Jump to content

Jaki dziś masz zegarek na ręku

Recommended Posts

• Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Narzekaliscie na mała ilośc eleganckich garniturowców. To proszę. Bardzo rzadko go nosze tylko na specjalne formalne okazje, bo jakiś taki mały i przyzwyczajony jestem do większych sportowych zegarko

Czas płynie najwolniej podczas powrotów do domu...  

Spidi

Posted Images

1 godzinę temu, abnegat napisał:

@Tanin mój wymarzony zegarek i cel na najbliższe, okrągłe urodziny :) masz wersję dużą czy małą? jak się sprawuje?

Wersja 43mm, tytanowa. W sumie mój jedyny (póki co) zegarek na bransolecie i powoli się przekonuję do tego typu rozwiązania. Jak się sprawuje - to zależy o co pytasz? Muszę przyznać, że nie noszę go zbyt często. Na nadgarstku "układa się" bardzo dobrze, ze względu na materiał koperty jest lekki i praktycznie go nie czuć. Przeszklony dekiel jest miłym dodatkiem, mimo, że mechanizm nie ma jakichś wyjątkowych zdobień. Precyzja chodu - (pamiętając, że większość czasu spędza w rotomacie) muszę uczciwie przyznać, że czasem nawet lepsza, niż w Tagu, ale ten dla odmiany "lubi" częstą eksploatację na nadgarstku, a tej ostatnimi czasy zaniechałem. Mocna luma, trwałości nie sprawdzałem, ale z dotychczasowej eksploatacji określę ją jako "wystarczającą".

Czy kupiłbym ponownie? Tak, szczególnie, że da się uzyskać ceny wyraźnie niższe od katalogowych.

Czy jest to zegarek uniwersalny? Jeżeli komuś nie przeszkadza nurek na bransolecie do koszuli i marynarki - tak.

Czy jest wart swojej ceny? Tutaj jak zawsze ciężko o jednoznaczną odpowiedź. Jak dla mnie uwzględniając bardzo solidnie wykonanego divera w tytanie z automatycznym mechanizmem zrobionego przez producenta o ugruntowanej pozycji rynkowej - tak.

• Upvote 3