Skocz do zawartości

Cottongrass – ręcznie tkane męskie szale


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...

Dzień dobry w nowym roku. Na moją skrzynkę mailową dotarł dzisiaj e-mail od pana Mateusza z zapytaniem o szale. Wiadomość została wysłana przez formularz kontaktowy umieszczony na mojej stronie handwovenbyalicja.com

 

Niestety, e-mail przepadł i nie mogę go odzyskać. Nie zapisałam adresu, pamiętam jedynie imię nadawcy. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że jest to osoba z forum BwB, stąd pozwoliłam sobie na zamieszczenie tej informacji. Jednocześnie proszę nadawcę o ponowny kontakt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Jeden z jodełkowych szali, dostępny od ręki w moim sklepie, jest dziś o 10% tańszy. Obniżka obowiązuje do jutra do godz. 15. 

 

http://www.handwovenbyalicja.com/pl/shop/szalik/zielony-szal-w-jodelke/

 

Zapraszam również do składania indywidualnych zamówień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

@Prophecil, dziękuję za miłe słowo.

Ostatnio szalowy "dział produkcji" jest mocno sfeminizowany ;) Kilka dni temu skończyłam obszerny szal windowpane zamówiony dla ukochanej przez pewnego pana.

 

post-6486-0-98246800-1454530268_thumb.jp

 

Przy okazji zapraszam do obserwowania mojego konta na Instagramie: https://www.instagram.com/handwovenbyalicja/

 

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A ja w weekend otrzymałem piękny szalik od Pani Alicji i nie mogę się nachwalić. Powiem tylko w największym skrócie, że:

-bardzo miły kontakt;

-piękny dobór kolorów (nigdy nie próbuję dobrać odcienia zamawiając na odległość, raczej mówię: proszę mi dobrać jakiś ładny brąz i pasujący niebieski - Pani Alicja wybrała świetnie);

-najwyższy perfekcjonizm w wykonaniu (realizacja zamówienia opóźniła się nieco, bo Pani Alicja nie chciała mi wysłać szalika z wadą, której najpewniej bym w ogóle nie zauważył);

-staranne opakowanie - oprócz koperty z folią bąbelkową szalik był zapakowany w papier prezentowy (to bardzo miły, osobisty gest który doceniam, chociaż szalik nie miał być prezentem, kupowałem dla siebie), dołączony był także lniany (?) woreczek, rozwiązujący problem przechowywania szalika;

-co do samego wyrobu, powiem krótko: w życiu czegoś podobnego nie widziałem, a trochę szalików w życiu kupiłem (często kupuję na prezenty).

 

Mówiąc krótko, jestem bardzo zadowolony i już myślę o kolejnym zamówieniu.

  • Oceniam pozytywnie 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

@Prophecil, bardzo dziękuję. Szal ze zdjęcia doczekał się sesji zdjęciowej "od nitki do gotowej tkaniny", zapraszam do przejrzenia tego działu na mojej stronie: http://www.handwovenbyalicja.com/pl/proces/

 

W sklepie pojawił się piękny damski niebiesko-błękitny szal, idealny na wiosnę (i jako prezent np. z okazji Dnia Kobiet ;) )

post-6486-0-84517600-1456680726_thumb.jp

  • Oceniam pozytywnie 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Pod koniec zeszłego roku nabyłem szalik. Bardzo dobry kontakt, wraz z szalikiem również dostałem pokrowiec jednak służy mi do butów. Co do samego szalika to wrażenia bardzo dobre, coś innego i lepszego niż można kupić w jakimś centrum handlowym.

 

Jakiś czas temu o 3-4 nad ranem musiałem iść w śnieżycy i to pod wiatr, i szalik w boju się sprawdził

 

WP_20160303_002.jpg

 

Obecnie posiadam 4 szaliki i ten od Pani Alicji jest moim ulubionym. 

 

IMG_3336.JPG

 

powyższe zdjęcie wrzucam aby było wiadomo do czego go porównuje. Na marginesie dodam że ten jasny to Big Star i w porównaniu do pozostałych to takie dziadostwo że sam się dziwię że go kupiłem

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nets, bardzo dziękuję za opinię i relację z crash testu  :)  Szal wykonałam z wełny merino z dodatkiem kaszmiru. Tak szal prezentował się na chwilę przed wyruszeniem w drogę do swojego właściciela

post-6486-0-89386500-1460311273_thumb.jp

 

 

A jeśli chodzi o szale dostępne w sieciówkach, to są to najczęściej same sztuczności, niestety.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • a.tyburska changed the title to Cottongrass – ręcznie tkane męskie szale

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.