Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tanatos70    6899
W dniu 15.12.2017 o 15:21, Benevento napisał:

Proszę oczywiście spodnie do nas odesłać, a my z naszej strony odeślemy spodnie do Anglii do producenta tkaniny w ramach reklamacji. Zobaczymy co nam odpiszą.

@Benevento dziękuję za sugestię. To byłaby wersja "hard". Rozważam jeszcze wersję "soft". Jest jakiś tam zapas materiału. Myślałem o wykorzystaniu go do wyrównania długości nogawek (pewnie koszt będzie podobny co odesłanie do Was.). Trochę ta prawa, krótsza nogawka (zdjęcie- odbicie w lustrze) opinać zaczęła się na łydce, ale liczę że się rozejdzie. Chyba że się mylę i to co się kurczyło w praniu już się nie rozkurczy ?

5a35764cc89dd_moleskin2.thumb.jpg.43dd50d790c6ccd4a78e8710f3173ca0.jpgmoleskin.jpg.780f3ae64daa50780cb87db4d3ab7eb0.jpg5a35764ed700c_moleskin3.jpg.c2f0856f2d81fbf186941c2543d34f32.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Benevento    438
W dniu 16.12.2017 o 20:40, Tanatos70 napisał:

@Benevento dziękuję za sugestię. To byłaby wersja "hard". Rozważam jeszcze wersję "soft". Jest jakiś tam zapas materiału. Myślałem o wykorzystaniu go do wyrównania długości nogawek (pewnie koszt będzie podobny co odesłanie do Was.). Trochę ta prawa, krótsza nogawka (zdjęcie- odbicie w lustrze) opinać zaczęła się na łydce, ale liczę że się rozejdzie. Chyba że się mylę i to co się kurczyło w praniu już się nie rozkurczy ?

@Tanatos70 Rzecz nieprawdopodobna, żeby skurczyła się tylko jedna nogawka ponieważ spodnie krojone są z jednej długości tkaniny.... no ale zdjęcie mówi coś innego. Zapasu tkaniny na korektę długości jest do 5 cm więc śmiało można to skorygować. 

Jeżeli chodzi o szerokość łydki to tkanina się rozbije.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tanatos70    6899
2 godziny temu, Benevento napisał:

@Tanatos70 Rzecz nieprawdopodobna, żeby skurczyła się tylko jedna nogawka ponieważ spodnie krojone są z jednej długości tkaniny.... no ale zdjęcie mówi coś innego. Zapasu tkaniny na korektę długości jest do 5 cm więc śmiało można to skorygować. 

Jeżeli chodzi o szerokość łydki to tkanina się rozbije.

Różnica jest nieznaczna, zdjęcie trochę wyolbrzymia (albo ja ulegam powoli starczym procesom nierównomiernego kurczenia ;-)). Zatem poproszę krawcową o pomoc. Mam nadzieję, że sobie poradzi :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Benevento    438
W dniu 18.12.2017 o 15:56, Tanatos70 napisał:

Różnica jest nieznaczna, zdjęcie trochę wyolbrzymia (albo ja ulegam powoli starczym procesom nierównomiernego kurczenia ;-)). Zatem poproszę krawcową o pomoc. Mam nadzieję, że sobie poradzi :).

@Tanatos70 Gdyby krawcowa nie dała sobie rady proszę o kontakt na PM.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Benevento    438

Panowie ruszył preorder na długo oczekiwane spodnie sztruksowe King Of Cords 8 Wale Heavy Corduroy 470 g/m2. Spodnie odszyte są z 1 zakładką, mankietem i zaprasowanym kantem.

Cena regularna tego modelu spodni to 499zł natomiast w preorderze 449zł. Preorder trwa do 26.12.2017, odszycie zamówień nastąpi 15.01.2018.

Link do preorderu: http://www.benevento.pl/33-preorder

Więcej zdjęć zobaczycie dzisiaj u Pana Michała Kędziory http://mrvintage.pl

Benvento 3_.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
lubo69    3953

Można prosić o doprecyzowanie sprzecznej informacji na stronie (wyróżnienie moje)?

Tkanina - Brisbane Moss 470 g/m2

100% Bawełna z brytyjskiej tkalni Brisbane Moss typu Drill o gramaturze 215 gr/m2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Benevento    438
8 minut temu, lubo69 napisał:

Można prosić o doprecyzowanie sprzecznej informacji na stronie (wyróżnienie moje)?

Tkanina - Brisbane Moss 470 g/m2

100% Bawełna z brytyjskiej tkalni Brisbane Moss typu Drill o gramaturze 215 gr/m2

@lubo69 Błąd Poprawiony. Dziękuję za czujność.

Pozdrawiam

Zbigniew Cojg

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
adamW    177
W dniu 15.12.2017 o 10:37, Pablo84 napisał:

Przyłączam się do pytania, też odebrałem wczoraj swoje zamówienie i spodnie są obszerniejsze i mają dłuższe nogawki niż chino i flanela w tych samych rozmiarach. @adamW jaki zamówiłeś kolor? Ja kupiłem w kolorze "stone", spodnie są bardzo jasne. Za jasne. @Benevento przydało by się w przyszłości coś w średniej szarości lub brązie. Jest na to szansa? Ten egzemplarz ze względu na obszerność i przede wszystkim kolor będę chyba odsyłać. 

Czy mozesz podeslac zdjecie spodni w kolorze stone?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
adamW    177

Czy może ktoś dodać zdjęcia spodni flanelowych w kolorze butelkowej zieleni oraz brązowych (określonych w sklepie jako jasnobrązowe)?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Benevento    438
9 godzin temu, adamW napisał:

Czy może ktoś dodać zdjęcia spodni flanelowych w kolorze butelkowej zieleni oraz brązowych (określonych w sklepie jako jasnobrązowe)?

@adamW Bardzo proszę o napisane wiadomość prywatnej z adresem wysyłki. Wyślemy próbki tych dwóch tkanin.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Harth    35

Czym różnią się od siebie spodnie w kolorze Silver a Premium Silver? Jeżeli tylko kolorem to czy mogę prosić o zdjęcie porównawcze? Czy chinosy X-press można zaprasować w kant?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta