Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym prosić o poradę właścieli spodni Benevento. Kilka razy spotykam się z problemem, że po dosłownie kilku praniach tkanina minimalnie się skurczyła i idealna nogawka robi się o te 2 cm za krótka. Jak to wygląda z waszego doświadczenia? Czy spotkaliście się z takim problemem przy spodniach Benevento?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zielony moleskin skurczył się znacząco, mimo prania w niskich temperaturach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zarówno x-pressy, jak i moleskiny skurczyły się u mnie o 2-3cm (w mniejszym stopniu moleskin). Dlatego od jakiegoś czasu zamawiam dłuższe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, mr.vintage napisał:

Len również sporo się kurczy (z długości).

O ile? Właśnie zamówiłem z zapasem ok. 2-3cm i teraz nie wiem czy wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, mr.vintage napisał:

Powinno wystarczyć. U mnie mniej więcej tyle (2 cm).

Dokładnie 1cm mniej lnu u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie chinosy prawie bez zmian, za to lnianych ubyły 3 cm, zresztą w ogóle całe ciut się skurczyły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za odpowiedzi. W takim razie zamawiam, zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Szkoda, że już nie ma spodni z trochę wyższym stanem w ofercie, jak te przepięknie denimowe chinosy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz zamówić uszycie z wyższym stanem. Dodaj tylko odpowiednią informację w komentarzu do zamówienia, nawet jeśli już je złożyłeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Benevento Baner na stronie głównej sklepu dotyczący nowych modeli lnianych spodni przenosi do spodenek. Warto poprawić.

Pytanie dodatkowe. Na stornie w zakładce kamizelek, kamizelka w kratę ma być przeceniona? Cena jest jak wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli mogę coś doradzić, to dobrze by było umieścić w jakimś bardziej widocznym miejscu informację, że nowe spodnie lniane mają niewykończone nogawki o długości 112 cm. Może po prostu w ich opisie? Poza tym coś jest nie tak z tabelą rozmiarów, wpisano tylko wersję classic, a jej wartości odpowiadają raczej wersji slim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cale szczescie zamowilem z manszetem, w takij sytuacji chyba beda wykonczone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Parokrotnie próbowałem zapisać się na Newsletter z kilku różnych maili - i nic.

Chciałbym skorzystać z rabatu na pierwszy zakup.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dwa krótkie pytania: czy istnieje możliwość zamówienia długości 33 (chyba byłoby to 109 cm), ew. czy gdzieś można zobaczyć próbki materiałów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 19.05.2018 o 19:09, qbqb napisał:

Dwa krótkie pytania: czy istnieje możliwość zamówienia długości 33 (chyba byłoby to 109 cm), ew. czy gdzieś można zobaczyć próbki materiałów?

Próbki materiałów możesz zamówić u Benevento. Z tego co wiem aktualnie wiąże się to z jakąś drobną opłatą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś wie jaki jest czas oczekiwania na spodnie, jak to określa Benevento, wykonane w systemie MTM (kilka poprawek w stosunku do standardu)? Na stronie znalazłem tylko informację że zamówienia są realizowane do 14 dni roboczych. Czekam na spodnie już 26 dni roboczych. Oczywiście kontakt mailowy z @Benevento to jakiś dramat- w zasadzie nie istnieje (gdzie ta ninja obsługa klienta którą tak się chwaliliście na swojej stronie?).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamawiałem trzy pary takich spodni u Benevento. Nigdy nie wyrobili się 14 dni. Raz zdarzyło mi się czekać 2 miesiące (to nie żart) na poprawnie uszyte spodnie. Moje doświadczenie również potwierdza, że kontakt mailowy praktycznie nie istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również mam problem z kontaktem mailowym - czekam na odpowiedź już 1,5 tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Sigmund @zixart @adamW Też miałem problem mailowy i z ciekawości napisałem na messengerze. Odpowiedź była po kilku godzinach lub następnego dnia roboczego z rana. Może warto spróbować tą stroną jeżeli pisemnie albo po prostu zadzwonić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, adamW napisał:

Czy ktoś wie jaki jest czas oczekiwania na spodnie, jak to określa Benevento, wykonane w systemie MTM (kilka poprawek w stosunku do standardu)? Na stronie znalazłem tylko informację że zamówienia są realizowane do 14 dni roboczych. Czekam na spodnie już 26 dni roboczych. Oczywiście kontakt mailowy z @Benevento to jakiś dramat- w zasadzie nie istnieje (gdzie ta ninja obsługa klienta którą tak się chwaliliście na swojej stronie?).

Ja czekam od 10 kwietnia. Kontakt mejlowy i telefoniczny w zasadzie bez zarzutu, pani na infolinii powiedziala mi, ze czas realizacji sie wydluza, bo nie wyrabiaja z zamowieniami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Siata napisał:

Ja czekam od 10 kwietnia. Kontakt mejlowy i telefoniczny w zasadzie bez zarzutu, pani na infolinii powiedziala mi, ze czas realizacji sie wydluza, bo nie wyrabiaja z zamowieniami.

To ze sie nie wyrabiaja to akurat jest dosc oczywiste, skoro wyglada na to ze nie dochowali terminu.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja niedawno dostałem spodnie zamówione w listopadzie. A ostatnią zamówioną parę szyli tylko miesiąc. Trzeba się uzbroić w cierpliwość ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi