Skocz do zawartości

Jaki dziś masz zegarek na ręku


igor

Rekomendowane odpowiedzi

Filip — bardzo ładny ten zegarek Seiko.

Od jakiegoś czasu myślę o tej marce. Mam do niej ogromny sentyment, gdyż mój brat jeszcze w okresie głębokiego socjalizmu posiadał kilka zegarków mechanicznych Seiko. Był moment, jak pamiętasz, że chciałem kupić divera, jednak ostatecznie MG wypełnia tę lukę.

Wracając do Seiko i Twojego Presage, bardzo spodobały mi się poniższe dwa modele, a szczególnie brązowa opcja. Mam świadomość, że nie jest to Grand Seiko, ale na początek wystarczy.

 

5a5008e20dba7_SummerAfternoon(LazyLens20170713021351normal)(2).jpg.419b82b454e0f606f557ade1e79e0282.jpgseiko.thumb.jpg.0772a6c48a5c142d5ed23ad8f92d12f7.jpg

 

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny. Jutro podejme decyzję, szczególnei że w US można to wyrwać poniżej 300 USD. Czekam na potwierdzeni jednego z kolegów, czy będzie w biurze do końca stycznia i będzie mógł zabrać zegarek z US na spotkanie w lutym. Jeżeli tak, to luty będzie bogaty w prezenty: MG i Seiko

 

EDIT: Pasek wymiata!!!! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, fan_dobrego_buta napisał:

Filip — bardzo ładny ten zegarek Seiko.

Od jakiegoś czasu myślę o tej marce. Mam do niej ogromny sentyment, gdyż mój brat jeszcze w okresie głębokiego socjalizmu posiadał kilka zegarków mechanicznych Seiko. Był moment, jak pamiętasz, że chciałem kupić divera, jednak ostatecznie MG wypełnia tę lukę.

Wracając do Seiko i Twojego Presage, bardzo spodobały mi się poniższe dwa modele, a szczególnie brązowa opcja. Mam świadomość, że nie jest to Grand Seiko, ale na początek wystarczy.

 

5a5008e20dba7_SummerAfternoon(LazyLens20170713021351normal)(2).jpg.419b82b454e0f606f557ade1e79e0282.jpgseiko.thumb.jpg.0772a6c48a5c142d5ed23ad8f92d12f7.jpg

 

Przyznam, bez bicia, że też o nim myślałem... Zdecydowałem się jednak na kolejnego nurka, tym razem Seiko Srpb49

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.01.2018 o 00:42, eye_lip napisał:

Dzięki. Do niebieskiego robiłem teraz pasek, bardzo ładny zegarek.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Tak się zarzekałem że nie kupię nigdy Seiko, a tu chyba trzeba będzie się wycofać z tych słów - świetnie się prezentuje (plus 100% lepiej dzięki zdjęciom @eye_lip:)).

I jest też dubel wersji kolorystycznych, a to lubię bardzo :)

 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy żona nie może się do Ciebie dodzwonić bo telefon masz zawsze wyciszony to na Święta kupuje Ci Apple Watch z funkcją rozmawiania żebyś już nie miał wymówek...

@eye_lip czy robiłeś już paski do Apple Watch albo innego smart watcha? Gumowy pasek do garnituru mnie trochę razi więc chętnie kupię ładnego egzotyka z jaszczurki albo kajmana.

99AD1EBB-1D98-4B53-8F5F-502AE6078073.jpeg

  • Like 3
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.