Skocz do zawartości

Jaki dziś masz zegarek na ręku


igor

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie na ręku, ale już dziś chciałem się nim pochwalić. W tym tygodniu wygrałem na ebay.com Muhle Glashutte Terranaut , na który polowałem od dłuższego czasu. Udało mi się go kupić w bardzo atrakcyjne cenie (2/5 ceny sklepowej). Niestety muszę poczekać do lutego na spotkanie z kolegami z US, aby tranzakcja się opłacała. 

Posiadany  Muhle Glashutte 29er Big jest moim ulubionym zegarkiem i pewnie z tego powodu mam ogromny sentyment do tego mało popularnego na naszym forum producenta z Glashutte.

csm_MuehleGlashuette_M1_40_14_1_MB_ad2db147c7.png.dc04d653bdce6bf30677de1fccdc3348.png

 

  • Like 3
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ygrene - dziękuję. Jest również wersja na pasku, której nie wygrałem. Pasek będzie trzeba zamówić u Filipa. Tak na marginesie długo chorowałem na Stowę, jednak ostatecznie kupiłem Nomosa i MG.

@eye_lip - zgadzam się. Zastanawiam się dlaczego tak mało widoczna i popularna u nas?  Fajny Orient. Też ma rewers. P.S. Cały czas trawię i analizuję. :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był właśnie moment kiedy zainteresowałem się Stową. Tangente i Antea  - to był dylemat i godziny oglądania i porównywania zdjęć. 

A zdjęcia Muhle na ręku dopiero na początku lutego, gdy spotkam się z kolegami z biura, którzy mają mi go przywieść. No pierwsze spotkanie nastąpi przez Skype - po dostarczeniu przesyłki do biura, kolega maja rozpakować, sprawdzić czy działa, itd.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radiomir wrócił z wycieczki ze SPA z nową koronką (jak widać i w fabrycznie nowych, ale "zleżałych" Paneraiach coś tam się może pozacinać) i dostał prezent w postaci paska z tan- kajmana od @eye_lip . Zdecydowanie pasuje do niego lepiej niż do Luminora (indeksy są w kolorze ecru choć świecą oczywiście na zielono), czego naturalnie zdjęcia nie są w stanie oddać.

5a3d0633edbd1_radkajmantan.thumb.jpg.9b4b512e864556d0941d20c5c4348a5c.jpg

5a3d08c4b079d_radkajmantan2.thumb.jpg.1a11a6e1fead49cf4deaf6f28ff7b2a0.jpg

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tanatos70 napisał:

Radiomir wrócił z wycieczki ze SPA z nową koronką (jak widać i w fabrycznie nowych, ale "zleżałych" Paneraiach coś tam się może pozacinać) i dostał prezent w postaci paska z tan- kajmana od @eye_lip

Pasek piękny, ale nie pasuje do twojego właściciela *.

Na twoim miejscu zastanowił bym się nad takim rozwiązaniem ;-).

 

* (jak wiadomo to człowiek jest własnością kota a nie na odwrót).

 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest mój pierwszy zegarek, nienapędzany baterią. Byłem bardzo dumny z tego zakupu. Minęło kilka lat I kolekcja się troszkę powiększyła o lepsze zegarki.  Nie zmienia to jednak faktu, że bardzo lubię tego Steinharta. Być może w przyszłym roku nawet zamówię91675183-50C9-4576-9D3F-F2FC1D9E2AE5.thumb.jpeg.47df2f930a8e6bfbdfd914c96cc6ad1b.jpeg7EFD4D74-E7D4-4D69-B6AD-D0E5D0CC0D2B.thumb.jpeg.0842d59fce80943aa86f5c653a77cebb.jpeg mu porządny pasek. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.