Jump to content

Recommended Posts

Chciałbym zadań kilka pytań dotyczących chinosów Chill Day i ogólnie Benevento.

1.Czy moglibyście wrzucić więcej zdjęć tych spodni, bo na waszej stronie jest tylko zdjęcie od przodu?

2.Czy zamierzacie wprowadzić większy wybór kolorów? Obecnie wybór jest bardzo ubogi w porównaniu do x-pressów.

3.Czy dobrze rozumiem, że Chill Day są spodniami na sezon wiosna/lato?

4.Czy planujecie zorganizować jakieś spotkanie dla klientów w Warszawie w najbliższym czasie, by można było obejrzeć tkaniny i wasze produkty?

Co do zbiegania się spodni po praniu to na długości 103 cm spodnie skracają się po praniu aż o 3cm. Nieźle. Kupujcie dłuższe o 2-3cm.

1 godzinę temu, zitrex napisał:

Co do zbiegania się spodni po praniu to na długości 103 cm spodnie skracają się po praniu aż o 3cm. Nieźle. Kupujcie dłuższe o 2-3cm.

Ktore spodnie sie zbiegly? Chino xpress? Czy ktos jeszcze to zaobserwowal?

Ja po praniu lnianych w pralce nie zauważyłem żadnych problemów, choć nie mierzyłem dokładnie. Przed i po długość była taka jak miała być. To samo dotyczyło Chinosów X-Press. 

Zapytanie o lniane spodnie mam.

Na ile się gniotą, na ile trzymają kant? Na potrzeby letnich zestawów koordynowanych. Przymierzam się do dwóch par, póki co na coś tam jeszcze czekam, więc czas na decyzję jeszcze jest.

Z ciekawości przejrzałem sobie dziś nieco spodni w sieciówkach, tam lniane spodnie raczej cieniutki, już na wystawie/wieszakach wygniecione, IMO do marynarek w ogole się nie nadające.

Trzymają kant, ale nie da się ukryć, że łatwo się gniotą. Blekit wrzucał niedawno zdjęcia w CMDNS, możesz spodziewać się podobnego stanu rzeczy.
beżowe
żółte

Drodzy forumowicze,

Kończymy odszywać nową kolekcję spodni. Poniżej przedstawiamy pierwszą część nowości, które już niebawem będą dostępne w sklepie. Na chwilę obecną od was zależy co trafi do ciągłej sprzedaży a co nie, więc zacznijmy głosowanie. Każdy głos zostanie nagrodzony dodatkowym rabatem na zakup w naszym sklepie.

Spodnie wykonane z tkaniny VBC 110`S 100% Wełna o gramaturze 260 g/m w jodełkę więc spodnie idealnie nadające się jako spodnie całoroczne. Na próbę odszyliśmy kolory: Jasny popiel, Ciemny popiel, Brąz i Granat. 

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt przez PM.

Pozdrawiam

Zbigniew Cojg 

IMG_5839.jpg

IMG_5843.jpg

IMG_5848.jpg

• Upvote 2

A co z tymi beżowymi spodniami, które miały być, a ich nie ma?

• Upvote 2

Ciemny popiel.

Po zastanowieniu: jednak brąz, a w drugiej kolejności ciemny popiel. Fajnych brązów na tzw. rynku niestety jak na lekarstwo.

Edited by metius