Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

marcinZG    1

1. Problem z kodami rabatowymi po dodaniu do koszyka więcej niż jednej pary spodni. Załącza się wtedy multibuy i uniemożliwia użycie innego, korzystniejszego kodu rabatowego: "Ten kupon rabatowy nie jest zgodny z innym kuponem rabatowym znajdującym się już w Twoim koszyku: Multibuy...". Trzeba przechytrzyć silnik sklepu i po dodaniu do koszyka pierwszej pary spodni użyć swojego kodu i dopiero dodawać następne.

2. W spodniach, w których w konfiguratorze jest mankiet jest możliwość zaznaczenia tylko "nie" (patrz spodnie flanelowe i denimowe).

3. Do każdych spodni do konfiguratora przydałoby się dodać "regulatory boczne", oby była tylko możliwość zaznaczenia "tak" ;) (teraz trzeba o to prosić w komentarzu do zamówienia i przy jednym z moich poprzednich zamówień pomimo komentarza nie zostały przyszyte regulatory, musiałem czekać na dosłanie ich i robić to na własną rękę, a niestety w chinosach po odpruciu szlufek, tak jak się spodziewałem zostały ślady)

Mam nadzieję, że przy kolejnych moich zamówieniach, do których właśnie się sposobie będę miał więcej szczęścia, zarówno w kwestii czasu oczekiwania na przesyłkę i realizacji uwag do zamówienia, bo spodnie są naprawdę rewelacyjne i jestem z nich bardzo zadowolony. Czy istnieje możliwość uszycia spodni w rozmiarze 34 w pasie, ale węższych o 2 cm w samym pasie, czy pas trzeba zwężać na własną rękę? Przyznam, że trochę brakuje mi rozmiaru 33,5... Próbowałem rozmiar 33, ale jest na mnie zbyt opięty, 34 jest zdecydowanie lepszym wyborem, ale pas jest odrobinę za luźny, a wolę bardziej dopasowane spodnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Izaar    20
20 godzin temu, Benevento napisał:

Uwaga.

Chciałem poinformować, że zapas tkaniny na spodnie flanelowe w odcieniu ciemnej zieleni rozszedł się w mgnieniu oka. W tej chwili dostępne pozostają odcienie klasycznej szarości i granatu.

Z poważaniem,

Zbigniew Cojg

Cały misterny plan na nic... Czekamy na informację kiedy kolejna dostawa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Krzysiek_W    4766
W dniu 16.09.2017 o 23:45, Serwacy napisał:

Czuje się wywołany do tablicy, bo użytkuje kilka par spodni Benevento, z których jestem bardzo zadowolony.

Ponieważ mieszkam i pracuje 30 km od siedziby firmy, zamówienie zawsze składałem osobiście. 

Spodnie zawsze odbierałem w umówionym terminie i nigdy nie wymagały poprawek. 

Pozdrawienia dla całej drużyny Benevento 

dorzucę jeszcze swoją opinię:

W zeszły czwartek zamówiłem pierwsze portki benevento, z prośbą o możliwość podjechania i dokonania od razu pomiarów, aby uniknąć odsyłania. Bardzo szybko otrzymałem odpowiedź że jest to możliwe, żebym tylko z panem Zbyszkiem się skontaktował i umówił dzień i godzinę, co uczyniłem. Termin spotkania był dzisiaj, ale 30 min. przed otrzymałem telefon że może się lekko spóźnić bo właściciel musi dojechać (super że wcześniej, a i rozumiem powód bo warunki do jazdy były fatalne).

Spotkanie okazało się bardzo owocne, okazało się że jednak spodnie slim dla mnie nie są dobrym rozwiązaniem, lepsze będą regular, dodatkowo pan Zbyszek wszystko pomierzył, poprawił i po 10 minutach mam swój ideał spodni. Kolejna godzina minęła nam na sympatycznej rozmowie, przymierzeniu iluś tam par spodni, obejrzeniu próbników i tkanin które będą w najbliższym czasie w ofercie (ups, wygadałem się? ;)). Finalnie zwiedziłem jeszcze szwalnię :)

Moje odczucia wobec firmy są świetne, dokładnie tak jak @Serwacy - na pewno jeszcze nie jedną parę u nich kupię.

Nie znam wszystkich szczegółów problematycznych zamówień, ale wiem na pewno, że gdybym zamówił jakieś spodnie i przez 3 tygodnie nikt by się nie odezwał, to najpierw bym napisał maila, a potem bym próbował zadzwonić, jak nie raz, to z 5 razy i w końcu bym kogoś złapał. Ale jaki jest cel pisania tego na forum? czasem w przypływie emocji można coś napisać, ale już dojrzałem do takiego etapu, że po napisaniu bardzo emocjonalnego maila/wiadomości nie wysyłam go, zajmuję się czymś innym. Po jakimś czasie, kilka minut/godzina, dwie wracam i wtedy dochodzę do wniosku żeby odpuścić i wszystko łagodniej załatwić - to naprawdę dobry sposób. Proponuję to przemyśleć.

• Like 3
  • Upvote 6

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Benevento    437
W dniu 19.09.2017 o 20:54, marcinZG napisał:

1. Problem z kodami rabatowymi po dodaniu do koszyka więcej niż jednej pary spodni. Załącza się wtedy multibuy i uniemożliwia użycie innego, korzystniejszego kodu rabatowego: "Ten kupon rabatowy nie jest zgodny z innym kuponem rabatowym znajdującym się już w Twoim koszyku: Multibuy...". Trzeba przechytrzyć silnik sklepu i po dodaniu do koszyka pierwszej pary spodni użyć swojego kodu i dopiero dodawać następne.

2. W spodniach, w których w konfiguratorze jest mankiet jest możliwość zaznaczenia tylko "nie" (patrz spodnie flanelowe i denimowe).

3. Do każdych spodni do konfiguratora przydałoby się dodać "regulatory boczne", oby była tylko możliwość zaznaczenia "tak" ;) (teraz trzeba o to prosić w komentarzu do zamówienia i przy jednym z moich poprzednich zamówień pomimo komentarza nie zostały przyszyte regulatory, musiałem czekać na dosłanie ich i robić to na własną rękę, a niestety w chinosach po odpruciu szlufek, tak jak się spodziewałem zostały ślady)

Mam nadzieję, że przy kolejnych moich zamówieniach, do których właśnie się sposobie będę miał więcej szczęścia, zarówno w kwestii czasu oczekiwania na przesyłkę i realizacji uwag do zamówienia, bo spodnie są naprawdę rewelacyjne i jestem z nich bardzo zadowolony. Czy istnieje możliwość uszycia spodni w rozmiarze 34 w pasie, ale węższych o 2 cm w samym pasie, czy pas trzeba zwężać na własną rękę? Przyznam, że trochę brakuje mi rozmiaru 33,5... Próbowałem rozmiar 33, ale jest na mnie zbyt opięty, 34 jest zdecydowanie lepszym wyborem, ale pas jest odrobinę za luźny, a wolę bardziej dopasowane spodnie.

Ad.1. Z tym problemem raczej nie da się już nic zrobić ale jak widać jest sposób żeby to obejść.

Ad.2. Poprawione.

Ad.3. Z pewnością będzie taka opcja.

Ad.4. Przy następnym zamówieniu proszę napisać, że chce Pan spodnie w rozmiarze 33.5 i takie też uszyjemy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Benevento    437

Pragniemy poinformować, że w dniu dzisiejszym otrzymaliśmy tkaninę w szarą jodełkę, zatem wszystkie zaległe zamówienia zostaną zrealizowane do 3 dni. Z szarą jodełką otrzymaliśmy granatową jodełkę, poniżej zdjęcia i link do sklepu. http://www.benevento.pl/spodnie-garniturowe/226-spodnie-welniane-120s-granatowa-jodelka.html

BV 36.jpgBV 36_2.jpgBV 36_1.jpgBV 36_3.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Benevento    437
1 minutę temu, Tomasz Fedak napisał:

@Benevento z czystej ciekawości - jak długi jest suwak rozporka/listwa w Waszych spodniach? 12 cm?

W zależności od rozmiaru/długości spodni zmienia się długość zamka. Proszę podać jaki rozmiar Pana interesuje?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tomasz Fedak    157
Teraz, Benevento napisał:

W zależności od rozmiaru/długości spodni zmienia się długość zamka. Proszę podać jaki rozmiar Pana interesuje?

pas 30, dlugość 28 i raczej slim

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Benevento    437
7 minut temu, Tomasz Fedak napisał:

pas 30, dlugość 28 i raczej slim

@Tomasz Fedak Pas nie ma tutaj znaczenia. Długość listwy przy rozmiarze 28 to 15,0 cm -15,5 cm bez paska spodniowego.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Grafa    27
W dniu 16.09.2017 o 19:55, Servetch napisał:

Już dawno zamówiłbym od Was spodnie, ale ten wątek to lista różnego rodzaju zastrzeżeń klientów, problemów z komunikacją. A miesiące temu obiecywanego konfiguratora spodni dalej nie ma. Zastanawiałem się nad Benevento i Luxire i wybrałem tych drugich ze względu na świetną reputację.

Ja zdecydowałem się na Benevento właśnie ze względu na charakter tych zastrzeżeń. Negatywne opinie dotyczyły głównie problemów z komunikacją, nie kwestionowano natomiast jakości spodni. Dzięki tym opiniom liczyłem się z pewnymi niedogodnościami, ale w zamian oczekiwałem pełnej satysfakcji. Zamówiłem 2 pary spodni i chociaż jedne z nich trochę pojeździły po Polsce nie z mojej winy, nie mam wątpliwości, że było warto. Lniane są doskonałe, jeans bardzo przyjemny i jeszcze ładnie pachnie:-).

Benevento to polska firma i robi świetne spodnie. W moim przypadku problem z komunikacją był tylko mało znaczącym efektem ubocznym elastyczności firmy.

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Aver    66

To chyba jakaś tkanina spoza oferty, na pewno nie ta z linku. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Benevento    437
W dniu 26.09.2017 o 19:42, BrotherM napisał:

Można prosić o więcej foto tej pary? Który to kolor, ten: http://www.benevento.pl/spodnie-garniturowe/219-spodnie-welniane-120s-jasno-bezowe.html

Bo wygląda interesująco.

Pan @Haz ostatnio otrzymał spodnie,  więc być może będziemy mieli okazję zobaczyć je na jego stronie, jeśli nie postaramy się zrobić więcej poglądowych zdjęć  i dodać je do naszej strony.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Benevento    437
W dniu 26.09.2017 o 20:49, Aver napisał:

To chyba jakaś tkanina spoza oferty, na pewno nie ta z linku. 

Tak, to te spodnie z linku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Aver    66

W takim razie przepraszam za wprowadzenie w błąd. Moja para z tego samego materiału ma kompletnie inny kolor niż na zdjęciu z instagrama, dobrze go oddaje post umieszczony kilkanaście stron wcześniej. Wrzucam linki dla porównania.

https://forum.butwbutonierce.pl/uploads/monthly_2017_03/BwB_Per_2.JPG.2ff89dca60b8c156e561c416c78e7c20.JPG (numer 3)

https://www.instagram.com/p/BZgyYzVgTZZ/?taken-by=beneventopants

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
arekx    29

Kontynuacja mojej historii - dla przypomnienia spodnie (Garniturowe 120s VBC Wool Light Grey Herringbone) zamówione 9 sierpnia, potem cisza jak makiem zasiał i w końcu wczoraj paczka dotarła (niezaklejona - każdy po jej drodze mógł otworzyć bez naruszania czegokolwiek - na szczęście z zawartością).

Otwieram i klasyka  - niezgodne z zamówieniem.

Miały być bez szlufek, z guzikami pod szelki i regulatorami na co wtedy benevento pisało, że "wykonamy spodnie zgodnie z wytycznymi zawartymi w komentarzu do zamówienia". Te, które przyszły są zwykłe - jak w standardowej ofercie.

Nadzwyczajnie silnie pracują na swą kiepską opinię nad czym ubolewam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
50groszy    81
2 godziny temu, arekx napisał:

Kontynuacja mojej historii - dla przypomnienia spodnie (Garniturowe 120s VBC Wool Light Grey Herringbone) zamówione 9 sierpnia, potem cisza jak makiem zasiał i w końcu wczoraj paczka dotarła (niezaklejona - każdy po jej drodze mógł otworzyć bez naruszania czegokolwiek - na szczęście z zawartością).

Miały być bez szlufek, z guzikami pod szelki i regulatorami na co wtedy benevento pisało, że "wykonamy spodnie zgodnie z wytycznymi zawartymi w komentarzu do zamówienia". Te, które przyszły są zwykłe - jak w standardowej ofercie.

Może podpowiem benevento jak sobie radzić ze szczegółami zamówienia. Może drukujcie zamówienie i wkładajcie je do paczki ? Wtedy osoba pakująca widzi czy są zgodne z zamówieniem czy nie. Albo je wysyła albo do poprawki! Bo zakładam, że oprócz krawcowej nie macie działu kontroli zgodności z zamówieniem 

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Benevento    437
23 godziny temu, arekx napisał:

Bardzo mi przykro Panie Arku ale nie dodał Pan adnotacji do zamówienia, dlatego zamówienie poszło w wersji standardowej. Dodam, że nadzwyczajnie silnie pracujemy żeby tak nie było.

W polu oznaczonym nr.1 powinien znajdować się komentarz, a znajduje się tylko potwierdzenie płatności. 

Pozdrawiam

Zbigniew Cojg

Bez nazwy-6.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
arekx    29

W systemie te komentarze istnieją i co więcej pracownik sam mailowo potwierdził, że modyfikacje zostaną wykonane:

benev1.jpg

benev2.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Benevento    437

O godzinie 20:24:46sec. złożył Pan zamówienia z pustym komentarzem, następnie wysłał Pan wiadomość do obsługi klienta o godzinie 20:30:59sec. celem wykonania modyfikacji.

Karta rozkroju wraz z dodatkowymi uwagami od klienta drukowana jest automatycznie z systemu, jeżeli nie ma komentarza do zamówienia to krojownia nie dostanie tejże informacji. Pan Szymon odpisał Panu "wykonamy spodnie zgodnie z wytycznymi zawartymi w komentarzu do zamówienia" - komentarza do zamówienia Pan nie dodał.

Od siebie dodam, że jest to dla nas bardzo ważny element ponieważ podczas składaniu zamówienia akceptuje Pan nasz regulamin gdzie jest napisane, że spodnie zmodyfikowane nie podlegają zwrotowi co zdarza się często, że klienci zapominają o tym fakcie i wynikają z tego powodu nieporozumienia.

Czy teraz ma Pan nieco jaśniejszy obraz danej sytuacji? 

Proszę również o określenie czy kopie tej wiadomości wysłać na maila, ponieważ jak widzę rozmowa odbywa się już na dwóch kanałach. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
arekx    29

Tą "wiadomość do obsługi klienta" bym potraktował jako zwykłą wiadomość gdyby nie to, że zapisuje się ona przy konkretnym zamówieniu i jest z nim powiązana. Skoro do konkretnego zamówienia to dla mnie to był ... komentarz do zamówienia. Zwłaszcza gdy pracownik go cytuje i potwierdza (owszem, jest gra słów - cytuje jedno ("wiadomość"), a pisze o drugim ("komentarz")). 

Skąd klient ma wiedzieć, że jest różnica pomiędzy komentarzem do zamówienia przy jego składaniu i wiadomością przypisaną do zamówienia?

Kolejny niuans rozwikłany. Za n-tym razem w końcu będzie sukces zamawiając.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Cineos    1

Witam.

Skłaniam się do pierwszych zakupów spodni od Benevento. Jak to zawsze bywa przy pierwszych zakupach są rozterki na temat rozmiaru. Dla wymiaru pasa w innych spodniach 84cm, lepiej wziąć chinosy 33 (82cm w pasie wg rozmiarówki) czy 34 (86cm w pasie). Sądzę, że 34 byłyby za szerokie. Model slim.

Spodnie innych marek które noszę są najczęściej w romiarówce 32.

Jak to wygląda w rzeczywistości? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ekscelencja    28

Wygląda dokładnie według tabelki wymiarów podanej na stronie Benevento. Patrz na centymetry a nie rozmiar. W razie co zawsze możesz zaznaczyć w komentarzu do zamówienia dokładne wymiary w centymetrach - pas, długość, obwód uda, łydki, dołu nogawki. Moje 90cm w pasie w Benevento to rozmiar 36, dżinsy znanych marek noszę natomiast w rozmiarze 33 lub 34 w pasie przy tym samym obwodzie w centymetrach. Dla pewności weź spodnie w najbardziej zbliżonym rozmiarze. Zawsze możesz dokładnie je w domu zmierzyć i ewentualnie wymienić korygując wymiary.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Cineos    1

Dokładnie się z tym zgadzam. Problem leży w tym, że Benevento oferuje rozmiar 33 (82cm w pasie) oraz 34 (86cm w pasie). Mój pas to 84cm. Na pierwszą przymiarkę, lepiej wziąć mniejszy czy większy rozmiar, ponieważ nie chcę dopłacać za ewentualne poprawki nie znając ich w ogóle.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta