Skocz do zawartości

[Cz.Jamroziński] Rękawiczki


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

@Whitesnake: chyba na Pan Czesław uraczył tą samą skórą :) Przed rozciągnięciem była to gorzka czekolada, a w wyrobie po rozciągnięciu - wyszła mleczna :)

 

Nie miałem pojęcia, że podczas szycia rękawiczek skóra podlega rozciąganiu. Była to dla mnie niezła niespodzianka :-). Zamówiłem też czarne i mam nadzieję, że nie wyjdą szare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na sobie rękawiczki już kilka razy. Ogólnie, pomiary są dobre, ale wydaje mi się, że mały palec jest źle zmierzony. Palec jest cięty za krótko i skóra nie schodzi między palce. Jakie są opinie? Czy skóra powinna iść w dół aż do końca?

 

Czerwona strzałka pokazuje, gdzie kończy palca

 

 

post-7939-0-09294800-1451526472_thumb.pn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Lubię rękawiczk, zaczynam na nie sezon wcześniej niż 99% społeczeństwa i takoż kończę, a z drugiej strony dłoń nam bardzo szczupłą i o gotowe trudno, zatem ostatnio skorzystałem z możliwości, jakie daje pracownia Pana Czesława. Najpierw zamówiłem takie samochodowe:

 

post-8290-0-87636400-1457129733_thumb.jp

 

(chciałem pierwotnie granat, ale nie było takiej koziej skóry, szarość też mi pasowało, myślałem o przeszyciu czerwonym, to w kolorze "jeansowym" zaproponował Pan Czesław i jestem zadowolony z efektu)

 

post-8290-0-97403700-1457130084_thumb.jp

 

Tutaj w naturalnej scenerii...

 

post-8290-0-94917000-1457130124_thumb.jp

 

Dopiero co odebrałem drugie, na koniec sezonu  zimowego (ocieplane wełną)

 

post-8290-0-44944200-1457130208_thumb.jp

 

Jak widać utrafiłem z tutejszą modą na zieleń. Trudno uchwycić ten kolor na zdjęciu, to taki trochę mech, w rzeczywistości ciemniejszy niż wyżej i jaśniejszy niż poniżej:

 

post-8290-0-56352300-1457130223_thumb.jp

 

Proces zamawiania dokładnie taki, jak tu opisano. Mówię, że szukam ciemnej zieleni, ale słyszę, że nie ma, tylko taka jasna na damskie. Trochę marudzę, to Pan Czesław cyk, wyciąga z z jakiejś torby "a jeszcze coś takiego zostało, ciemna oliwka". Pierwotnie planowałem gładkie, lico całkiem dobrze wyglądało, ale odwracam na drugą stronę a tam jeszcze fajniej, więc zmiana koncepcji i wyszły właśnie takie. Dopasowanie super. W kwietniu mają być nowe skóry, więc będzie większy wybór na kolejne zamówienie :-)

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proces zamawiania dokładnie taki, jak tu opisano. Mówię, że szukam ciemnej zieleni, ale słyszę, że nie ma, tylko taka jasna na damskie. Trochę marudzę, to Pan Czesław cyk, wyciąga z z jakiejś torby "a jeszcze coś takiego zostało, ciemna oliwka". Pierwotnie planowałem gładkie, lico całkiem dobrze wyglądało, ale odwracam na drugą stronę a tam jeszcze fajniej, więc zmiana koncepcji i wyszły właśnie takie...

 

Tak, każda wizyta u Pana Czesława to wielka przygoda.  :-P

Człowiek idzie z konkretnym pomysłem i dowiaduje się, że nic z tego bo skór brak... ale jeśli jest się wystarczająco dociekliwym, to zawsze (ja składałem 3 zamówienia) okazuje się, że 'coś tam się znajdzie' i finalnie wychodzi się z fajniejszymi rękawiczkami niż pierwotnie się planowało   

...A przy tym Mistrz Jamroziński jest bardo pozytywnym człowiekiem - nie narzeka, że czynsz mu podnieśli czy, że Go w krzyżu łupie. 8-)

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.