Skocz do zawartości

Jaki dziś masz zegarek na ręku


igor

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, eduardo napisał:

Jak cenowo się zamknął? Cały czas walczę ze sobą, w którym kierunku iść.

Jak to, w którym kierunku iść ? Kup ten, który się Tobie bardziej podoba :).

Jak już się rozglądałeś to pewnie ceny znasz. Jak nie, to znajdziesz je na oficjalnej stronie:

https://www.rolex.com/watches/find-rolex/man.html#g=0

Konfigurujesz i wszystko wiesz. Kwestia ewentualnego rabatu jest sprawą ustalaną indywidualnie, ale zazwyczaj nie przekracza kilku procent. Dużo zależy od modelu, jego dostępności i popularności. "Datejusty" są dostępne bez większych problemów, choć moja konfiguracja jest raczej "chodliwa" i nie zalega długo w salonie.W przeciwnym razie zamawiasz i czekasz ok. 3 miesiące. Ja miałem akurat szczęście (no to w sumie sprawa dyskusyjna, bo chciałem kupić Moonwatcha i gdyby nie to....), że parę dni wcześniej dostali egzemplarz, a ja akurat wszedłem szukając salonu OMEGI (też Kruk), która mieści się piętro niżej. Tak więc rozważałem zakup jednego z nich (Omegi bądź Rolexa) i wybrałem ten, który mi się bardziej spodobał. Odpowiadając na Twoje pytanie: cenowo "zamknął się" dwa razy drożej niż Moonwatch, przy założeniu że dostałem rabat procentowo 3 x mniejszy niż na Omegę. Mam nadzieję, że pomogłem:)  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Choroba zegarkowa" nie dość ,że jest zaraźliwa to jeszcze przenosi się z ludzi na zwierzęta.,Dodatkowo pierwsze objawy( faza wstępna) są niegroźne-zaczyna się od Timexa, a dalszy rozwój wywołuje "reakcje łańcuchową" która prowadzi do fazy krytycznej - ****xa

IMG_6451.jpeg

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że do Datejusta tak samo by pasowała (albo tak samo nie pasowała) jak do Omegi. Miałem obiekcje czy dawać granatowy pasek do niebieskiej tarczy, mimo że Omega sama tak daje. Faktycznie w mojej ocenie raz wygląda dobrze, raz nie. Nie wiem czy tarcza w Roleksie też tak żyje własnym życiem, ale ten Globemaster ma w zależności od światła kolor od błękitnego przez stalowy do prawie czarnego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lubo69 napisał:

 Nie wiem czy tarcza w Roleksie też tak żyje własnym życiem, ale ten Globemaster ma w zależności od światła kolor od błękitnego przez stalowy do prawie czarnego.

Tutaj jest tak samo, "sikor" kameleon. Niestety coś mi Filip wspominał, że z paskiem w tym modelu będzie problem. Jakieś mocowanie bransolety, czy coś w tym guście przeszkadza. To jednak taki typ, którego sobie na czymś innym niż bransoleta nie wyobrażam. Zabawa w paskowe przebieranki w Pamach zupełnie mi wystarcza :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lubo69 napisał:

Czy drugi od prawej to słoń?
Do menażerii dokładam konia: zegarek ten sam, Wykonawca ten sam, a materiał to Horween CXLFQHH w kolorze cordovan.
 

Zgadza się, to był kiedyś fragment słonia. Proweniencja jest taka (miejskie legendy ją opiewają), że bardzo możliwe iż był to ten sam słoń, którego skóra od czasu do czasu zdobi stopy kol. @Whitesnake :).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.