Jump to content

Recommended Posts

Ja czekam na swoje slap-up. Poinformuję w wątku o poziomie zadowolenia:-)

PS. Benevento, to forum potrafiło już zmotywować kilka firm, a jedna czy dwie nie wytrzymały presji;-) Ale Wam to drugie nie powinno grozić:-)

Szukałem białych sztruksów,pustka w sklepach.Na firme Benevento trafiłem na targach mody Hush ,obejrzałem wystawione produkty,jakość wykończenia świetna,materiały dobre ,dbalosc o szczegóły rowniez dobra. Majac to w pamięci złożyłem zamówienie na białe sztruksy.Właśnie je odebrałem,wykończenie naprawdę super,na najwyższym poziomie, na pewno źle dobrany suwak w rozporku,cienki, plastikowy,być może ktoś kto go wybrał ,chcial aby był jak najbardziej ukryty. Niestety przymiarka rozwiały moje pozytywne nadzieje,spodnie lezą fatalnie,z przodu w kroku tworzy się worek,rozchodzący się na boki,co wygląda bardzo nie ciekawie. Z tylu rowniez bardzo źle się układają,najprawdopodobniej są za bardzo podcięte w kroku.Nie dziwił bym się gdybym był nie wymiarowy,ale większość spodni kupionych z wieszaka w moim rozmiarze leży bardzo dobrze.

Podsumowując nie trafione zamówienie.

• Upvote 3

Szukałem białych sztruksów,pustka w sklepach.Na firme Benevento trafiłem na targach mody Hush ,obejrzałem wystawione produkty,jakość wykończenia świetna,materiały dobre ,dbalosc o szczegóły rowniez dobra. Majac to w pamięci złożyłem zamówienie na białe sztruksy.Właśnie je odebrałem,wykończenie naprawdę super,na najwyższym poziomie, na pewno źle dobrany suwak w rozporku,cienki, plastikowy,być może ktoś kto go wybrał ,chcial aby był jak najbardziej ukryty. Niestety przymiarka rozwiały moje pozytywne nadzieje,spodnie lezą fatalnie,z przodu w kroku tworzy się worek,rozchodzący się na boki,co wygląda bardzo nie ciekawie. Z tylu rowniez bardzo źle się układają,najprawdopodobniej są za bardzo podcięte w kroku.Nie dziwił bym się gdybym był nie wymiarowy,ale większość spodni kupionych z wieszaka w moim rozmiarze leży bardzo dobrze.

Podsumowując nie trafione zamówienie.

Zamek miał się nie rzucać w oczy, rzeczywiście mógł być metalowy, tak jak zawsze. Co do kroju, to nasze spodnie mają mocno wycięty podkrój, tak aby nie wisiały na pośladkach jak większość chinosów. O ile pamiętam, nie było pewności co do rozmiaru, być może w tym leży problem. Skontaktuję się z panem przez email.

Po mailowo- telefonicznych rozmowach i uzgodnieniach z właścicielem firmy ,odsyłam spodnie do firmy,maja być uszyte nowe.

Chyba nie uwierzyli w firmie, ze w moim wieku można mieć takie wymiary 8-)

Mam nadzieje ze teraz rozmiarowo będzie wszystko ok,bo jakość wykonania jest naprawdę na bardzo wysokim poziomie i już na targach, ,gdzie pierwszy raz miałem okazje oglądać produkty firmy ,zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie.

Jak tylko dostane spodnie wrzucę zdjecia.

Pozdrawiam

• Upvote 2

Po mailowo- telefonicznych rozmowach i uzgodnieniach z właścicielem firmy ,odsyłam spodnie do firmy,maja być uszyte nowe.

Chyba nie uwierzyli w firmie, ze w moim wieku można mieć takie wymiary 8-)

Mam nadzieje ze teraz rozmiarowo będzie wszystko ok,bo jakość wykonania jest naprawdę na bardzo wysokim poziomie i już na targach, ,gdzie pierwszy raz miałem okazje oglądać produkty firmy ,zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie.

Jak tylko dostane spodnie wrzucę zdjecia.

Pozdrawiam

Bardzo dziękuję za docenienie jakości, którą proponujemy. Ps. Co do rozmiaru- u nas, jeśli nie za pierwszym to za drugim razem jest zawsze dobrze ;)

• Upvote 1

Witam. Jaki jest termin realizacji zamówienia? Na stronie jest info o 96 godzinach. Moje zamówienie z 14.4.2015 r. ma ciągle status "Przyjęto do realizacji". 

Heh, u mnie to samo, zamówienie z 11.04. No cóż, forumowe zamówienia rozwaliły już niejeden system...;-)

Statusem na stronie raczej nie macie się co przejmować - mój zmienił się kilka dni po dostarczeniu przesyłki :) Najlepiej pytać przez czat - ktoś tam zwykle siedzi i szybko udziela odpowiedzi ;) 

Tylko że w moim przypadku minęło jakieś 300 godzin od złożenia zamówienia, nie 96... Na szczęście było za pobraniem. Ja w każdym razie rezygnuję - gdyby spodnie nie były dobre, nie chciałbym żeby zwrot realizowany był z podobnym entuzjazmem jak wysyłka...

Sorry za cierpkie słowa, ale określenie ninja zobowiązuje, a jestem wyczulony, bo właśnie koresponduję z jednym z zasłużonych forumowych Kolegów - przedsiębiorców w sprawie zamówienia, którego nie jest w stanie zrealizować od dwóch miesięcy (koresponduje to za dużo powiedziane, ja piszę i dzwonię, On nie odpowiada). No ale to offtop, który może kiedyś opiszę w stosownym wątku.

Tylko że w moim przypadku minęło jakieś 300 godzin od złożenia zamówienia, nie 96... Na szczęście było za pobraniem. Ja w każdym razie rezygnuję - gdyby spodnie nie były dobre, nie chciałbym żeby zwrot realizowany był z podobnym entuzjazmem jak wysyłka...

Sorry za cierpkie słowa, ale określenie ninja zobowiązuje, a jestem wyczulony, bo właśnie koresponduję z jednym z zasłużonych forumowych Kolegów - przedsiębiorców w sprawie zamówienia, którego nie jest w stanie zrealizować od dwóch miesięcy (koresponduje to za dużo powiedziane, ja piszę i dzwonię, On nie odpowiada). No ale to offtop, który może kiedyś opiszę w stosownym wątku.

Czy chodzi o krawat 7-fold? :-o  Bo mam podobnie 8-)

Tenże - ale nie róbmy na razie dymu ani offtopu, wysłałem PM.

Po wymianie na szerokość ujdą, ale dalej są za długie. Nie chciało mi się ich ponownie odsyłać i czekać znowu ponad tydzień na paczkę, także pewnie niedługo podrzucę je krawcowej.

@White Haven, z tego co kojarzę, brałeś też spodnie z CT w rozmiarze W38. Mógłbyś odnieść szerokość Benevento do CT ? 

Zupełnie inna bajka (inny krój). Z Benevento ostatecznie brałem rozmiar 30/38 - na szerokość są na styk, na długość ok 2-3 cm trzeba będzie skrócić. Krój (slim) jako całość świetny. CT super slim w rozmiarze 32/38 są dużo za szerokie (w pasie i udach, poniżej kolan ujdą), również do skrócenia o ok 2-3 cm.

Prawie na pewno tak. Ja w super slim fit CT miałem w pasie 3-4 cm luzu. Najlepiej zmierz pas tych spodni, które masz i porównaj z tabelą na stronie Benevento.

Czy ninjas odniosą się w wątku do opóźnień w dostawach, czy będą rozsyłane informacje indywidualnie? Nie wiem ile osób jest/będzie w analogicznej sytuacji.

Zdecydowałem się na zmianę szerokości spodni na 39 cal. Jednocześnie dowiedziałem się, że moje zamówienie będzie realizowane w przyszłym tygodniu :/

Ja na wysyłkę paczki czekałem 7 dni (2 marca zakup, wysyłka 9 marca, dostawa nie pamiętam, ale chyba jakieś 2 dni później) 

Z wymianą było trochę ciężej: 12 marca prośba o przesłanie kuriera po zwrot (zmieniałem rozmiar), 18 marca kurier odbiera paczkę, 31 marca dostaje nowe spodnie.

także taki długi czas oczekiwania to chyba u nich standard.

Ja chciałem zamówić - poczekam. Może za dużo nas :)

Ja też miałem zamawiać ale się wstrzymam i poczekam aż się korek trochę rozładuje :)

• Upvote 1