benevento.pl

Benevento - Spodnie męskie skrojone do perfekcji

1591 postów w tym temacie

Przedstawiam państwu Benevento, markę specjalizującą się w szyciu spodni męskich. 

Nasza działalność jest kontynuacją rodzinnej szwalni, która już od ponad 20 lat specjalizuje się w szyciu właśnie spodni męskich. Nasza pasja i znajomość tematu, a równocześnie obserwacja rodzinnego rynku zmobilizowała nas do utworzenia własnej marki, która powoli staje się widoczna w świecie polskiej mody męskiej. 

Jako, że specjalizujemy się w spodniach, nasza oferta jest bogata zarówno w rodzaje spodni, kolorystykę, jak i dostępność rozmiarów. 

W tej chwili oferujemy ponad 250 kombinacji rozmiarów, to znaczy że każdy mężczyzna może kupić spodni i założyć je prosto z pudełka, bez konieczności dodatkowych poprawek krawieckich.

Dwa fasony Regular i Slim to dodatkowa możliwość dopasowania spodni do figury. 

Kilka modeli spodni w wielu wariantach kolorystycznych. W tej chwili mamy chinosy męskie, spodnie sztruksowe, spodnie garniturowe i szorty. 

Z miesiąca na miesiąc nasza marka się rozwija, a my staramy się stworzyć w sieci specjalne miejsce dla mężczyzny, gdzie bez problemu będzie można dostać ubranie, którego się szuka. 

Chcielibyśmy, aby wszelkie uwagi, pytanie, wskazówki od Was były kierowane bezpośrednio do nas, dlatego zachęcamy do interakcji z nami w tym temacie. 

Pozdrawiam

Benevento Ninja Kasia

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy wiecie, że jesteśmy obecni na targach Mustache Yard Sale organizowanym 28-29 marca  od 12:00-19:00 w katowickim Spodku? 

Zapraszamy wszystkich chętnych do przymierzenia spodni Benevento, dotknięcia tkanin na żywo i porozmawiania z nami :)

post-5226-0-00836400-1426237974_thumb.jp

2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ma ktoś wyroby tej firmy? Polecacie?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kupiłem dwie pary spodni garniturowych z grubszej wełny (te oznaczone jako 500g). Co prawda idą na wymianę (nie trafiłem z rozmiarem), ale pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Wełna faktycznie grubsza, "mechata" i miękka. Wykonanie bez zarzutu - brak odstających nitek, krzywych szwów itd. Podszewka bawełniana we wzór paisley. Krój faktycznie jest mocno "slim", stan spodni na normalnym poziomie - nie są to biodrówki, ale i nie jest też przesadnie wysoki. Zbyt dużego doświadczenia ze spodniami tego typu nie mam, ale całościowo powiedziałbym że są lepsze od tych, które nosiłem do tej pory (Vistula, Bytom). W związku z wymianą pytałem o inne kolory tkanin (wełny) i razem z paczką mają dorzucić mi próbki.

2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cenna uwaga, też jestem zainteresowany tymi spodniami.

Szkoda, że  utrzymująca się od wielu dni cena, wzrosła dzisiaj o 37% (99zł) z 269 zł na 368 zł.

W zamian można liczyć na 30% zniżki jako nowy klient i z 368 robi się 257,6, czyli o 10zł taniej niż pierwotna cena ;)

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, zmieniliśmy dzisiaj ceny spodni garniturowych, ale nie o taką kwotę ;) Cena wzrosła jedynie o 30 zł. Dzięki panu już zmieniamy błąd, nasz programista wrzucił cenę plus vat ;)

A ogólnie cena wzrosła, ale zwiększyliśmy rabat dla nowych klientów do 30% :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Teraz mi się podoba :)

Czy możemy prosić o dodanie do wątku zdjęć próbek, o których pisał White Haven :) ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Postaram się wrzucić kilka próbek, ale nie obiecuję że to dzisiaj nastąpi ;) 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A może coś adekwatnego do wiosenno-letniej pory? Len na przykład :rolleyes:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A może coś adekwatnego do wiosenno-letniej pory? Len na przykład :rolleyes:

Zima przecież jest :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O tak len by się przydał. Oczywiście pewnie jeszcze z miesiąc poleży w szafie  :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zima przecież jest :D

Zima... Panie w 39 to była zima, teraz już nawet pogoda zeszła na psy ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

haha, rzeczywiście zima zeszła na psy ;)

Panowie len będzie jeszcze w tym sezonie dostępny, to już postanowione.

Zastanawiamy się nad tym w jakim wydaniu zaprezentować len.  Spodnie w kroju klasycznym, czy może zrobić zupełnie coś innego? Może z gumką w pasie? Co wy na to?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zastanawiamy się nad tym w jakim wydaniu zaprezentować len.  Spodnie w kroju klasycznym, czy może zrobić zupełnie coś innego? Może z gumką w pasie? Co wy na to?

Pani Katarzyno, zróbcie klasycznie a potem przyjdzie miejsce na 'wariacje na temat' :)

Co z próbkami?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zdjęcia próbek tkanin będą udostępnione jutro, ponieważ czekamy na dostawę. Nie byliśmy przygotowani na takie zapotrzebowanie na grube tkaniny wiosną ;)

ps. Dużo rzeczy chcielibyśmy pokazać i zrobić na raz, jednak fizycznie nie starcza czasu na wszystko :) Spodnie lniane są świetne na lato, wersja klasyczna jak najbardziej, ale wariacje na temat nam się podobają szczególnie, ale już tak mamy. Nasze drugie motto: zawsze można lepiej, więcej i ciekawiej :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proszę jednak pamiętać, że lepsze jest wrogiem dobrego :-)

Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobrze, dla tych co im spieszno, albo lecą na weekend do cieplejszych krajów - voila! 

Takie są możliwości zabawy lnem razem z nami :)

100% Len - gramatura 240g/m2

Który kolor najlepszy? 

Można oczywiście już teraz złożyć zamówienie pre-order proszę pisać na email sklep@benevento.pl, albo pm. 

2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proszę jednak pamiętać, że lepsze jest wrogiem dobrego :-)

Pozdrawiam.

Przy takim modelu, który my proponujemy, czyli bardzo wąska specjalizacja produktowa bardzo ważne jest, by produkt miał wiele możliwości wyboru i w miarę możliwości się rozwijał. Ale oczywiście nie chcielibyśmy popaść w jakąś przesadę. W zasadzie wszystko co robimy jest odpowiedzią na zapotrzebowanie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wszystko co robimy jest odpowiedzią na zapotrzebowanie.

Gumka w spodniach również? Brrr..

Kolory lnu interesujące :) Podobają mi się Naturali Sky ale sprawdzę kolor w domu na monitorze graficznym bo odwzorowanie kolorów na biurowym monitorze nie jest najlepsze ;)

2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

odwzorowanie kolorów na biurowym monitorze nie jest najlepsze ;)

To mało powiedziane, mnie trzy ostatnie kolory (navy, charcoal, black) zlewają się w jeden pasek :mrgreen:

Czy można liczyć na jakieś kraty, szczególnie PoW?

Pozdrawiam.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gumka w spodniach również? Brrr..

Kolory lnu interesujące :) Podobają mi się Naturali Sky ale sprawdzę kolor w domu na monitorze graficznym bo odwzorowanie kolorów na biurowym monitorze nie jest najlepsze ;)

Gumka w spodniach jest ok, wydaje mi się że to kwestia całego fasonu. Wszystko musi grać, a dodatkowo trzeba umieć taki ciuch dobrać do reszty ubioru ;) 

Jeszcze kilka, kilkanaście dni i będzie prototyp spodni lnianych :)

Ps. A co z mocniejszymi kolorami?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mocniejsze kolory w lnianych spodniach jakoś do mnie nie przemawiaj (zwłaszcza czernie i szarości).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To mało powiedziane, mnie trzy ostatnie kolory (navy, charcoal, black) zlewają się w jeden pasek :mrgreen:

Czy można liczyć na jakieś kraty, szczególnie PoW?

Pozdrawiam.

Bardzo przepraszam, ale zdjęcie jest zrobione z ręki :) Navy to bardzo ciemny granat, charcoal to ciemny popiel/grafit, a black to black. 

Kraty będą, jesteśmy w trakcie wyboru tkanin. W planach jest krata w bawełnie i wełnie. Na bieżąco będziemy informować o stanie rzeczy w tej kwestii. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mocniejsze kolory w lnianych spodniach jakoś do mnie nie przemawiaj (zwłaszcza czernie i szarości).

A jeśli ktoś ma wolny zawód, albo pracę bez sztywnego dress codu, to czemu nie? Myślę, że to naprawdę kwestia całości stylizacji, ale i oczywiście osobistego gustu ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo przepraszam, ale zdjęcie jest zrobione z ręki :) Navy to bardzo ciemny granat, charcoal to ciemny popiel/grafit, a black to black. 

Kraty będą, jesteśmy w trakcie wyboru tkanin. W planach jest krata w bawełnie i wełnie. Na bieżąco będziemy informować o stanie rzeczy w tej kwestii. 

Absolutnie nie miałem zastrzeżeń do Państwa zdjęcia ale do jakości używanego monitora.

Zapowiadana obecność krat bardzo mnie cieszy.

Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta