Jump to content
igor

Jaki dziś masz zegarek na ręku

Recommended Posts

Ten Orient to bez wątpienia zegarek odzwierciedlający najlepszy stosunek  takich czynników jak cena,prezencja i jakość wśród czasomierzy z całej mojej mini-kolekcji:

7.thumb.jpg.71e1b3f4c433b477eccd086b7a596b91.jpg8.thumb.jpg.be4e6976787dee7250a9721a5cb26998.jpg

• Like 7
  • Upvote 2

Kupowałem go zupełnie bez przekonania, ale od dwóch dni nie może zejść z ręki ;) 

AC014CA6-564D-4963-9568-ED27D23BA034.jpeg

• Like 3
  • Upvote 2

W dniu 10.03.2019 o 13:26, Tanatos70 napisał:

Ten Orient to bez wątpienia zegarek odzwierciedlający najlepszy stosunek  takich czynników jak cena,prezencja i jakość wśród czasomierzy z całej mojej mini-kolekcji:

Jak sie ten model sprawuje? Chodzi mi o to czy wykonczenie w kolorze zlota nie sciera sie? Zastanawiam sie nad tym zegarkiem.

10 godzin temu, adamW napisał:

Jak sie ten model sprawuje? Chodzi mi o to czy wykonczenie w kolorze zlota nie sciera sie? Zastanawiam sie nad tym zegarkiem.

Nie ma żadnych śladów użytkowania poza paskiem, który jest taki sobie (adekwatny do ceny zegarka). Obawiałem się o te złocenie, ale nic się nie dzieje. Nie noszę go jednak zbyt często. Przez pierwsze dwa lata od zakupu był bardzo dokładny. Ostatnimi czasy zaczął się jednak spóźniać. Albo daje mi znać żebym zwolnił tempo życia, albo domaga się przeglądu 😉.

W dniu 15.02.2019 o 19:14, Szydlowsky napisał:

@Tanatos70 kup większy rotomat 😉

Posłuchałem sugestii i rozbudowałem system. Teraz mam znów sporo miejsca, więc coś tam pewnie kiedyś jeszcze dokupię :):

126944325_rot1.jpg.d2118e388fd83c2a1571aca5bc78031b.jpg1065867470_rot2.thumb.jpg.d82343dc5adb2a7dfba60985238acc45.jpg

Ten mały jest fajny, bo można baterie wsadzić i schować np. do sejfu.

• Like 2
  • Upvote 2

19 godzin temu, Egonax napisał:

Do sejfu lepiej taki:

Nie ma miejsca na dodatkowe zegarki i  jakoś do Wolfa się przyzwyczaiłem .

W kontekście tego, co napisałem wczoraj- znalazlem kolejnego kandydata na wolne miejsce w puzderku 😁. Nie widziałem wcześniej tej Omegi. Na szczęście/nieszczęście tylko taka złota mi się podoba . Chce ktoś nerkę kupić ? .... ludzką względnie kocią ? 🤣

029483F5-2F49-48C1-B919-ADB1BDDA0698.jpeg

• Upvote 3

Garniturowiec na jaszczurce. Mechanizm kwarcowy, ale podoba mi się kształt koperty i jest to pamiątka rodzinna. 

IMG_20190329_103648.jpg

• Upvote 2

Zegarek kupiony z rozsądku (bo nie wiem kiedy się doczekam na _tenktórymabyć_).

Od razu mogę ponarzekać - datownik jest słabo widoczny, a bezel jest zbyt ciężko pokręcić z uwagi na złe moletowanie. Skrócenie/wydłużenie paska możliwe w warunkach domowych, ale nie jest to pierwsza liga. You get what you pay for.

P.S. Świadomie wziąłem kwarc.

IMG_4900.jpg

• Upvote 1