Skocz do zawartości

Embassy of Elegance


Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, na linii kołnierzyk-krawat jest bardzo fajnie, ale marynarka niestety szpeci całość: abstrahując od koloru (kolory, jak Paweł wie, nie są moją mocną stroną), te obszycia na pewno nie są neutralne, za bardzo odciągają uwagę od reszty. Marynarka do wymiany i będzie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Poniżej zdjęcia każdej z  tkanin w świetle dziennym, aby pokazać bardziej naturalne kolory.

 

post-5901-0-37556500-1426954450_thumb.jp

post-5901-0-75041800-1426954460_thumb.jp

post-5901-0-14747400-1426954469_thumb.jp

post-5901-0-80536900-1426954475_thumb.jp

post-5901-0-12291800-1426954483_thumb.jp

post-5901-0-32724300-1426954491_thumb.jp

 

Krawaty można zamawiać na priva, zanim oficjalnie pojawią się w sklepie:).

 

Cena 269 zł - 10% rabatu = 242 zł (przesyłka gratis). Wypełnienie 100% włoska wełna.

 

P.S.

Paczkomaty będą dostępne w przyszłym tygodniu.

 

Pozdrawiam,

Paweł

 

 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To te same wełny co wczoraj? Głowę bym dał, że najbardziej podobała mi się pomarańczowa.

 

Tak... Niestety, ale było moim błędem zamieszczenie tego pierwszego zdjęcia, gdyż było robione w sztucznym świetle i  kolory wyszły zbyt ciepłe.

 

Poniżej zamieszczam zdjęcia jedno pod drugim, abyś zobaczył bezpośrednie zestawienie tamtego zdjęcia ze zdjęciem w świetle dziennym, które ma poprawnie dobrany balans bieli.

 

post-5901-0-46466300-1427020354_thumb.jp

post-5901-0-99317300-1427020923_thumb.jp

 

 

 

P.S.

Chciałbym Wam zwrócić uwagę, iż zdjęcia w sklepie wyglądają na lekko rozmyte:(. Jest to spowodowane dziwnym algorytmem skalowania zdjęć na platformie, na której mamy nasz sklep.

Aby zdjęcie zobaczyć "prawidłowo", należy kliknąć w dany krawat, a następnie kliknąć w zdjęcie, aby wyświetliło się obok dodatkowe okienko i w tym okienku przeglądać zdjęcie - wtedy nie są rozmyte.

Mam nadzieję, iż w niedługim czasie uda mi się rozwiązać ten problem, gdyż przy krawatach z drukowanego jedwabiu, gdzie są różne wzory jest to bardzo widoczne... :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było moim błędem zamieszczenie tego pierwszego zdjęcia, gdyż było robione w sztucznym świetle i  kolory wyszły zbyt ciepłe.

Uff, całe szczęście, bo kolory z pierwszego zdjęcia dużo bardziej mi się podobały, a kolorom z drugiego chyba dam radę się oprzeć...;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od środy jestem bardzo zadowolonym posiadaczem dwóch krawatów z drukowanego jedwabiu. Pierwszy debiutuje dziś i wygląda tak:

c552d9de46c8c83b6703e0cd425d2858.jpg

Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Bardzo ładne wzory i świetny materiał. Dobrze się wiążą - bardzo łatwo udało mi się uzyskać łezkę.

Co do samego zamówienia również wszystko bez zarzutów. Fajnie że zwiększyła się liczba opcji płatności i przesyłki, co było moim jedynym zastrzeżeniem przy jego składaniu.

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze!

 

Informuję, iż strona sklepu Embassy of Elegance jest dostępna w wersji angielskiej.

 

W związku z powyższym "wychodzimy" z naszymi produktami poza Polskę. Decyzja ta implikuje pewne zmiany, które dotyczą m.in. cen oferowanych przez nas krawatów.

Z racji tego, że koszt wysyłki za granicę nie należy do najniższych, chcąc być konkurencyjnymi, obniżyliśmy ceny bazowe naszych krawatów. W związku z tym, zmianie ulega wysokość rabatu dla forumowiczów, który wynosi obecnie 5%. Darmowa wysyłka jest dostępna powyżej 500 zł na terenie Polski.

 

Dzięki tym zmianom będziecie mogli nabyć krawaty w korzystniejszych cenach:).

 

Informuję również, że Forumowicze, którzy zakupili u nas krawaty, aby nie czuli się pokrzywdzeni mogą liczyć na dodatkowy rabat przy kolejnym zamówieniu - w tym celu proszę o info na priva.

 

Chciałbym również dodać, że w niedalekiej przyszłości powinny się skończyć nasze problemy logistyczne, dzięki temu produkty będą się pojawiały zdecydowanie szybciej na sklepie, jak również oferta będzie bardziej zróżnicowana, aniżeli jest obecnie.

 

Pierwsze nowości pojawią się w kwietniu.

 

Zdaję sobie sprawę, iż "idzie" nam wolno ze sklepem i pewnie wielu z Was zawiodło się na nas:), ale jakość oferowanych krawatów jest najważniejsza.

Proszę Was, zatem o cierpliwość, a z pewnością zaskoczymy Was jeszcze niejednokrotnie;).

 

 

Pozdrawiam,

Paweł

 

 

 

 

 

 

 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja też zamówiłem trzy krawaty: drukowany jedwab, grenadynę fina i grenadynę grossa w paski.

 

W życiu nie widziałem tak starannie zapakowanych krawatów (pudełko+plastik+papier+wstążka!). Ale nie tylko opakowanie przeszło moje oczekiwania. Jakość materiałów jest świetna, wypełnienie jak na mój gust dość grube (do tej pory, jak niektórym na forum wiadomo, miałem skłonność do krawatów bardzo cienkich, z minimalnym wypełnieniem lub bez, ale EoE chyba mnie nawróci na grubsze). Całość wiąże się łatwo, łezka jest duża i głęboka, nawet przy standardowym węźle krawat elegancko odstaje od kołnierzyka. Myślę, że te krawaty szybko awansują do rangi moich ulubionych.

 

Krótko mówiąc, jestem bardzo zadowolony i na pewno coś jeszcze zamówię (np. którąś z wełen albo grenadynową muchę), zwłaszcza, że po obniżce cen zgodnie z obietnicą czeka na mnie dodatkowy rabat. Teraz, kiedy dystans cenowy między EoE i poszetka.com się zmniejszył, wytworzy się między tymi dwoma projektami zdrowa konkurencja (liczę, że oferta EoE będzie się systematycznie poszerzać), na której oczywiście skorzysta konsument, czyli my :)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja jakiś czas temu się skusiłem. Potwierdzam co pisali koledzy, opakowanie i sposób zapakowania robią fantastyczne wrażenie. Nie jestem specjalistą i koneserem krawatów, ale jak na moje laickie oko - krawatom EoE niczego nie brakuje :) Zarówno jeżeli chodzi  o wygląd, jak i o jakość materiałów. Jedyne, co mi nieco przeszkadza - jestem dosyć niski ( 178 cm) i jak dla mnie krawaty mogłyby być te 2-3 cm krótsze. No ale skoro ingerencja w wymiary jest bezpłatna, a na dodatek mogę liczyć na dodatkowy rabat - na pewno jeszcze kiedyś coś zamówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem dwa krawaty z grenadyny. Po pierwsze, piękne opakowanie (idealne na prezent). Po drugie, jakość materiałów jest fantastyczna (materiał + nici). Po trzecie, krawat nie jest płaski jak papier, ale czuć dobre, sprężyste wypełnienie. Po trzecie, świetny krój i szycie. Po czwarte, możliwość dopasowania wymiarów. Po piąte, szybka i szalenie pomocna obsługa. Po szóste, błyskawiczna dostawa. Po siódme, bardzo konkurencyjna cena. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Cieszę się, że nasze krawaty zdobywają sobie kolejnych zadowolonych Klientów:) Mobilizuje nas to do dalszej pracy;).

 

Tymczasem poniżej krawaty wełniane, bez podszewki, ręcznie rolowane i ręcznie szyte.

Za kilka dni będą oficjalnie w naszym sklepie.

 

post-5901-0-06812700-1428574683_thumb.jp

 

 

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.