Jump to content

Recommended Posts

@blekit Dziękuję bardzo za zwrócenie uwagi :)

@Embassy of Elegance Podobno nie ma głupich pytań więc zapytam:

Czy z wklejonego przeze mnie w poprzednim poście zdjęcia znajduje się m.in. ten krawat? https://embassyofelegance.com/pl/p/Krawat-z-welny-challis/1002

I czy mógłbym liczyć na równie ładne zdjęcie tej tkaniny https://embassyofelegance.com/pl/p/Krawat-z-drukowanego-jedwabiu/1004

Z góry dziękuję, krawaty jak zawsze piękne!

znowu to EoE... ciągle to samo...

Obsługa: Jak ja się cieszę, że są firmy o takim podejściu do klienta! Serio, z dowolnej branży nie przychodzi mi do głowy konkurent.

Produkt: Zdjęcie niestety przez oświetlenie w ogóle nie oddaje kolorów ale klasę produktu EoE widać i tak :) Kto ma ten wie, kto nie ma niech zamówi ;)

Satysfakcja: 101%

😎

EoE.jpg

• Like 3
  • Upvote 3

W dniu 21.02.2019 o 14:32, wally napisał:

@Embassy of Elegance Nie każdy ma Facebooka, nie zaniedbujcie powiadamiania o nowościach również w tym wątku ;)  (...)

oj tak, również będę wdzięczny za niestawianie całkowicie na FB :)

odsłona druga:

kraw eoe1.jpg

i jeszcze zdjęcie bardziej oddające fakturę (kolor w rzeczywistości jaśniejszy niż tu a ciemniejszy i żywszy niż na zdjęciach powyżej 😎 )

20190307_125531.jpg

Jeszcze jeden - jedwab - jak na mój gust materiał trochę za sztywny, poza tym wykonanie 10/10 jak zawsze.

20190327_110654.jpg

• Like 3
  • Upvote 2

@roj tkanina z czasem zmięknie, jednakże nigdy nie będzie tak miękka, jak paisley z drukowanego jedwabiu, który zamówiłeś. Z kolei, przy sztywniejszej tkaninie, łezka lepiej trzyma swój kształt ;).

Nie wiedziałem. Nie to, że jest źle ale zdecydowanie mój gust to "lejące się" krawaty. Możesz dopisać do informacji o mnie gdybym chciał zamówić jakiś, który będzie ze sztywniejszego materiału ;)

Ale mojej dziewczynie podoba się najbardziej ze wszystkich, które mam :)

5 minut temu, roj napisał:

Lepiej późno niz wcale.. To ten! 😎

@feriakGratulacje!

Dziękuję! :)

Myślę, że zamówię grenadyne fina bordo/zieleń i ten Twój, któryś się wybierze ;)

W dniu 27.03.2019 o 11:11, roj napisał:

Jeszcze jeden - jedwab - jak na mój gust materiał trochę za sztywny, poza tym wykonanie 10/10 jak zawsze.

20190327_110654.jpg

Ta łezka...

Nowy nabytek :) Bispołkowa grenadyna fina, 3 fold, self-tipped, 140/9, lekkie wypełnienie plus nieznane mi modyfikacje wykroju, chyba już wcześniej zastosowane w konkursowym 7 foldzie - tak żeby węzeł ładnie wypadał. Więcej mówić nie trzeba :D Aż chciałoby się założyć, ale poza szybką przymiarką czekam z nim na bispołk od Dawida, już niedługo ;> Oprócz EoE w minikolekcji zostały mi chyba tylko dwie inne sztuki!

W tle próbki z Luxire i pudełko - opakowanie jak zwykle pierwsza klasa.

zSfASxG.jpg

9k5C7kh.jpg

• Like 7
  • Upvote 2