)

Pozdrawiam

• 2 weeks later...

Dzień dobry

Zostałem zaproszony na otwarcie,, Składu Win" - nazwa bardzo mi się podoba ,nawiązuje do przedwojennego nazewnictw.samo wnętrze również ciekawie urządzone .Dostępne wina to produkty z RPA -dosyć staranie wyselekcjonowane.Zamieszczam parę zdjęć.

Adres podam na prywatna wiadomość ,nie chce robić reklamy .

Pozdrawiam

post-3431-13658922384195_thumb.jpg

post-3431-136589223845_thumb.jpg

post-3431-13658922384776_thumb.jpg

• 2 weeks later...