Skocz do zawartości

[Cz.Jamroziński] Rękawiczki


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...

Ja akurat chcę sobie sprawić rękawiczki "samochodowe" właśnie do samochodu :). Kierownicę w gracie mam z tworzywa, zimą bywa koszmarnie zimna, a latem potrafi parzyć. Oczywiście wyglądanie to będzie jakieś 50% funkcjonalności tych rękawiczek ;).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, frik napisał:

Ja akurat chcę sobie sprawić rękawiczki "samochodowe" właśnie do samochodu :). Kierownicę w gracie mam z tworzywa, zimą bywa koszmarnie zimna, a latem potrafi parzyć. Oczywiście wyglądanie to będzie jakieś 50% funkcjonalności tych rękawiczek ;).

Jak znalazł na zimę ;)

Screenshot_20191117-110826.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale porzucając ironizowanie, to i ja przez większą część roku chodzę w rękawiczkach, nawet jak jest dosyć ciepło - tylko nie samochodowych, a spadochroniarskich. Poza tym, że mi dłonie marzną bardzo łatwo, to nie znoszę plecaków, toreb na ramię, i wszystkich teu podobnych, a rękawiczki pozwalają choć trochę zniwelować problem uchwytów wpijających się w dłonie. Rozumiem, że takich od jamrozińskiego może być na takie woły robocze szkoda, ale te spadochroniarskie do workwearu mi grają (nawet kolorystycznie do szwów dżinsów nawiązują ;) )

Znalezione obrazy dla zapytania paratrooper WW2 gloves

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo to z nim nie jest.

- Dzień dobry, chciałbym uszyć rękawiczki. Brązowe.

- Będzie problem, skór nie ma.

- Może coś się znajdzie.

- No... Jest tylko skóra koźla, jeden kolor.

- Poproszę.

(zbiera miarę)

- A ja słyszałem, że ludzie szyją u pana z łosia i jelenia.

- Łosia nie ma i nie było. Ale jeleń jest.

- O, to poproszę z jelenia.

I załatwione.

  • Like 8
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Stormont napisał:

Łatwo to z nim nie jest.

- Dzień dobry, chciałbym uszyć rękawiczki. Brązowe.

- Będzie problem, skór nie ma.

- Może coś się znajdzie.

- No... Jest tylko skóra koźla, jeden kolor.

- Poproszę.

(zbiera miarę)

- A ja słyszałem, że ludzie szyją u pana z łosia i jelenia.

- Łosia nie ma i nie było. Ale jeleń jest.

- O, to poproszę z jelenia.

I załatwione.

Tak, tak, to typowy pan Jamroziński.

Pomarudzi, pomarudzi, pójdzie na zaplecze, a potem wraca z jakimś reniferem czy inną sarną :).

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
  • 5 months later...
4 minuty temu, Velahrn napisał:

Czy ktoś szył u pana Czesława z powierzonej skóry? Marzą mi się rękawiczki ze skóry kangura, ale nie wiem, co na to powie (no i nie wiem, gdzie taką skórę kupić, ale to inna sprawa :) ).

Jeśli mnie pamięć nie zwodzi, to w tym wątku ktoś kiedyś wspominał, że przyniósł skórę bodajże pekari, ale Pan Czesław jej nie zaakceptował, więc i tak chyba najbezpieczniej osobiście skonsultować, upewnić się jaka grubość czy inne parametry, żeby nie zostać z płatem skóry bez pomysłu na wykorzystanie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgaduję że po prostu nie wykupił przedłużenia domeny, jako że jeszcze niedawno byli klienci i o żadnych planach zwijania interesu nie wspominał, a jakby to był, nie daj boże, jakiś nagły wypadek, to by z kolei zawijanie strony internetowej nie było priorytetem. Bo też powiedzmy sobie szczerze, czy w tych czasach strona internetowa jest dla takiego interesu potrzebna, od czasu kiedy google maps zawiera w pigułce informacje kontaktowe razem z opiniami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu 10.02.2021 o 11:22, roj napisał:

Jak będziesz to daj znać jakie terminy teraz, też się muszę wybrać coś zamówić :)

Zamówiłem dzisiaj, mają być gotowe za 16 dni, ale może będą wcześniej. Dobrze że czytałem ten wątek bo na dzień dobry usłyszałem, że za tydzień mają przyjść jakieś skóry, ale pewności nie ma jakie, za to jak trochę dopytałem to się znalazł czarny jeleń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.