Skocz do zawartości

[Cz.Jamroziński] Rękawiczki


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czy przy zamowieniach dosc standardowych (przykladowo kolor braz) mozna z czegos wybierac jesli chodzi o skory, czy raczej jest sredni wybor? pytam, bo mam jedna pare rekawiczek od CJ, zamawiana na odleglosc i skora jest bardzo papierowa i mowiac szczerze sredniej jakosci. Chetnie skusze sie na nowa pare, ale chcialbym tym razem uzyc skory wyzszej jakosci (nie chodzi tutaj o grubosc) tylko nie za bardzo wiem, gdzie takowa nabyc. Jesli wlasciciel zakladu ma mozliwosc sciagniecia materialu na zamowienie z dobrego zrodla, to chetnie pofatyguje sie do zakladu przy okazji nastepnej wizyty w Warszawie.

 

 

1. Ma sporo brązowych skór - dziś wybrałem jedną i wyglądała bardzo fajne... tak fajnie, że nie jestem pewien jaki zwierzak został dawcą. Moim usprwiedliwiebiem jest reszta rodziny, która obstalowywała rękawiczki i robiła zamęt.

2. Jest możliwość ściągnięcia, ale chyba lepiej przyjść ze swoją. 

3. Obecny czas realizacji - 2 tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Whitesnake, co masz od środka? :)

 

@faber, w przypadku Pana Czesława musisz tylko wiedzieć jakiego typu chcesz rękawiczki i w jakim kolorze i tak jak zaznaczył maciato, ważne abyś zaznaczył, ze potrzebujesz dopasowanych, które się nie rozejdą.

Od 3 dni Pan Czesław ma nową dostawę skórek (jak to dobrze mieć blisko :) ) więc z pewnością wybierzesz coś dla siebie :)
Jeszcze jedna sprawa - przygotuj gotówkę, Pan Czesław zawsze pobiera zaliczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rękawiczkach? Chyba nic… muszę sprawdzić ;). Serio, nie mam pojęcia.

 

Przepraszam, że odpowiadam za ciebie, ale nawet na podstawie zdjęcia widać, że nic, tzn. są to rękawiczki bez podszewki. Pan Jamroziński robi zarówno rękawiczki bez podszewki (sama skóra - najlepiej dopasowane), jak i takie z podszewką wełnianą (grubsze, moim zdaniem uniwersalne) oraz grube ze "sztucznym misiem" wewnątrz (na naprawdę ostre mrozy).

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zamówilem rok temu specjalnie przedłużone (nie znoszę kiedy mi podwiewa pod rękaw i ocieplane z koziej skóry (b. delikatne). Wlasnie je wyciagnalem z szafy żeby przygotować się na sezon, piekna sprawa i szczerze polecam. 

 

Jakbyś pokazał zdjęcie w uzupełnieniu powyższego, to dałbyś szansę posmakować "pięknej sprawy" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie niedawno dotarły zamówione u Pana Jamrozińskiego rękawiczki, od wewnętrznej części skóra licowa, na zewnętrznej części zamsz, ocieplenie wełniane. Zdjęcie niestety nie oddaje dobrze kolorów, co widać zresztą po kolorze podkładki, normalnie jest czarna, a same rękawiczki ciemniejsze :) Pomysł na rękawiczki podkradłem Velahrnowi :D

post-6509-0-21583700-1445876085_thumb.jp

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie niedawno dotarły zamówione u Pana Jamrozińskiego rękawiczki, od wewnętrznej części skóra licowa, na zewnętrznej części zamsz, ocieplenie wełniane. Zdjęcie niestety nie oddaje dobrze kolorów, co widać zresztą po kolorze podkładki, normalnie jest czarna, a same rękawiczki ciemniejsze :) Pomysł na rękawiczki podkradłem Velahrnowi :D

 

No właśnie jak zobaczyłem zdjęcie, to się zdziwiłem, że ktoś wrzucił moje rękawiczki :). A na poważnie - zamszowe są bardzo fajne, choć w moich czubki na kciukach trochę się wytarły i przyciemniły - chyba tam skóra najmocniej się rozciąga...

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu odbierałem swoje rękawiczki i zamawiałem następne, bardziej zimowe. Za skórę licową bez dodatkowego ocieplenia płaciłem 150 (opcja z ociepleniem 180). Grubsze z irchy P. Jamroziński wycenił na 250. W skrócie nic tylko brać, tyle zapłacisz za rękawiczki w jakiejś lepszej sieciówce a dopasowanie i jakość wykonania nieporównywalna.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Było dokładnie tak jak piszesz i użyłem tego słowa w pełni świadomie  :-P

Zarówno w pierwszym momencie jak i po chwili zastanowienia, p. Czesław twierdził, że nie ma nic, co spełniałoby moje  oczekiwania.

Jednak po dłuższej rozmowie na zupełnie inne tematy i próbie pożegnania z mojej strony poprosił mnie o chwilę cierpliwości i (wcale długo nie szukając) wyjął powyższego 'jelenia';

po przymiarce i dalszej pogawędce, przyniósł jeszcze drugie rękawiczki, które również wypełniały założone przeze mnie kryteria (tym razem był to jeleń nowozelandzki - zresztą świetna skóra, ale sporo przekraczały założony budżet).

Ktoś już o tym pisał na forum - od Pana Jamrozińskiego nie należy wychodzić po pierwszej odmowie  8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.