Jump to content

Recommended Posts

A skoro już temat podbity - może na horyzoncie majaczą się nowe jedwabie drukowane, a już zwłaszcza we wzory kwiatopodobne?

Może jakieś nieformalne, matowe materiały? Np. len, mieszanka lnu i wełny?

• Upvote 1

Niedługo się dowiemy. Na pewno będzie pięknie :)

Nieformalnych krawatów nigdy za wiele, oczywiście, ale u mnie ostatnio krawaty z wełny (melanż) praktycznie nie schodzą z szyi (mam niebieski i purporowy). Pięknie się wiążą i w ogóle miodzio.

• Upvote 1

44 minuty temu, Embassy of Elegance napisał:

Będą jeszcze dwie tkaniny w kolorze ciemnozielonym oraz pastelowy niebieski.

Też w duże wzory?

Bardzo ładne te nowe drukowane jedwabie :)

Tylko czemu wszystkie, które mi się podobają, mają czerowne lub pomarańczowe akcenty, dla mnie bardzo nietwarzowe :(

Co zrobić, czekam dalej, jeszcze nie koniec świata. W każdym razie paisleye piękne.

Właśnie doszło do mnie pierwsze zamówienie z EoE - krawaty robią niesamowite wrażenie, od samego opakowania po jakość jedwabiu. Po raz kolejny żałuję, że wszedłem na to forum ;)

IMG_2185.JPG

• Upvote 5

Do mnie również dotarł krawat z czerwonej grenadyny. Z pewnością nie będzie to moje ostatnie zamówienie, natomiast chyba przejdę od razy poziom wyżej i przeniosę się na bespoke. W związku z tym mam parę pytań:

1. Czy wypełnienie w kupionym przeze mnie modelu https://embassyofelegance.com/pl/p/Krawat-z-grenadyny-fina/148 jest wypełnieniem "lekkim" czy "bardzo lekkim"? Czy jest jakaś znacząca różnica w wiązaniu przy tych wypełnieniach? 

2. Czy przy zamówieniu krawata krótszego niż 150 cm (powiedzmy ok. 140 cm, przy szerokości 8,5 cm) jest on jakoś proporcjonalnie zwężany? Tj. w czy w tym miejscu w którym wiąże się krawat następuje jakieś zwężenie szerokości, czy po prostu ucinacie Państwo ileś cm od tej węższej końcówki, zachowując przy tym oryginalny szablon? 

Wypełnienie jest lekkie - tak, jak w opisie. Różnica jest, ale nie nazwałbym jej "znaczącą".

Co do drugiego pytania, to wszystko zależy od indywidualnych preferencji Zamawiającego. Dwóch Klientów, zamawiających krawaty o tej samej długości, mogą mieć różne wymagania co do kształtu krawata. Przed zamówieniem proszę o kontakt mailowy lub na PW, w celu dogadania szczegółów.

Pozdrawiam,
Paweł

• Upvote 1