Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy można się spodziewać kiedyś w ofercie spodni z wyższym stanem, podniesionym tyłem i bez szlufek, tylko do szelek? W tym momencie, pomijając szycie na miarę, żadna firma chyba nie oferuje, więc jest nisza - mała bo mała, ale jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy można się spodziewać kiedyś w ofercie spodni z wyższym stanem, podniesionym tyłem i bez szlufek, tylko do szelek? W tym momencie, pomijając szycie na miarę, żadna firma chyba nie oferuje, więc jest nisza - mała bo mała, ale jest.

Tak, cały czas oferujemy taką usługę. Proszę o info na priv.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie

Dziś kurier dostarczył moje pierwsze zamówienie z Benevento. Ponieważ jestem dość szczupły, nie brałem spodni z "wieszaka" lecz zamówiłem pod wymiary spersonalizowane dodając swoje "udziwnienia" co do wyglądu spodni. Ponieważ były to spodnie krojone i szyte pode mnie nie miałem ciśnienia na czas, raczej chodziło mi o to aby moje wyobrażenia co do spodni zostały spełnione. Przyszły, obejrzałem, przymierzyłem i co? Klasa sama w sobie. Bardzo dobrze uszyte (odszyte ?), równe szwy, bardzo estetycznie powykańczane. Próbowałem znaleźć jakieś niedoróbki czy niedoskonałości, ale ich po prostu nie ma. Spodnie leżą idealnie na całej długości (tu najbardziej się bałem czy kompilacja wymiarów z kilku par da pożądany efekt). Centymetrowy zapas na długości spodni pozwoli "spokojnie spać" po pierwszym praniu . Kolor to mech, taki trochę wojskowy-osobiście mi się podoba. Fajnie się będzie komponował z brązową lub navy lnianą, bawełnianą marynarką, jeansową lub lnianą koszulą. Materiał dość gruby, nie znam gęstości. Będzie się gniótł na pewno, lecz nie jak niektóre koszule. Kontakt z firmą - dość szybko (przez forum), czas oczekiwania 3 tygodnie. Czy to zbyt wolno? Wydaje się, że parę dni można by było urwać. Zamieszczenie na stronie informacji o długości oczekiwania na MTM wydaje się, że pozwoliłoby firmie mieć głowę wolną od meili, telefonów czy wiadomości na forum. Wrzucę parę zdjęć, po to żeby oddać jakość wykonania a nie ustawkowo

a18172cefa5966db6b917a620276ec2c.jpg

171079a28d81d07eaf5e7eb87303bbfc.jpg

c22be084b1e4c59e382397c55e19477b.jpg

2212beff823186c8a717c6f429c04b44.jpg8dbed01e4d3b641619af5fc5be926ac5.jpg

• Oceniam pozytywnie 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jak zamawiać u was spodenki ? bo jakoś "bokiem" przez googel-a da się wejść np. http://www.benevento.pl/spodenki-meskie/89-short-sexy-light-green.html

ale wchodząc przez stronę główną http://www.benevento.plnie ma jak się tam dostać...

Bartek

Proszę o wiadomość prywatną w sprawie spodenek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry!

Co jakiś czas przeglądam sobie forum ale dzisiaj postanowiłem coś napisać - konkretnie recenzję moich najnowszych spodni od Benevento - dawno mnie żadna polska firma odzieżowa nie zrobiła na mnie takiego wrażenia. Są to spodnie z wełny od VBC, kolor medium grey (zdjęcie na poprzedniej stronie). Może komuś moja krótka recenzja się przyda.

Do standardowego wzoru Benevento wprowadziłem nastepujące zmiany:

1. Mankiet 5-cio centymetrowy na guziki

2. Podwyższony stan - nie wiem o ile, zdałem się na sklep

3. Zamek na guziki

4. Pas na dwa guziki, wydłuzony i wzmocniony (coś jak banrol w Luxire)

5. Brak szlufek i dwa regulatory po bokach

Dopasowanie:

Zamawiałem już wcześniej spodnie z flaneli - leżały na mnie prawie idealnie, więc tym razem poprosiłem o analogiczny rozmiar, zmniejszony jedynie o 2 cm w pasie i bez zakładek - teraz jest idealnie :) Wpasowałem się w szablon Benevento, więc do dopasowania nie mogę mieć zastrzeżeń. 10/10

PS. Jak będę miał czas to postaram się dodac zdjęcia.

Materiał:

Jest dokładnie taki jak oczekiwałem - miękka, lejąca się wełna, kolor idealnie będzie pasował np. do ciemnogranatowej marynarki. Zobaczymy jak będzie się zużywał ale myślę, że nie będę zawiedziony - na teraz 10/10

Wykonanie:

Spodnie uszyte są bardzo ładnie i starannie, nie zauważyłem żadnych wystających nitek czy też krzywych szwów. Wszystkie moje prośby zostały uwzględnione - pas został wykonany świetnie - lepiej niż w Luxire. Jedyne zastrzeżenia mam do obszycia dziurek na guziki - jakoś niespecjalnie to wygląda, samych guzików - wyglądają dosyć plastikowo - chętnie dopłaciłbym np. za rogowe. Zmieniłbym też metalowe sprzączki do regulacji na jakieś solidniej wyglądające. Generalnie jestem pod wrażeniem - spodnie prezentują się całościowo pięknie i elegancko. 9/10

Kontakt ze sklepem i dostawa:

Kontakt absolutnie bezproblemowy, spodnie wykonane i dostarczone w ciągu 10 dni roboczych. 10/10

Podsumowując:

Spodnie są świetne, dokładnie takie jakie chciałem! Zdecydowanie ciekawsze niż. np Suit Supply za 129 eur i porównywalne do Jorta za 179 euro. Biorąc pod uwagę, że można je dowolnie zmieniać, wątpię żebym spodnie w najbliższej przyszłości kupował gdzieś indziej. Każdemu mogę Benevento serdecznie polecić - stosunek ceny do jakości jest genialny.

Czekam z niecierpliwością na jean a firmie życzę powodzenia i oby tak dalej - ja zostałem stałym klientem :)

• Oceniam pozytywnie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
<Duże ciach>

Dlatego proszę nie szukać mojego zamówienia, ponieważ takiego nie znajdziecie. Biorąc pod uwagę perypetie związane z pierwszym (powinienem jeszcze tutaj dodać, że gdy po 3 tygodniowym oczekiwaniu, zgłosiłem się do Was z prośbą o wyjaśnienie zwłoki, dowiedziałem się, że jesteście Państwo zdziwieni, ponieważ byliście przekonani, że spodnie już opuściły szwalnię i temat jest dawno zamknięty), z dużą ostrożnością podchodzę do kolejnego.

Proszę mnie źle nie zrozumieć - jakościowo Wasze chinosy są ciężkie do przebicia, tego będę bronił do upadłego, i z dużym prawdopodobieństwem skuszę się (zagryzając zęby, ale jednak) na granatowy len, gdy już w końcu pojawi się w ofercie, jednak biorąc pod uwagę wszystko to, co opisałem powyżej nie potrafię wystawić Wam laurki pt. "Benevento -firma przyjazna klientowi" ;)

Słowa krytyki już były, więc dziś dla odmiany zasłużona pochwała.

Pomimo wcześniejszych doświadczeń z Benevento, gdy tylko pojawił się granatowy len, zagryzłem zęby i złożyłem zamówienie. Szczękościsk trwał krótko - od zamówienia do odebrania spodni upłynęło 12 dni, w tym 8 roboczych, z których 3 dni zajęła sama przesyłka (pokonanie 50km dla Inpost okazało się wyzwaniem na miarę wyprawy Amundsena na biegun południowy). Przyznacie, że to niezły wynik. Kolejny punkt dla B. za bardzo dobry kontakt (niestety wciąż tylko mailowy - kiedy pojawi się telefon kontaktowy?) i bezproblemową reaktywację starego, bo jeszcze zeszłorocznego, kuponu rabatowego. Oczywiście wykonanie spodni jak zawsze na bardzo dobrym poziomie, co wielokrotnie podkreślają Forumowicze. Jak widzicie same plusy.

Oby tak dalej.

• Oceniam pozytywnie 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja po kolejnych założeniach muszę pochwalić spodnie także za to, jak świetnie trzymają kant - najlepiej ze wszystkich moich spodni. Nie wiem, czy to zasługa materiału (cieniutka wełna VBC), czy szycia, ale po zdjęciu niemal "składają się same".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szorty lniane dostępne są już na sklepie. Długość szortów mierząc od wew. to 29cm +/- 0,5cm. W razie jakichkolwiek modyfikacji prosimy jak zawsze o kontakt.

Tutaj: http://www.benevento.pl/37-szorty

PS. Dodam również, że codziennie od 8 do 16 od poniedziałku do piątku aktywny jest czat online na naszej stronie, codziennie nasz Ninja będzie odpowiadał na wasze pytania.

post-5226-0-95029000-1465990779_thumb.jp

post-5226-0-81198000-1465990782_thumb.jp

post-5226-0-22891400-1465990785_thumb.jp

post-5226-0-33245000-1465990787_thumb.jp

post-5226-0-77574400-1465990791_thumb.jp

post-5226-0-25088800-1465990794_thumb.jp

post-5226-0-50336700-1465990797_thumb.jp

post-5226-0-83299200-1465990799_thumb.jp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko super, ale opis błędnie sugeruje, że to szorty na bazie bawełnianych chinosów.

"Te szorty to alternatywa dla zbyt luźnych szortów. Ponieważ nasze bawełniane chinosy są hitem, a ich krój jest świetnie dopasowany, postanowiliśmy stworzyć z nich spodenki. Krój jest dokładnie taki sam jak spodni chinos, z tą różnicą że to krótkie spodenki. Spodenki męskie uszyte na bazie klasycznych spodni nosi się do koszulki, albo do koszuli a nawet do marynarki!" 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko super, ale opis błędnie sugeruje, że to szorty na bazie bawełnianych chinosów.

"Te szorty to alternatywa dla zbyt luźnych szortów. Ponieważ nasze bawełniane chinosy są hitem, a ich krój jest świetnie dopasowany, postanowiliśmy stworzyć z nich spodenki. Krój jest dokładnie taki sam jak spodni chinos, z tą różnicą że to krótkie spodenki. Spodenki męskie uszyte na bazie klasycznych spodni nosi się do koszulki, albo do koszuli a nawet do marynarki!" 

@Aron, dziękuję już poprawiamy, ten opis odnosi się do szortów bawełnianych.

Edit: Poprawione.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wychodząc na przeciw w kwestii poprawy komunikacji między Ninja Benevento, a klientami od 14.06.2016r. na stronie http://www.benevento.pl/ został uruchomiony czat-online, na którym odpowiemy na wszystkie wasze pytania.

Czat będzie dostępny w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

post-5226-0-77700100-1466016593_thumb.jp

• Oceniam pozytywnie 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj miałem na tyłku po raz pierwszy x-press, dzisiaj slap-on. We wszystkich kategoriach dotyczących produktu daję 10/10! :)

• Oceniam pozytywnie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj miałem na tyłku po raz pierwszy x-press, dzisiaj slap-on. We wszystkich kategoriach dotyczących produktu daję 10/10! :)

Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dobrze wiecie Panowie cały czas pracujemy nad udoskonaleniem naszego produktu więc wprowadzamy guziki w 100% z naturalnego surowca: 80% róg bawoli, pozostałe 20% to naturalne barwniki, mąka ziemniaczana i żywice. Dodam, że guziki są ręcznie produkowane w Niemczech. Guzik będzie miał wypalone nazwę marki i slogan. Pomóżcie nam wybrać, i napiszcie, który wariant bardziej wam przypadł do gustu.

Proszę o odpowiedzi typu Lewy | Prawy :)

EDIT: Już wiemy, że wybierzemy opcję grawerowania typu "Carved Optic" czyli praktycznie niewidoczne wypalenie laserem.

post-5226-0-36368400-1466082462_thumb.jp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Less is more. Najlepiej, żeby guziki nie były w ogóle oznaczone firmą, ale rozumiem Państwa chęć wyróżnienia produktu więc może jednak sama firma?

Pozdrawiam.

• Oceniam pozytywnie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Generalnie jestem przeciwnikiem umieszczania loga firmy na guzikach, kieszeniach czy innych widocznych miejscach, ale rozumiem biznes, rozpoznawalność marki. Jeżeli więc musiałbym wybrać to bardziej podoba mi się prawy wzór.

• Oceniam pozytywnie 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też uważam, że lepiej bez logo, produkt i jego jakość mówi sam za siebie.

Wysłane za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi