Skocz do zawartości
igor

Jaki dziś masz zegarek na ręku

Rekomendowane odpowiedzi

Ten Orient to bez wątpienia zegarek odzwierciedlający najlepszy stosunek  takich czynników jak cena,prezencja i jakość wśród czasomierzy z całej mojej mini-kolekcji:

7.thumb.jpg.71e1b3f4c433b477eccd086b7a596b91.jpg8.thumb.jpg.be4e6976787dee7250a9721a5cb26998.jpg

• Like 6
  • Oceniam pozytywnie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupowałem go zupełnie bez przekonania, ale od dwóch dni nie może zejść z ręki ;) 

AC014CA6-564D-4963-9568-ED27D23BA034.jpeg

• Like 3
  • Oceniam pozytywnie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tarcza pasuje kolorystycznie do nowych butków:

6.thumb.jpg.e5881beffb56f3b4464a01fdbe95ba55.jpg.

Ponad trzy tygodnie bez jakiejkolwiek regulacji. Przez pierwsze 10 dni zgubił jakieś niecałe 2 s, teraz jest + 1/1,5 s od czasu referencyjnego. Nie mam pojęcia, jak w tej fabryce kalibrują ten mechanizm, ale jestem szczerze zdumiony. Życzyłbym sobie,aby tak było zawsze. Zastanawiam się, czy nie zacząć odkładać "do świnki" na następnego. Biorąc pod uwagę kilkuletni czas oczekiwania na niektóre modele, powinienem się spokojnie wyrobić ;-):

• Like 6
  • Oceniam pozytywnie 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 10.03.2019 o 13:26, Tanatos70 napisał:

Ten Orient to bez wątpienia zegarek odzwierciedlający najlepszy stosunek  takich czynników jak cena,prezencja i jakość wśród czasomierzy z całej mojej mini-kolekcji:

Jak sie ten model sprawuje? Chodzi mi o to czy wykonczenie w kolorze zlota nie sciera sie? Zastanawiam sie nad tym zegarkiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, adamW napisał:

Jak sie ten model sprawuje? Chodzi mi o to czy wykonczenie w kolorze zlota nie sciera sie? Zastanawiam sie nad tym zegarkiem.

Nie ma żadnych śladów użytkowania poza paskiem, który jest taki sobie (adekwatny do ceny zegarka). Obawiałem się o te złocenie, ale nic się nie dzieje. Nie noszę go jednak zbyt często. Przez pierwsze dwa lata od zakupu był bardzo dokładny. Ostatnimi czasy zaczął się jednak spóźniać. Albo daje mi znać żebym zwolnił tempo życia, albo domaga się przeglądu 😉.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi