Jump to content

Recommended Posts

W dniu 17.06.2019 o 08:26, pi_senny napisał:

Posiada ktoś jeansy 13 OZ i mógłby podzielić się wrażeniami? 

@Benevento Podobno był pomysł wprowadzenia innych wariantów spodni jeansowych oraz powrotu chino z elastanem. Można prosić o jakąś aktualizację w tym temacie? 

W dniu 15.07.2019 o 21:43, edi15t napisał:

Cóż... chyba pora dokończyć historię mojej reklamacji.

Otóż otrzymałem nową parę, mogłem podać nowe wymiary, tak jak zarekomendowano dodałem 1cm w pasie. Krój był zdecydowanie luźniejszy, ale co tam przecież poprawiono krój żeby dziura już nie powstała. Jednak w nowej parze również zrobiła się dziura w okolicach tylnej kieszeni. Historia ta sama, spodnie max. 10 razy założone w ciągu 6 miesięcy i dziura znów się pojawiła tylko, że na drugiej kieszeni. 

Nie wiem czy jakość sztruksów teraz się poprawiła, ale jak dla mnie był to nietrafiony zakup...

img0075.png

@edi15t Proszę do nas odesłać spodnie, a my w ramach reklamacji znajdziemy sensowne rozwiązanie, żeby był Pan finalnie zadowolony.

Ruszamy z pre-orderem na spodnie bawełniane uszyte w sartorialnym kroju Barnaba II.

Link do spodni: http://bit.ly/2XhD599

Spodnie można zakupić w niższej cenie z pre-orderu tylko do końca lipca! Po tym czasie spodnie będą dostępne w cenie regularnej.

Dostępne są dwa dobrze komponujące się kolory Pancake i Taupe, czyli ciepły beż i przydymiony brąz. Każda z tych par będzie tworzyła doskonałe klasyczne stylizacje, idealne na każdą okazję.

Główne cechy spodni Barnaba II :

- klasyczny sartorialny krój Barnaba II
- podwyższony stan spodni (29 cm)
- dwie zakładki z przodu
- boczne regulatory
- wewnętrzny pas Cintella Sartoriale, który podrzymuje pas i poprawia linię spodni w biodrach
- Battitacco, czyli dodatkowa ochrona nogawki przed otarciami

Wyjątkowe spodnie w kroju inspirowanym krawiectwem neapolitańskim, dostępne będą w ofercie pre-order tylko do końca lipca.
Wysyłki spodni zamówionych w pre-orderze rozpoczną się 15 sierpnia.

Facebook_preorder.jpg

@Benevento, tak sobie obserwuję zarówno ten wątek, jak i Waszą stronę z nadzieją, że pewne obietnice / zapowiedzi zostaną spełnione, a wygląda na to, że nic w tym kierunku nie zmierza. Miały powrócić chinosy chill day - cisza. Miała zostać poszerzona oferta chinosów slap up - cisza. Miał się zmienić krój chinosów x-press - cisza. Połowa kolorów dawno wyleciała z oferty i nie zapowiada się na to, aby wróciła.

Jest za to dużo nowości, preorderów i kombinowania z detalami, tkaninami, dodatkami. Ogólnie dużo fajnych rzeczy, ale momentami dla mnie nieco zbyt wyszukanych. Czasem mam też wrażenie, że dużo tematów rozgrzebujecie równocześnie. Stąd pytanie: temat chinosów wróci kiedyś na poważnie?

• Like 1
  • Upvote 2

@Benevento Czy mozna prosic o jakies nieprofesjonalne zdjecia tego modelu: https://benevento.pl/spodnie-garniturowe/259-1680-spodnie-garniturowe-welniane-120s-krata-granatowe-windowpane.html#/29-rozmiar-54/125-dlugosc_spodni_-bez_podszycia_115cm_ ?

Poszukuje ciekawych spodni w szarosci, ale chcialbym uniknac efektu "dziadkowego" kroju :)

• Upvote 1

W dniu 27.07.2019 o 21:29, KenMiliard napisał:

@Benevento, tak sobie obserwuję zarówno ten wątek, jak i Waszą stronę z nadzieją, że pewne obietnice / zapowiedzi zostaną spełnione, a wygląda na to, że nic w tym kierunku nie zmierza. Miały powrócić chinosy chill day - cisza. Miała zostać poszerzona oferta chinosów slap up - cisza. Miał się zmienić krój chinosów x-press - cisza. Połowa kolorów dawno wyleciała z oferty i nie zapowiada się na to, aby wróciła.

Jest za to dużo nowości, preorderów i kombinowania z detalami, tkaninami, dodatkami. Ogólnie dużo fajnych rzeczy, ale momentami dla mnie nieco zbyt wyszukanych. Czasem mam też wrażenie, że dużo tematów rozgrzebujecie równocześnie. Stąd pytanie: temat chinosów wróci kiedyś na poważnie?

@KenMiliard W nowym sezonie będzie sporo nowości więc proszę jeszcze o chwilę cierpliwości. Dziękujemy bardzo za konstruktywną opinię, jak zwykle opinie naszych klientów pomagają nam tworzyć ofertę odpowiednią do potrzeb.

• Like 1

19 minut temu, Cineos napisał:

Tylko jeden zakres rozmiarówki? Na stopę 40 to pewnie będą ogromne?

@Cineos rozmiar jest uniwersalny od 39 do 45.

Ps. 40 przetestowana, wszystko dobrze.

Jeden guzik do przesunięcia, jedna nitka do ucięcia, poza tym wszystko bardzo ładnie. Po wstępnej przymiarkę, leżą bardzo ładnie, do zrobienia manszety. Wykonanie bez zarzutu, stan rzeczywiście wysoki, a krój regularny. Do letniego zestawu koordynowanego będą doskonałym składnikiem: 

CE0FDC9B-8FAB-4594-A1DA-995FFA0989BB.thumb.jpeg.bc0ce3ed0477a60a74a7679a7f6cff6a.jpeg41F30196-83F9-4498-9BDB-81AD52290B32.thumb.jpeg.8caa7ff38a4e5a2dad74c7729ac9b6d8.jpeg629B8DBB-F218-403A-A767-156E73317709.thumb.jpeg.48bcf60c41b8299e123faff0db41860b.jpeg

• Upvote 1

Przymierzam się do jeansów w kroju Barnaba II - Czy w nogawce jest dużo zapasu na ewentualne poszerzenie? Z moimi kolarskimi łydkami trudno mi dopasować spodnie z wieszaka, które nie opinają mnie w łydce a jednocześnie są akceptowalne w udzie i pasie :)