Skocz do zawartości

Zaprezentuj swój zakup- [zakupy grupowe klasycznebuty.pl -marzec 2015] Part 3


lupin

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówienie grupowe w sklepie klasycznebuty.pl zostało złożone 9 marca 2015 r. teraz oczekujemy na wybrane przez nas modele.

 

Po otrzymaniu zamówionych butów zachęcam do "podzielenia się" opinią o nich, o ich użytkowaniu w tym wątku.

 

Zachęcam również do dzielenia się opinią na temat otrzymanych kosmetyków do pielęgnacji obuwia. 

 

 

Pozdrawiam Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pierwszy z moich zakupów: Berwick 3561 Tan RS z podeszwa Dainite(zdjęcia poniżej).

Za dopłatą wziąłem na próbę pastę l'abbaye.

Obuwie bardzo wygodne. Skóra jest miękka. Po 3 (całodziennym) użytkowaniu but dopasował się do mojej stopy. 

64d61d258ab1c7c31abadad1e11a4a54.jpg

d6432fd4f96f62a3667ca82c489e9832.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze widzę że szew nie idzie w zagłębieniu? Kiedyś zamawiałem tam trzewiki Berwick na podeszwie Dainite, niestety musiałem zwrócić bo okazały się zbyt małe ale zmartwiło mnie też to że szew szedł po wierzchu podeszwy. Zastanawiam się jak to się sprawdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze widzę że szew nie idzie w zagłębieniu? Kiedyś zamawiałem tam trzewiki Berwick na podeszwie Dainite, niestety musiałem zwrócić bo okazały się zbyt małe ale zmartwiło mnie też to że szew szedł po wierzchu podeszwy. Zastanawiam się jak to się sprawdzi.

Nie sprawdzi... to jest rozwiązanie tylko dla osób które nie ścierają czubków... Też mam Berwicki z takim szwem bez kanału i po 3ch wyjściach zaczęły się przecierać...musiałem zelować nową gumową podeszwę... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Wiltom pisał 13 marca w wątku zakupowym, że "Poszlo zamowienie do berwicka i jesli buty beda na magazynie to otrzymacie je w ciagu 10 dni jeśli nie to sklep będzie dzwonił do was i informował o terminie realizacji zamowienia."

Czyli teoretycznie buty na stanie powinny dojść do 23-24 marca.

Dziś, 18 marca, sklep telefonicznie informuje Jakowa, że jeszcze 14 dni w odniesieniu do tych, co mają je na sklepie?

Długo im to pakowanie zajmuje, a niech mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam sklep jest prowadzony przez pasjonata, ja kiedyś naprawiałem komputer u pasjonata, po miesiącu i paru przypomnieniach się udało się odzyskać komputer, naprawiony.

 

A tak na serio to cierpliwości. Ja mam nadzieje że przed świętami dostanę buty, bo wybrałem model który był na stanie specjalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem chodzi o brak kosmetyków. Sklep robi wszystko by dostać je jednak jak najwcześniej.

Znaczna większość butów tych nie dostępnych w sklepie była dostępna od ręki w magazynie berwicka. Osoby, które będą musiały poczekać na swoje obuwie 2-3 miesiące zostaną powiadomione telefonicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.