benevento.pl

Benevento - Spodnie męskie skrojone do perfekcji

1591 postów w tym temacie

40 minut temu, benevento.pl napisał:

Panowie co myślicie, żeby do każdych spodni na życzenie dołączać metr krawiecki?

To za dużo nie da. Ja też nie przyjmuję do wiadomości, że przytyłem i obwiniam każdego tylko nie siebie ;) 

4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
28 minut temu, benevento.pl napisał:

Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca, jest to błąd krawcowej, która zszywa kieszenie. Spodnie jak najbardziej kwalifikują się do poprawki.

Dziękuję za propozycję, ale otrzymanie propozycji rozwiązania tego problemu nie było celem mojego wpisu (chodziło tylko o zwrócenie uwagi na sprawę).

Spodnie naprawię we własnym zakresie, mam minimalistyczną garderobę "spodniową", dlatego nie mogę sobie pozwolić na utratę jakiejś pary. ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
19 godzin temu, Wodzu napisał:

Dziękuję za propozycję, ale otrzymanie propozycji rozwiązania tego problemu nie było celem mojego wpisu (chodziło tylko o zwrócenie uwagi na sprawę).

Spodnie naprawię we własnym zakresie, mam minimalistyczną garderobę "spodniową", dlatego nie mogę sobie pozwolić na utratę jakiejś pary. ;)

Zamówiliśmy szerszy lamownik + szerszą lamówkę. Problem nie powinien już się pojawiać.

@Wodzu skoro garderoba ma braki, to zachęcamy do zakupu kolejnej pary ;)

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przepraszam jeśli już było - jaka jest gramatura moleskin w uncjach (tzn. w porównaniu z 9 oz jeansu), ewentualnie porównanie grubości tkaniny ze slap-up?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, lubo69 napisał:

Przepraszam jeśli już było - jaka jest gramatura moleskin w uncjach (tzn. w porównaniu z 9 oz jeansu), ewentualnie porównanie grubości tkaniny ze slap-up?

Spodnie są dużo grubsze niż Slap-Up`y. Gramatura tkaniny to 315 g/m2 .

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuję za odpowiedź; jeśli dobrze liczę, to ok. 11 uncji, a więc są grubsze także od jeansów?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, lubo69 napisał:

Dziękuję za odpowiedź; jeśli dobrze liczę, to ok. 11 uncji, a więc są grubsze także od jeansów?

Tak dokładnie.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
31 minut temu, mivael napisał:

@benevento.pl

Odpisujecie czasami na maile?

Tak, proszę o wiadomość prywatną gdyby potrzebował Pan natychmiastowej odpowiedzi ponieważ chat już jest offline.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak trzymają kant spodnie z twillu?

Czy są planowane jakieś nowości na wiosnę/lato? Jakieś mieszanki bawełny z lnem może?

10 godzin temu, benevento.pl napisał:

@Wodzu skoro garderoba ma braki, to zachęcamy do zakupu kolejnej pary ;)

W kolejnej parze kieszenie na pewno będą wykończone lepiej, ale cytując klasyka - niesmak pozostał.* 

*Post zawiera żart ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Wodzu czy chodzi Ci o chinosy X-Press w kwestii kantów? Jeżeli tak, to sam kant się utrzymuje, ale jak to spodnie bawełniane, wypychają się trochę w kolanach w trakcie dnia i kant jest krzywy, ale jest. :)

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Właśnie odebrałem spodnie z moleskinu. Realizacja zamówienia trwała cztery dni, szycie i materiał wysokiej jakości. Dobry wybor na zimę. Warto wspomnieć, ze materiał jest gruby, mięsisty i całkowicie niepodatny na rozciąganie. Warto wiec dobrze się zmierzyć, bo nie wybacza. Mam nadzieje, ze dzięki brakowi rozciągliwości spodnie nie bedą sie wypychały np. w kolanach.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Whitesnake, nie wiem jaki wybrałeś kolor (może to ma znaczenie), ale muszę Cię rozczarować. Mam granatowe spodnie moleskin i na kolanach dzieją się cuda :). Wystarczy się schylić, żeby zawiązać buty i już kolana są wypchane. Chyba taki urok tej tkaniny. Natomiast komfortu termicznego nie da się z niczym porównać. Przy tym materiale w ogóle nie sugerowałbym kantów.

EDYCJA:

Oczywiście w związku z wypychaniem się kolan nogawki ulegają skróceniu. Trzeba uważać przy dopasowywaniu nowych spodni.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Aron,

To nie jest urok tkaniny - miałem dwie pary spodni z moleskinu, marki Gant - nic w kolanach się nie działo.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Osobiście nie widzę nic tragicznego na tych zdjęciach (a w obu przypadkach spodnie są mocno dopasowane w tym obszarze). 

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta