Skocz do zawartości

[Trójmiasto] Fryzjer - długie/średnie włosy


dogmeat

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Degowski - uznana marka, sporo osiągnięć międzynarodowych, korzystałem byłem średnio zadowolony

Kunderak - widziałem co potrafi, nie korzystałem jak bym był na etapie szukania to bym spróbował 

Barbershop - korzystałem, widziałem, nie schodzą poniżej pewnego poziomu

Bogna - nie wiem jak teraz, 5-6 lat temu było dobrze, salon we Wrzeszczu (z tego co pamiętam Pan miał na imię Itodo)

Alternative - nie wiem jak wygląda to teraz ale sporo osób które teraz mają swoje salony tam zaczynało i trzymali poziom

 

Aktualnie strzygę się u Mateusza, wspomniany Salon Fryzur Męskich.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

"Salon fryzur męskich" jak NFZ - termin za kilka miesięcy, więc zdecydowałem się na "Barbershop". Bardzo dziękuję za polecenie, bo wyszedłem zadowolony. Samo strzyżenie w pełni spełniło moje oczekiwania, jednak mam wątpliwości co do zbyt "luzackiego" podejścia do klienta. Ale rozumiem - taki mają styl bycia i klimat :). Na pewno tam wrócę przy następnej okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Chłopaki, mam namiary na Fryzjera który pracuje w jednym z powyższych salonów i przyjmuje "prywatnie" w zakładzie fryzjerskim swoich rodziców. Płacę 30 zł i odwiedzam go regularnie od ponad roku regularnie. Jestem mega zadowolony. Najwyższa jakość - a jestem wymagającym Klientem. Więcej na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

witam,

ja polecam Pana Piotr w salonie Roccialli w Galerii Bałtyckiej. Pare lat temu byłem u niego z fryzurą do ślubu mojego brata i byłem totalnie zadowolony. Chodzę do niego regularnie i udało mi się "zarazić" czterech kolegów - już stałych klientów. Na plus jest to, że przyszedłem ze zdjęciami i uzyskaliśmy naprawdę super efekt, nie obeszło się bez dłuższej dyskusji czego dokładnie oczekuje.

Druga sprawa to, że dopiero przy trzecim czy czwartym spotkaniu przeszliśmy na "Ty" pomimo podobnego wieku. Nie cierpię jak "wyluzowany" fryzjer mówi mi na "Ty" na pierwszym spotkaniu.

Minusem jest to, że najlepiej umawiać się telefoniczne ponieważ często też pracuje w salonie w Oliva Business Center.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.