Skocz do zawartości

Embassy of Elegance


Rekomendowane odpowiedzi

@blekit Dziękuję bardzo za zwrócenie uwagi :)

@Embassy of Elegance Podobno nie ma głupich pytań więc zapytam:

Czy z wklejonego przeze mnie w poprzednim poście zdjęcia znajduje się m.in. ten krawat? https://embassyofelegance.com/pl/p/Krawat-z-welny-challis/1002

I czy mógłbym liczyć na równie ładne zdjęcie tej tkaniny https://embassyofelegance.com/pl/p/Krawat-z-drukowanego-jedwabiu/1004

Z góry dziękuję, krawaty jak zawsze piękne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

znowu to EoE... ciągle to samo...

 

 

 

Obsługa: Jak ja się cieszę, że są firmy o takim podejściu do klienta! Serio, z dowolnej branży nie przychodzi mi do głowy konkurent.

Produkt: Zdjęcie niestety przez oświetlenie w ogóle nie oddaje kolorów ale klasę produktu EoE widać i tak :) Kto ma ten wie, kto nie ma niech zamówi ;)

Satysfakcja: 101%

😎

EoE.jpg

  • Like 3
  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2019 o 14:32, wally napisał:

@Embassy of Elegance Nie każdy ma Facebooka, nie zaniedbujcie powiadamiania o nowościach również w tym wątku ;)  (...)

 

 

 

oj tak, również będę wdzięczny za niestawianie całkowicie na FB :)

 

 

odsłona druga:

kraw eoe1.jpg

 

i jeszcze zdjęcie bardziej oddające fakturę (kolor w rzeczywistości jaśniejszy niż tu a ciemniejszy i żywszy niż na zdjęciach powyżej 😎 )

20190307_125531.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Nie wiedziałem. Nie to, że jest źle ale zdecydowanie mój gust to "lejące się" krawaty. Możesz dopisać do informacji o mnie gdybym chciał zamówić jakiś, który będzie ze sztywniejszego materiału ;)

Ale mojej dziewczynie podoba się najbardziej ze wszystkich, które mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.03.2019 o 11:11, roj napisał:

Jeszcze jeden - jedwab - jak na mój gust materiał trochę za sztywny, poza tym wykonanie 10/10 jak zawsze.

 

 

20190327_110654.jpg

Czy to ten? https://embassyofelegance.com/pl/p/Krawat-z-jedwabiu-w-krate-Shepherd/886

Zastanwiam się, co dobrać do 3 częściowego granatowego garnituru i pin collar na swój ślub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek :) Bispołkowa grenadyna fina, 3 fold, self-tipped, 140/9, lekkie wypełnienie plus nieznane mi modyfikacje wykroju, chyba już wcześniej zastosowane w konkursowym 7 foldzie - tak żeby węzeł ładnie wypadał. Więcej mówić nie trzeba :D Aż chciałoby się założyć, ale poza szybką przymiarką czekam z nim na bispołk od Dawida, już niedługo ;> Oprócz EoE w minikolekcji zostały mi chyba tylko dwie inne sztuki!

W tle próbki z Luxire i pudełko - opakowanie jak zwykle pierwsza klasa.

zSfASxG.jpg

9k5C7kh.jpg

  • Like 8
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Szanowni Forumowicze!

chciałbym Was poinformować, że uruchomiliśmy OUTLET.

Znajdziecie w nim produkty w bardzo atrakcyjnych cenach.
Dodatkowym bonusem dla Was jest obowiązująca zniżka forumowa.

Jeśli dany krawat będzie jeszcze dostępny w opcji BESPOKE, to osoby zainteresowane zakupem proszę o PW lub e-mail w celu otrzymania indywidualnego rabatu.

Pozdrawiam,
Paweł

  • Like 5
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.