Skocz do zawartości
a.tyburska

Cottongrass – ręcznie tkane męskie szale

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, krótkie ogłoszenie przedświąteczne dla osób poszukujących wielkanocnych prezentów :)

W nadchodzącym tygodniu będę w pracowni dłużej, tak aby osoby pracujące w standardowych godzinach miały szansę rozejrzeć się wśród moich tkanin i - być może - wybrać wymarzony prezent 🐰 Od poniedziałku 26.03 do czwartku 29.03 godziny otwarcia pracowni przy ul. Fredry to 15-20 (płatność tylko gotówką).

Sklep online czynny bez zmian 24h na dobę ;) https://cottongrass.co/shop/ 

cottongrass_studio_poznan.thumb.jpg.d9eec25d3d3d28954ae0d14c24632936.jpg

• Like 1
  • Oceniam pozytywnie 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry. W sobotę 21 kwietnia biorę udział w imprezie "Oko na Poznań" organizowanej przez Magazyn Usta. Ideą wydarzenia jest przybliżenie działalności poznańskich artystów i rzemieślników, na co dzień zaszytych w swoich pracowniach ;) "Oko na Poznań" odbędzie się w hotelu Puro przy ulicy Stawnej 12, start w południe, wstęp bezpłatny. Zapraszam w imieniu poznańskich twórców, szczegóły tutaj https://www.facebook.com/events/503215136746531/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich. Ostatnio realizowałam kilka zamówień indywidualnych, w tym dwa szale. Miałam chwilę czasu na zrobienie paru zdjęć.

Ukończony szal w trakcie odwijania z krosna. Czekało go jeszcze plecenie frędzli i pranie.

cottongrass_scarf.thumb.jpg.b7f7869cdcaf13d9184ecd8c07f5f008.jpg

Tak wygląda zapakowany szal chwilę przed wysyłką. Tekturowe firmowe pudełko zostało zaprojektowane z myślą o przechowywaniu szala.

cottongrass_box_.thumb.jpg.6e575bdcaec17346644ec7a999d74450.jpg

I na koniec moja ostatnia duma - detal szala z merynosa z dodatkiem 30% kaszmiru plus czysty jedwab. Subtelny, elegancki deseń na lekko mieniącym się tle. Zdecydowanie obecny faworyt, do powtórzenia w nadchodzącym sezonie jesień-zima. Jakość zdjęcia "telefoniczna", w rzeczywistości szyk i klasa :)

cottongrass_silvergrey.thumb.jpg.d002912eae1bc84c09d587e446a56c2b.jpg

• Like 4
  • Oceniam pozytywnie 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na kanale YouTube Czasu Kultury ukazał się ciekawy materiał o nowych rzemieślnikach, którego mam przyjemność być częścią. Zapraszam do oglądania, część materiału z mojej pracowni otwiera się po kliknięciu w zdjęcie poniżej.

nowi_rzemieslnicy.jpg.d539f7581f18b6e0630d817caa34240b.jpg

• Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi